Bortí se starý svět a děje se to v nás

15.09.2012 18:54

 

Rok 2012 je opravdu "konec světa". Ale úroveň, která končí není ve vnějším světě, ale v našem vnitřním vnímání.
To, co bylo reálné již není. To, co platilo včera už dnes neplatí. Svět, který jsme byli zvyklí žít se ztrácí. A nový svět se ukazuje jen občas. Nakonec opravdové chvíle radostného plutí jsou, když se nám podaří zachytit přítomný moment - "kvantový okamžik". Klid, mír a láskyplný stav jsou dimenze nové Země.
 
Současné energie jsou velice silné a "vymývají" vše, co již nesouvisí s novou tendencí vesmíru.
Někteří si stěžují na občasnou nesnesitelnou psychickou bolest. Vyplouvají emoční bloky a strachy se zesilují. Doprovázející pocit bývá nechuť, nedostatek radosti, osamělost nebo dojem, že nic nefunguje. Častým jevem je nanicovatost, beznadějnost, podrážděnost. Z toho všeho vyplývá psychická i fyzická únava. Tyto příznaky střídá euforická radost nebo klidná blaženost. Velká naděje a víra v ideály.
 
Buďte trpěliví a věřte, že nepříjemné stavy jsou dočasné a je velice důležité jimi projít. Nejlepším lékem je vše přijmout. Respektovat své pocity, vnímat přicházející situace a dovolit jim v sobě zaznít i doznít. A především, naučte se být k sobě i ostatním laskaví a ohleduplní. Mějte k sobě toleranci i soucit. Hýčkejte se a oceňte za svou sílu a odvahu touto cestou jít.
 
Jste průkopníci i nováčci nového způsobu žití. Jste svědky odplouvání nečistot a tíživých programů. Je velká úleva zjistit, že jste svobodní a tyto programy a vzorce chování již nemusíte žít. Odtrhávají se postupně, kousek po kousku. Dovolte tedy tomuto procesu, ať se děje. A nebojte se, že s vámi něco není v pořádku. Je to právě naopak.
 
A co vám udělá jednoznačně dobře? Jsou to tři věci, které jsou od Boha:
  • Je to příroda, která vibruje a ladí s frekvencemi duše.
  • Tvoření. Věnujte se jakékoli činnosti, kdy něco vytváříte a dělá vám to dobře. Může to být umění, nový projekt nebo jen oběd či obyčejný úklid, který zároveň uklízí i vaše podvědomí... Tvoření je také vibrace, která vyjadřuje frekvence vaší duše.
  • Věnujte se lásce v jakékoli podobě. A nakonec milujte i své "bubáky", oni na to čekají :)
 
Směr cesty je žití v míru se sebou a tím i s celým světem. Odhalení skryté pravosti. A především nového hlubšího a vědomějšího stavu bytí.
 
Raduji se i čistím spolu s vámi na naší pouti vesmírem.
s láskou
 
Monika Micajová

—————

Zpět