Archanděl Gabriel prostřednictvím Shelley Young 2013

31.08.2013 19:20
Archanděl Gabriel prostřednictvím Shelley Young
24 Února 2013
 
Pozdravy Drazí ! Jací potěšeni a poctěni jsme , že jsme dnes s vámi. Vážíme si vás za to , že přicházíte do služby ukotvit energie skupiny , a samozřejmě , když řekneme skupina , máme na mysli nejen ty, kteří jsou v místnosti v tomto čase, ale také ty, kteří budou zažívat tento přenos na vašem internetu v pozdějším čase.
 
Ciťte energii. Když se spojíte ve zprávě tímto způsobem , jste spojeni s vašimi průvodci , anděly , KRISTOVSKIS radami , vašimi předky. Ciťte tu lásku jak vás obaluje , miluje vás , podporuje vás , léčí vás a pomáhá vám přes Posun lidstva , do kterého nyní vstupujete , naplno , opravdu .
 
Tak mnoho z vás žádá o naše vedení o tom jak postupovat kupředu , jak osvítit , jak se stát vším čím si přejete být v tomto pozemském vyjádření sebe , a naše nejběžnější odpověď je odevzdat se . Říkáme vám , abyste odevzdali , zůstaly v proudu , vědomě tvořili , a BYLY , a co zjišťujeme je , že jedna z nejběžnějších otázek, kterou se ptají naší drahé partnerky v přenosu , je " Jak se odevzdat ? " Rádi bychom se dnes věnovali tomuto.
 
My chápeme , že pro mnohé z vás , hlavně těch , kteří se mohou cítit ubiti a unavení , se předání může zdát jako hrozivá vyhlídka . Pokud cítíte , že vaše vyjádření života nejde ve směru , který si přejete , představa vzdání se kontroly se jeví jakoby nebyla užitečná , ale poslouchejte nás , když říkáme , že když se snažíte cokoliv ovládat , dovolujete vašemu ego já , té části vás , která se snaží udržet vás malých , aby převzalo vedení . A ono bude , za každou cenu , sabotovat váš stoupat .
 
Ego já nemá absolutně žádný zájem o osvícení . Váš ovladač , část vás , která se snaží o kontrolu , udržet vás malých , udržet věci předvídat, vás nemůže posunout vpřed ve vašem růstu. Snaží se udržet vás ve staženém prostoru , zatímco vaše duše se snaží rozšířit a růst a vzkvétat . Zůstat malý a oslabený bude vždy vést lidi na opravdu velmi nepříjemné místo. Většina lidí se odevzdá jen když jsou příliš unavení , příliš vyčerpaní , příliš zmožené , aby dále odporovali . My jsme tu , abychom vám řekli , že to tak nemusí být .
 
Odevzdání neznamená , že se budete divoce potácet sem a tam , Drazí . Někteří z vás si představují , že to bude jako pinball , který byl vystřelen a naráží divoce sem a tam po celém prostoru a nic by nemohlo být více vzdáleno od pravdy . Čin odevzdání je rozhodnutí pohybovat se vpřed ve vašem mistrovství s největší pomocí , s podporou , s oporou . Podpory , které přicházejí jsou nejlépe způsobilé pomoci vám řídit na vaší cestě .
 
Přemýšlejte o tom tímto způsobem. Kdybyste byli ztraceni v lese a snažili se najít si cestu ven , bylo by to velmi těžké . Mohli byste chodit v kruzích , mohli byste skončit daleko odtud kde byste chtěli být , protože prostě nemáte výhodné postavení , abyste viděli cestu ven . Ale kdybyste měli přítele , který by byl v helikoptéře nahoru a říkal vám směr , dostali byste se z něho ven velmi rychle , protože by měly výhodné postavení , aby vám pomohli , nejpřímějším možným způsobem , aby vám pomohli dosáhnout váš cíl . Toto je stejné jako odevzdat se a pracovat s vašimi průvodci.
 
Když se odevzdáte , pracujete s vaším vyšším já , část vás , která je vědomě spojena se vším , té části vás , která ví co jste tu přišli zažívat . Volíte si nejpřímější cestu do vašeho nejvyššího vyjádření života.
 
Čin odevzdání je tak velmi důležitý , protože dává vašim průvodcem , vaším pomocníkem , dovolení , aby vstoupili a pomohli vám . Když si volíte projít to sám , musí ctít vaši svobodnou vůli . Je velká radost když se odevzdáte , protože jim to konečně dovolí nabídnout podporu , kterou vám všem touží dát po celou dobu .
 
Nejsou zvláštní obřady , které je třeba provést , abyste odevzdali . Vše co je potřeba je potichu sedět a vašim srdečným záměrem rozhodnou , že nyní se předáváte . Můžete se odevzdat Bohu , můžete se odevzdat Zdroji , můžete se odevzdat Ježíši , můžete se odevzdat andělům , můžete se odevzdat Buddhovi , můžete se odevzdat vašemu vyššímu já , můžete se jednoduše odevzdat něčemu víc , pokud nevíte jak to nazvat .
 
Čin odevzdání je velmi posvátná a ctěna věc , a když se lidská bytost chystá přistoupit ke tomu činu odevzdání , její průvodci a pomocníci a její vyšší já jsou velmi vzrušení. Shromáždí se nejblíže ke vám a čekají se zadrženým dechem na velký okamžik a radují se v tom okamžiku propuštění když si konečně odstoupíte z vaší vlastní cesty .
 
Takže je to o vašem upřímném záměru začít se pohybovat a směřovat váš život nejmocnějším možným způsobem , s největší dostupnou pomocí pro vás . Poté, je to nestát si ve své cestě a stát v proudu a dovolit kouzlu , aby se stalo .
 
Odevzdání nedosáhne hodně pokud nestojíte v proudu . Musíte se odevzdat a pak se nechat nést dolů cestou nejmenšího odporu . Tím činem budete postupovat kupředu velmi rychle. S použitím nástrojů odevzdání a proudu můžete dosáhnout v rekordním čase věci , které jste nedokázali dosáhnout v celém vašem životě .
 
Je krásné pozorovat lidskou bytost , která používá své mistrovství prostřednictvím odevzdání a proudu . Ale mnoho lidí to slyší a jsou stále v zajetí představy , že tato věc není možné řídit . To by byl omyl . Vy všichni máte uvnitř v sobě , právě teď , schopnost řídit proud a je to prostřednictvím použití díků .
 
Díky je kormidlo proudu . To je způsob jak dáváte zpětnou vazbu vesmíru . To je způsob jak spolu - tvoříte s vesmírem . Pokud použijete předání , proud a dík , budete se pohybovat velmi rychle , mnohem více zmocněným způsobem , dole cestou lehkosti , která přinese mnoho mnoho synchronicitě a zázraků . Je to cesta radosti , Drazí . Je to opravdu pochopení , že použitím těchto nástrojů můžete mít životní vyjádření , o kterém sníte a můžete mít život , který je zábavný a vzrušující a podporován. Znovu , říkáme vám , že dny boje skončily , ale je na vás , abyste si vybrali cestu lehkosti , a uděláte tak prostřednictvím předání , proudu a díků .
 
Takže jak vidíte , jakmile se odevzdáte , není se moc čeho obávat . Tak co budete dělat ve všem tom volném čase ? ( smích ) No , to je čas kdy můžete provádět Bytí , Bytí je objetí vaší božskosti . Bytí je přijetí , že jste část většího celku , že jste božská a milovaná část Zdroje. Je to objetí faktu , že jste takoví mimořádní , takoví milovaní , takoví nepostradatelní pro celý proces .
 
Bytí vám umožní zářit ve vaší pravdě , ve vaší průhlednosti , ve vaší opravdovosti . Je to klidná a krásná energie . Toto není o nafukování se klamnými představami vznešenosti nebo pěchování se řečmi vašeho negativního já. Proto to není místo v Bytí , Bytí je objetí vaší energetické pravdy , jako božská bytosti , jako lidská bytost světla , na planetě , v tomto čase. A když to uděláte , když záříte svou pravdu , váš život se může jen zlepšit. Protože jste přesně jací jste , když tomu dovolíte zářit , přitáhnete si k sobě úžasné věci , které máte . Toto je mistrovství , Drazí , toto je způsob jak to uděláte . Lidé říkají , " Nuže , Gabriel , o zní jednoduše , to zní příliš jednoduše , aby to byla pravda . " My bychom se zeptali , "Pokud to je jednoduché , proč to neděláte ? " ( Smích )
 
Ono to JE jednoduché . Nekomplikujte to . Jednoduše zkoušejte . Experimentujte , bavte se s tím . Můžete je odevzdat v jednom velkém činu . Pokud zjistíte , že vypadávat z proudu skrz strach a pochybnosti , můžete se znovu odevzdat . Můžete se probudit a odevzdat váš den nejvyššímu možnému výsledku. Hrajte se s tím , Drazí ! Bavte se ! Je radostné vkročit do vašeho mistrovství a my se nemůžeme dočkat až uvidíme co si pro sebe vytvoříte . Toto jsme chtěli s vámi dnes sdílet.
 
Překlad: Sir @ https://ee.dunres.sk

—————

Zpět