Čištění , navyšování vibrací v současnosti - Apukhe

29.09.2013 14:33
 
 
Poslední týdny , jakož i současnost můžeme prožívat zvláštním způsobem . Z ničeho nic se nám objevují staro -nové lekce. Připomínají se nám velkou rychlostí . Můžeme mít pocit chaosu v sobě z toho , mírně deprese , nervozitu , letargii , únavu , potřebu více spát . Stejně mohou tyto lekce v nás vyvolat smutek , nakolik jsme si byli jisti , že je už máme za sebou . Co se to vlastně děje ?
 
Nic zvláštního . Dostali jsme se na vyšší level vzestupu , kde příslušné energetické vibrace čistí naše pozůstatky starých programů. Tak jako dosud jsme si museli sami poradit při našich životních lekcích , stejně i nyní záleží jen na nás , jak a kdy jejich zvládneme . Přijetí - přeměna , doslovně toto se děje momentálně . Je to jako láskyplný tlak na naši existenci , abychom přijali to nové , co přichází . Proměnily pro nás všechno to potřebné , aby se mohly postupně navýšit dále naše vibrace . Zároveň v naší přítomnosti nadále probíhá i krištalizácia , přeměna těla. Je to nádherný proces , na který jsme čekali velmi, velmi dlouho.
 
Toto čištění, které probíhá v současnosti je potřebné pro další navyšování energií , vibrací . Gaia neustále mění , zvyšuje své vibrace . Tak také přes Centrální galaktické slunce proudí k nám světelné kódy na pomoc. A tak naším úkolem je se synchronizovat s tímto děním - procesem v rámci naší schopnosti přijímat jejich , čistit se a zároveň s důvěrou pracovat na přeměně . Je to jako duševní , duchovní detoxikace našeho bytí .
 
Co všechno nám to přináší do naší přítomnosti ? Samozřejmě záleží to na naší ochotě a rychlosti zvládnutí tohoto procesu a tak se pomalu připravme na nové možnosti komunikace. Sami dobře víme , že ve vyšších sférách se komunikuje telepaticky . Je to nádherná příprava právě na komunikaci na vyšší vibrační úrovni , což nám přináší možnost komunikace s jinými realitami .
 
S láskou a pokorou přijímejme současné dění v našich životech . I když leccos se objeví , věřte , že je to pro naše dobro . Ukázalo se jen to , na čem máme nyní pracovat . Pokud máme pocit , nebo nás napadne otázka , jestli to není naše karma , tak jedině nějaká zbytková . Jste přesně tam , kde máme být a přes naše momentálně úkoly léčíme naši duši .
 
Těšme se a radujme . Je postaráno o nás všude , kam se jen pohneme . Všude se ukazuje , zda naše rozhodnutí je správné. Precíťme to jen přes srdce , nemějme strach si přiznat chybu , chybný krok , který jsme náhodou udělali , i když neexistují náhody . Nakolik to , co jste udělali bylo součástí vyššího záměru. Nemusíme vždy a všechno chápat , stačí když to procítíme , upravíme a pokračujeme dál. Náš život je v našich rukách , v našich rozhodnutích , v našich řízeních. Stačí když to vše bez strachu budeme dělat s láskou , pokorou a úctou.
 
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 25.9.2013 napsal Ján Bálint Apukhe . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět