10 věcí . . . s nimiž ihned přestaňte!!!

15.02.2014 09:43
 
 
V našem životě jsou možná věci, které děláme, ačkoli nám nepřinášejí žádný prospěch. Ty nás obírají o štěstí a brzdí nás . Zbavte se jich . Zde je pár nápadů . Přestaňte ...
1. Stěžovat si
 
Vaše stížnosti nikoho nezajímají . Lidé nejsou přitahováni k lidem, kteří se vymlouvají na šéfa , tchýni , vládu , životní okolnosti . Každý má rád pozitivních a šťastných lidí, kteří hledají řešení .
2. Mračit se
 
Pokud budete zamračený , budete setkávat zamračených a negativních lidí. Pokud vám život dává stovky důvodů na smutek , dejte mu tisíce důvodů na úsměv . Usmějte se , protože můžete .
3. Utíkat od problémů
 
Když utíkáte od problémů , tak se vám životní prostor bude zužovat a budete nešťastný . Raději se jim postavte čelem . Nebude to snadné . Na světě není žádná osoba, která by problémům čelila s lehkostí , ale přece existují šťastní lidé .
4. Držet se minulosti
 
V knize vašeho života je mnoho kapitol. Nemůžete přejít na další , když stále ještě čtete poslední. Posuňte se v životě dál . Možná něco ztratíte , ale určitě získáte více .
5. Hledat štěstí u druhých
 
Na světě není nikdo, kdo by vás udělal šťastnými . Pokud nejste šťastný sám, tak nebudete šťastný ani ve vztahu s kýmkoliv jiným . Vytvořte si harmonii a štěstí ve vlastním životě a pak ji můžete sdílet s ostatními .
6. Lhát
 
Nakonec vyjde pravda vždy najevo, i když jí to může trvat dlouho . Buď se prozradíte sami , nebo vás prozradí vaše činy . Přestaňte lhát ostatním , ale především sami sobě. Vždy buďte upřímný, i když to nemusí být snadné.
7. Snažit se překonat ostatní
 
Člověk, který neakceptuje, že vždy bude od něj někdo hezčí, chytřejší, šikovnější , bude věčně nespokojený a nešťastný . Vaší každodenní úkolem je překonat sám sebe, ne ostatních.
8. Soudit druhé
 
Nikdy neznáte všechny okolnosti druhého. Pokud byste byli v jeho kůži , konaly byste stejně. Možná udělal chybu , ale to vám nedává právo posuzovat jeho jednání. Raději mu pomozte napravit se .
9. Tvářit se , že je vše v pořádku, když není
 
Nemusíte být za každou cenu silný . Pokud máte potřebu poplakat si , tak je to nejlepší, co můžete udělat . Netrapte se tím, co si pomyslí ostatní. Čím dříve si popláčete , tím dříve se znovu otevřete prožívání štěstí .
10. Snažit se být někým jiným
 
Neměňte se pouze kvůli tomu , aby vás ostatní měli rádi . Protože nakonec ztratíte respekt ostatních , i sám k sobě . Buďte za všech okolností sám sebou. Nepotřebujete schválení druhých, abyste byli šťastní . Našli jste se v některém bodě ? Zbavte se ho, pomůžete zlepšit sebe a tím i celý svět . Sdílejte článek s každým , komu by mohl být užitečný.
 
Převzato z : https://www.gulraw.net/

—————

Zpět