Co k nám přichází od 04.11.2013 .... ... nebo , co nám chce nebe říct ...

04.11.2013 19:07
 
 
Milovaní , období , kterým jsme prošli nás stálo hodně úsilí , odvahy i slz . Byla to doslova pro nás zatěžkávací zkouška v každém směru . Náhody však neexistují , vždy je všechno tak jak má být . Tak se spolu podívejme, co nám přináší nastávající období .
S příchodem typicky podzimního počasí se možná více zamýšlíme sami nad sebou a nad minulostí , co jsme prožili . Jakoby nás to chtělo stále táhnout tam , kde zůstalo něco nevyřčené , nedokončené , nedořešené. Může to být jen naše podvědomá touha něco vrátit zpět , něco , co v nás stále rezonuje v dobrém i ve zlém . Chce to však řádnou dávku trpělivosti a také hodně odhodlání věci pustit , aby nám to neubíralo zbytečně sil. Obavy jsou zbytečné . Začátek týdne přináší změnu energií , které mohou být trochu více impulzivně v každém směru . Může nás to trochu startovat - znamená více můžeme pociťovat agresivitu , nebo mírnou dávku netolerance vůči blízkým . Máme však být opatrný a nepřehánět v nárocích a požadavcích. Zde probíhá z vyššího aspektu léčení duše a doriešovanie karmických záležitostí. Ukazují se zde hlavně vztahové záležitosti . Nenechat se znejistit svými rozhodnutími , a pozor na zatrpklý . Nebraňme se Božímu plánu , i když se nám to zdá nespravedlivé . Neboť pravidlo číslo 1: Vždy je vše jak má být.
Takže všechny situace , které prožíváme nechme dokončit , doslova , ať doběhnou události tak jak sami chtějí. Pamatujme , jde zde o léčení duše. Nelze zbytečně tlačit a chtít věci urychlit . Chce všechno svůj čas působení a naši dávku trpělivosti . Dopřejme si čas na léčení , udržujme vnitřní rovnováhu , jde přece o nás samotných .
Střed týdne přináší změnu. Možná našeho úhlu pohledu na události . Jedny dveře se zavírají a otevírá se něco nového . Trochu pozor na tlak , kardiovaskulární systém a ledviny tento týden . Změny nálad a vztahové záležitosti budou tlačit i na orgány . Zde je třeba ventilovat , relaxovat a pouštět pryč vše co už pro nás není nutné. Stále přetrvává čas čekání. Vytrvalosti a trpělivosti nikdy není dost . I když se nám zdá , že se nic neděje , ve skutečnosti to kolem nás fičí ostošest . Takže být více netrpělivý a nedělat ukvapené rozhodnutí a závěry . Fantazii se meze nekladou , ale pozor na přehnané nároky a požadavky . Může dojít k výbuchu , emocí v nás iv našem okolí .
Závěr týdne přináší mírný závan stability a nalezení si takového svého místečka v daném víru událostí . Konečně pochopíme , že vše se nám děje tak jako třeba. Pozor však na rezignaci , apatii . Můžeme trochu stagnovat v odhodláni jít dopředu . Zde je namístě trochu bilancovat uplynulé období , což se nám podařilo a na čem je ještě třeba zapracovat. Třeba být zodpovědný , mít čistý a jasný záměr. Dát si pozor , abychom zbytečně nepřebírali osudy jiných mícháním se do cizích záležitostí - aby nedošlo zbytečně zatížení karmy . Ale také nemít strachy o okolí , jak to naši blízký zvládnou . Nesme si každý jen to své , vždyť máme co dělat is tím , naloženým nám .
Energie nastávajícího týdne jsou mírně léčivé z aspektu vnitřního dítěte , mírně optimistické . Rýsuje se nová realita , kterou jsme dosud neviděli , nechtěli vidět , nebo si sami nechtěli přiznat. Každopádně je zde čas na změnu a nové možnosti . Doslova máme sepsat požadavky do Vesmíru , aby se mohli realizovat. Máme se naučit správné prosit , žádat , dopřát si to nejlepší . Trochu nám to chce naznačit , abychom se sami přestali zneužívat , trýznit , ustrašeně reagovat. Abychom sami sebe osvobodili a pustili na svobodu . Neboť život nám opravdu nabízí nekonečně mnoho řešení , nekonečně mnoho možností a příležitostí. Je to jen na nás , jak rychle se chopíme nabízené šance , chytíme otěže do rukou . Abychom nebyli jen pasivními pozorovateli našeho života , ale vědomými aktéry , tvůrci naší krásné reality . Neboť my si ji opravdu přátelé zasloužíme .
Z pohledu kolektivního plánu dobíhají události celosvětově . Řeší se otázky nového finančního systému , realita probuzení nastává . Energie přinášejí novou vlnu , nový dech , i nové vlády. Bez vlády menšiny . Je to ale v nás samotných . Čemu a komu ve svém světě uvěříme ? Důvěřujme sami sobě , Vesmíru , Bohu v nás a vedení v sobě . Neboť pravidlo číslo jedna : Vždy je všechno tak jak mám být , i když je to někdy těžké - platí stále . Pamatujme , vždy dostaneme naložené jen tolik , kolik sami zvládneme . Naše duše to ví , máme na to přijít my sami . Je to v Božím plánu . Tak si to tu užívejme naplno , Tvorme , radujme se a Realizujme své sny .
Krásný tvořivý týden , plný nových impulsů a nápadů přátelé nám všem přeji .
A praktické rady : Znovu tento týden můžeme použít naše oblíbené očistné texty , na pomoc je tu AA Uriel a Gabriel - vědomě žádat a prosit o pomoc . Ještě vzkaz od Matky Země : Porozhlédněte se po okolí , kde co je třeba vyčistit uklidit , dát na pořádek . V lese , na procházce . Neboť jak venku tak i uvnitř - v nás samých.
S láskou Eva Briešková Elina
A pro ty , co cítí potřebu nahlédnout na své záležitosti formou výkladu , nebo řadou jsem nápomocná . Ozvěte se mi na mail . Info , čímž vám ještě posloužím je na www.gaia2010.sk , v části - Elina - čím jsem vám nápomocná
Pro ty , kteří mají ode mě některé aktivační kódy -energetické transformační obrazce , je k dispozici celá sada 9 kusů - můžete si doplnit . Spolu vytvářejí soubor , který nám pomáhá řešit , harmonizovat ještě ty části v nás , kde to nemáme zpracované . Ti, kteří máte již zkušenosti jistě víte o čem mluvím . V případě zájmu o osobní aktivační kódy , nebo ty obecné , což jsou na stránce , mi pište do mailu. Každému se dostane odpovědi a to co potřebuje vědět se k němu dostane .
 
Pro https://gaia2010.sk/ 4.11.2013 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět