Bortí se starý svět a děje se to v nás

05.10.2012 15:03

 

 

Rok 2012 je opravdu "konec světa". Ale úroveň, která končí není ve vnějším světě, ale v našem vnitřním vnímání.

To, co bylo reálné již není. To, co platilo včera už dnes neplatí. Svět, který jsme byli zvyklí žít se ztrácí. A nový svět se ukazuje jen občas. Nakonec opravdové chvíle radostného plutí jsou, když se nám podaří zachytit přítomný moment - "kvantový okamžik".  Klid, mír a láskyplný stav jsou dimenze nové Země.

 

Současné energie jsou velice silné a "vymývají" vše, co již nesouvisí s novou tendencí vesmíru.

Někteří si stěžují na občasnou nesnesitelnou psychickou bolest. Vyplouvají emoční bloky a strachy se zesilují. Doprovázející pocit bývá nechuť, nedostatek radosti, osamělost nebo dojem, že nic nefunguje. Častým jevem je nanicovatost, beznadějnost, podrážděnost. Z toho všeho vyplývá psychická i fyzická únava. Tyto příznaky střídá euforická radost nebo klidná blaženost. Velká naděje a víra v ideály.

 

Buďte trpěliví a věřte, že nepříjemné stavy jsou dočasné a je velice důležité jimi projít. Nejlepším lékem je vše přijmout. Respektovat své pocity, vnímat přicházející situace a dovolit jim v sobě zaznít i doznít. A především, naučte se být k sobě i ostatním laskaví a ohleduplní. Mějte k sobě toleranci i soucit. Hýčkejte se a oceňte za svou sílu a odvahu touto cestou jít. 

 

Jste průkopníci i nováčci nového způsobu žití. Jste svědky odplouvání nečistot a tíživých programů. Je velká úleva zjistit, že jste svobodní a tyto programy a vzorce chování již nemusíte žít. Odtrhávají se postupně, kousek po kousku. Dovolte tedy tomuto procesu, ať se děje. A nebojte se, že s vámi něco není v pořádku. Je to právě naopak.

 

A co vám udělá jednoznačně dobře? Jsou to tři věci, které jsou od Boha:

  • Je to příroda, která vibruje a ladí s frekvencemi duše.
  • Tvoření. Věnujte se jakékoli činnosti, kdy něco vytváříte a dělá vám to dobře. Může to být umění, nový projekt nebo jen oběd či obyčejný úklid, který zároveň uklízí i vaše podvědomí... Tvoření je také vibrace, která vyjadřuje frekvence vaší duše.
  • Věnujte se lásce v jakékoli podobě. A nakonec milujte i své "bubáky", oni na to čekají :)

 

Směr cesty je žití v míru se sebou a tím i s celým světem. Odhalení skryté pravosti. A především nového hlubšího a vědomějšího stavu bytí. 

 

Raduji se i čistím spolu s vámi na naší pouti vesmírem.

s láskou

 

Monika Micajová

www.svetlojelaska.cz

www.svetlojelaska.blog.czVíce zde: https://www.svetlojelaska.cz/news/borti-se-stary-svet-a-deje-se-to-v-nas/

—————

Zpět