Chrám lásky v nás - poselství strážných andělů - Apukhe

15.12.2013 19:36
Na začátku bylo Slovo , a to slovo bylo u Boha , a to slovo bylo božské.
 
Evangelium Jana 1:1
 
 
Před chvilkou jsem dodívat film " Sestra v akci 2 " . Slzy se mi spustili z lásky a štěstí . Opět jsem vnímal v sobě tu obrovskou lásku Jednoty , vesmíru , Gaii , všech pracovníků světla. Musel jsem jít na balkon nadýchat se čerstvého nočního vzduchu Bratislavy. Ještě štěstí, že mám blízko les , Dunaj . Venku je ticho, přečíst v sobě tu neuvěřitelnou sílu lásky , cítím se takový maličký jako zrnko hořčice a zároveň neuvěřitelnou obrovskou sílu světla.
 
"Je to chrám lásky " , se mi najednou ozval můj strážný anděl . Prosím ? Nevím rychle reagovat , protože moje světelné myšlenky létají nahoru, dolů po celé republice , i s Českem . Měli jste někdy ten pocit v sobě , že máte tolik lásky v sobě, že se nutně potřebujete rozdat ? Že se chcete rozdělit i s ostatními dušemi ? Přesně tohle se dělo ve mně v této chvíli, a stejně to cítím i teď, když to ťukám do PC . Zahalit s láskou majestátní Nitru , okolí Levic , Trenčín , Poprad, Žilinu , Hodonín , Vyškov , Lytomišl ... atd. . , a mé srdce , duše křičí , volá " MILUJU VÁS " . Miluji celý svět .
 
Strážný anděl : Zkus popsat Apukhe , co cítíš v sobě . Opiš všechno, je to důležité. Byli bychom rádi, aby si to popsal jako člověk s vlastními slovy a pak my tě doplníme . Takto lépe pochopí lidé naše dnešní poselství .
 
Apukhe : Milovaní, nedokážu to . To se nedá . Ó jak bych se o to snažil , pořád bych jen vymýšlel a zastínil mými myšlenkami tu neskonalou krystalickou čistou krásu LÁSKY . Jakmile bych se to snažil pojmenovat, zastavil bych růst světla v sobě . Opravdu mohu jen jedno, rozdávat , dělit se se všemi, které tak velmi miluji . A to jste všichni bez výjimky , zda vás znám nebo ne.
 
Strážný anděl : Přátelé , milované duše vzestupu . Požádali jsme Apukhe , aby jako motto dnes napsal nahoře text Janova evangelia . Ne náhodou . Tak jako on, tak stejně i vy jste členy všech připravovaných na vzestup . To " slovo " , o kterém se tam píše , tak to slovo je ve vás všechny stejně. Je to váš vnitřní hlas Lásky , duše, božské jiskry . Všichni jste součástí toho slova a všichni jste to " Božské slovo " . Každý z vás přece máte schopnost tvořit vlastní , ale i společnou budoucnost přes přítomnost.
 
Přesně tak, jak Apukhe nedokázal popsat , co cítí v sobě , stejně ani to slovo se nedá popsat . Jakmile byste to pojmenovali , přiřadili byste tam ihned rám, ohraničení, podmínku , účel . Tak jako skutečná láska nemá žádné podmínky , hranice a je esencí stále rostoucí svobody, tak stejně když pocítíte toto božské semeno , jiskru v sobě a dovolíte jí aby rostla ve vás svobodně , sami spatříte neuvěřitelné zázraky ve vlastních životech tady a teď .
 
Končí se pomalu velká epocha lidstva . Někteří z vás se již vidíte v 5D , někteří si nevěříte a jsou mezi vámi i tací, kteří máte v sobě chaos . Cítíte jako tato božská jiskra, " slovo " vás volá , prožíváte v sobě jednou smutek, jednou štěstí . Jste jako na houpačce , ale vy stále více toužíte se udržet v lásce . Co a kdo vám v tom brání? Vy sami . Stále se držíte něčeho nebo někoho, kde někdo , nebo něco vám dává , nabízí 3D jistotu . Kdo vám může slibovat nějaké 3D jistoty? Jen takový někdo, kdo má v sobě strach, nevěří si a snaží se vás zmanipulovat místo toho, aby si přiznal, že je již na dně a neví kudy cesta vede a aby vás požádal o pomoc .
 
Milovaní , poslouchejte nadále svůj vnitřní hlas lásky . Momentálně se tvoří nové chrámy lásky ve vás . Otevřením poslední brány 11:11, stále silněji budete cítit volání duše, hvězdné , světelné rodiny, lásky . Stále více a více tento chrám lásky bude ve vás růst. Nakonec vy sami vytvoříte obrovský komplex jednoho světelného chrámu lásky .
 
Toužíme oslovit dnes i ty duše, které utíkají sami před sebou s iluzí " bezpodmínečné lásky " . O co se tu jedná ? Všichni jako jste zde máte svůj vlastní životní plán . Přišli jste sem na zem , abyste se něco naučili . I jste se snažili , ale jednodušší to bylo pro vás přikrýt s iluzorní láskou , kde jste si řekli, že jste láska a světlo a tím pádem , vaši roli nemusíte dokončit , protože vždyť vzestupu a na všechno se zapomene . Věřte nám , je to klamavá iluze . Pokud opravdu z celého srdíčka máte opravdový zájem o vzestup , tak si dejte ruce na srdce a zeptejte se sami sebe : vyřešil jsem si všechny problémy ve svém životě do tady a teď , které jsem měl , nebo čekám na vzestup jako na spásu , že to za mě vyřeší ?
 
Přímý vzestup očekávejte jen ti, kteří nemáte vůči sobě , vůči své karmě , životnímu plánu žádné dluhy . Ještě stále máte dostatek času , abyste to vyřešili . V tomto směru se nejedná o fyzický akt , ale o pevné, mistrovské , světelné rozhodnutí v sobě . Jedině tak dokážete přijmout do sebe pravou bezpodmínečnou lásku a stanete se silným světlem. A toto světlo vám dá dostatečnou sílu , ochranu před posledními útoky tmy ať už od rodiny , vnějšího světa . Jak můžete vědět, jestli to postačí ? Uvidíte zázraky . Už jen to , že pocítíte obrovskou sílu , světelné sebevědomí v sobě, vám dá svobodu růstu lásky ve vás , ukotvení vší hojnosti Jednoty ve vašem životě . Zákon přitažlivosti najednou s rukou v ruce se zákonem synchronicity vám naservírují vaše čisté záměry vlastní duše .
 
Máte takové pořekadlo , že : " risk je zisk " . Tentokrát nic neriskujete , jedině můžete získat . Sami cítíte , zda jste spokojeni a plní lásky tady a teď nebo ne . My to vidíme a právě proto jsme vám chtěli s velkou láskou pomoci . Víme, oslovili jsme vás více najednou. Nemusíte se vším rezonovat . Je to širokospektrální poselství . Věříme, jsme přesvědčeni, že vám poslouží naše dnešní rady a zároveň vám budeme moci ještě silněji přímo pomáhat v těchto posledních týdnech před vzestupem .
 
Milujeme vás. Vaši strážní andělé .
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ napsal Apukhe Ján Bálint . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět