Celosvětová vizualizace za účelem změny

11.04.2013 18:46

 

Kdo věří, uvěří….

Přeposílám a dodávám:  - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...

 

 Drahý čtenáři, 
žijeme na krásné planetě. Je na ní tolik lásky a krásy. Ale zdá se, že síly které na ní vládnou – vlády a elita, nechtějí dělat to, co je správné. Matka Země produkuje dost na to, aby umožnila 10 miliardám lidí žít v míru a dostatkuale naši vládci jsou schopni myslet pouze na to, jak si udržet moc, vytvářet konflikty a války a přinutit nás platit stále víc. Prostřednictvím temných bratrství a tajných operací ignorují vůli lidí. Pokoušejí se udržet nás ve stavu závislosti a strachu pomocí médií, které ovládají. 

Nenastal čas to změnit? Nenastal čas na to, abychom MY rozhodovali, jak má být planeta spravována? Je to lehčí než si myslíte. Opravdu – existuje fyzikální zákon, o kterém jste již možná slyšeli, který je perfektní na to, aby změnil tato stará a opotřebovaná paradigmata, kdy pár bohatých ovládá nás ostatní. Tento zákon se jmenuje „zákon přitažlivosti“. Říká, že když se soustředíte na cokoliv, co chcete a opravdu to prociťujete srdcem, přivoláte si to. Jen se podívejte na web nebo do knihovny (např. přečtěte si „Tajemství“), je tam mnoho, mnoho příběhů lidí, kteří si tímto způsobem úspěšně změnili život.

Používá se na to vizualizace. Když si vizualizujete (představujete) něco, co chcete a pocítíte rados, JAKOBY SE TO JIŽ STALO, bude se to manifestovat.

Můžete to použít v osobním životě, ale též pro větší blaho planety a lidstva. Čím více lidí se na to soustředí, tím bude energie silnější. Energie vyslaná skupinou lidí se násobí, a je silnější než součet těchto lidí.Neberte nás za slovo, protože to bylo vědecky prokázáno. Jen se podívejte na video, které jsme o tomto vyrobili, najdete ho zde: www.VisualizeDaily.com (vizualizujte denně) (anglicky)

No, bylo již mnoho skupinových vizualizací a meditací. Za světový mír, například. A přesto není mír. Cožpak tyto aktivity nefungují? Jistěže ano! Můžete to vidět na videu. Problém je, že jakmile mírová energie udělá svoji práci, a mezitím vládnoucí síly pracují opačným směrem, všechno se vrátí zpátky do staré situace. Vojákům je nařízeno chopit se znovu zbraní,  které odložili, opět se zvedne zločinnost díky obtížným situacím, v nichž se lidé nacházejí, atd. Proto se potřebujeme zaměřit na něco, co nelze zvrátit. Nikdy. A to na: ZMĚNU!

Nedělejte si starosti na co se přesně zaměřit, energie je inteligentní a najde si způsob. Jak můžete vidět na našem videu, když si lidé vizualizují mír, také klesá počet zločinů vůči lidem, klesá počet autonehod, klesá počet případů, které musí řešit záchranka a kurzy na burze letí nahoru. Mír je mír, změna je změna. Energie ví, kam jít. Když se soustředíme na změnu, najde si nejslabší místo řetězu, který drží toto staré paradigma pohromadě. 

A ZMĚNÍ ho. 


Když si to představuje dostatečný počet lidí, a opravdu to prociťují srdcem, stane se to. Možná že to bude 6 578-mý účastník, který dá starému paradigmatu poslední ránu, anebo to může být 10 234-tý, ale změní se to. Jen počkejte a uvidíte.

Soustřeďte se na něco, co vás učiní opravdu, opravdu šťastnými a prociťujte to, jakoby se to již stalo. Ať již je to Obama, který, odhaluje materiály o UFO, volná energie přístupná všem, hlavní televizní stanice nebo noviny oznamující že 11. září byl vnitřní komplot anebo něco jiného, závažnějšího. To všechno bude mít za následek jedno: konec vlády temných. Jen to zkuste.

Nejdůležitější je radost, kterou byste cítili, kdyby se to stalo. Představujte si, například, že války a hlad uvolnily místo pro mír a dostatek na celé planetě. Zoufalé děti dostávají novou naději. Stres a strach byly nahrazeny štěstím a chvilkami trávenými s vašimi milovanými. Zkorumpovaní politici a neefektivní lékařská péče jsou nahrazeny inspirativními vůdci a opravdovým uzdravováním. Toxická strava a naftový průmysl uvolňují místo zdravým potravinám a volné energii. Všechny tyto věci na vaší planetě JIŽ EXISTUJÍ, ale temný systém je potlačuje. Proto potřebujeme změnu. A my ji uskutečníme!

Nebudeme určovat datum a čas kdy to máte dělat, žádáme vás, abyste to dělali TEĎ. 

Není důležité, jak dlouho to budete dělat, stačí 5 vteřin. Důležité je, abyste opravdu cítili radost z této změny, jakoby se ona již uskutečnila. To stačí k tomu, aby se váš malý (ale VELKÝ) příspěvek připojil ke kvantovém způsobu, kterým zákon přitažlivosti pracuje. Spolu z toho uděláme OBROVSKOU sílu, která navždy změní tento svět, pro dobro lidí. 

Jděte do toho, stačí, když to uděláte jednou. Přestaňte s tím, co právě děláte , (pravděpodobně  čtete),  a zavřete oči. Představte si, že se objevila úžasná zpráva o něčem, co jste již dávno chtěli, aby se stalo, a pociťujte radost jako byste v takovou chvíli cítili. Vizualizujte si to ……… ZROVNA TEĎ!

A je to! Líbilo se vám to? Kolektivní vědomí si zrovna vzalo váš hlas. Díky. Váš příspěvek byl přidán k obrovské vlně energie měnící paradigmata, která si již řítí planetou. Zákon přitažlivosti zajistí, že se to stane.

Pokud jste již vaši vizualizaci provedli, přichází teď druhá důležitá částTento projekt pracuje na principu „každý zná každého“. Říká se, že když to pošlete 6x, dostane se to ke každému na planetě. Takže vás prosíme, abyste poslali tento email VŠEM, koho máte v adresáři, o kom si myslíte, že by se k této akci mohl připojit. Když to uděláte, můžeme vytvořit obrovskou armádu světla a to dokonce za jediný den!

Moc vám děkujeme, že jste se připojili k této akci. Matka Země, my všichni kdo toužíme po míru a harmonii zrovna jako vy, jsme vám vděčni. A každému, kdo se připojil, protože to děláme SPOLEČNĚ! Prosím pošlete tento email teď. Neodkládejte to. Teď je čas to udělat. 
Děkujeme

 -- 
Olga Kotlebová

774578280

 

—————

Zpět