Aktuálně na nebi

Dobrý den,

zdravím Vás ve 26. týdnu! Co nám přinesou aktuální konstelace?

Pondělí 23/6: Dnes bychom se měli snažit o uvolněný přístup, protože pokud se „kousneme“, zůstaneme pravděpodobně bez hnutí na místě. Buďme maximálně přizpůsobiví a svoji vůli využijme jako svého přítele a nikoliv jako protivníka. Život se snažme nebrat přespříliš vážně a nebojme se udělat drobnou radost sobě i ostatním.

 

Úterý 24/6: V brzkém odpoledni Luna opustí znamení Býka a vstoupí do Blíženců, kde zakryje Venuši. Na dopoledne si naordinujme klidnější tempo a na odpoledne setkání, rande či nějaký kulturní zážitek. Snáze se naladíme na příjemnou náladu.

Středa 25/6: Nedovolme svým citům a představám, aby převzaly otěže nad středečním dění. Více hlav víc ví a není tedy třeba být na všechno sám. Den přeje otevřeným rozhovorům, s druhými snáze najdeme porozumění.

Čtvrtek 26/6: Luna v konjunkci s Merkurem přináší den plný komunikace a intelektuální aktivity. Hlava může vřít nejrůznějšími nápady a myšlenkami. Spolehnout se můžeme na výřečnost a diplomacii. Můžeme toho hodně stihnout, záleží pouze na dobré organizaci.

 

Pátek 27/5: Přesun Luny do znamení Raka přináší silné novolunní, které u vnímavějších jedinců může přinést bouřlivé emoce. Můžeme se více zaměřit na zajištění našeho zázemí a zabezpečit svůj životní prostor. Není se však třeba strachovat a prožívat pocity ohrožení. Zachovejme v každé situaci nadhled.

Víkend 28 a 29/5: V sobotu se nemusíme cítit úplně ve své kůži a i drobnost nás může podráždit. Neděle přinese uvolnění a více si užijeme radost ze života.

Přeji krásné dny!

Vít Kuntoš

www.astrolog-terapeut.cz
www.radostnezpravy.cz