Co k nám přichází od 06. 01. 2014 ... ... Nebo , co nám chce Nebe říct ...

06.01.2014 20:16
 
 
 
Milovaní , máme za sebou úspěšný přechod do roku 2014 . Vícero jsme v tyto dny prošly bilancováním , přehodnocováním , co všechno jsme udělali v uplynulém roce . Čištění mělo na nás dopad takový, že jsme byli nuceni opravdu jít až na své dno a na doraz odhalit všechno, co jsme neměli vyřešeny. V sobě , i s lidmi ve svém okolí. Byli nám vyplavené na povrch všechny věci, záležitosti hlavně srdce, kde jsme museli připustit naše omyly , chybné rozhodnutí. Jen to je důležité, že jsme stihli do konce roku 2013 vše odhalit , o sobě io těch kolem nás . Tak se nyní pojďme spolu podívat, co k nám přichází na nadcházející období .
Začátek týdne nám přináší mírnou úlevu , jako po dobře vykonané práci . Všichni, kdo jsme poctivě pracovali pocítíme zmírnění čištění , úlevu na psychické i fyzické úrovni. Dokončuje se řešení vztahových záležitostí u těch , kdo to neměl dořešeny , nebo si něco přenesl z uplynulého roku . Můžeme pociťovat trochu melancholii , smutek, nebo plačtivost . Oddejme se emocím , slzy jsou očistné , energie léčivé . Může se nám ukázat ještě něco, co máme propustit , nebo lépe řečeno , už jsme pustili , jen ještě máme pochybnosti, zda jednáme správně. Pro více se rýsují i nové začátky , co se týká vztahů . Nový list papíru . Vše, co chceme začít na začátku týdne začínajme s čistým úmyslem . Činy jsou požehnané , ale jen čisté. Nekalé úmyslu mají rychlý opačný účinek - jsou odhaleny . Tak co si vybereme ? Riskovat se svědomím se nevyplatí .
Střed týdne nám přináší pomoc ve všem, co potřebujeme . Máme u sebe anděly, i těch z fyzického světa . Každý , kdo potřebuje radu ať žádá , přicházejí nové nápady a inspirace. Pozor však na přehnané nároky na partnery a rodinných příslušníků , vyplatí se dát každému svobodu. Kdo čekáme na závěr něčeho, dočkáme se potěšující zprávy. Pozor na falešnou přetvářku tzv. . přátel. Více než kdy jindy si to rychle všimneme . Ve středu týdne je ještě namístě nenechat se snadno ovlivnit , může mít snahu na nás naše okolí . Ale ani my sami nechtějme věci řídit jen podle sebe . Zde platí zlatá střední cesta .
Konec týdne přináší mírně pocity stagnace , jakoby se nic nedělo . Tyto dny máme využít k samotu vlastního nitra . Kdo řešíme ještě vztahy - ty jsou aktuální tento měsíc , tak ať řešení a odpovědi hledáme u sebe . Opravdu třeba zanechat staré, nepotřebné . Kteří se odhodláme jít dopředu i za cenu, že nevidíme jaký bude výsledek , jen důvěřuje , ti se dočkáme požehnaného výsledku. V tyto dny jsou nám více než kdy jindy nápomocný AA Gabriel a Rafael . Jejich energie pomáhají léčit a uklidňovat všechny rány Srdeční čakry . Tak jim dovolme , aby nám pomohli . Závěr týdne můžeme pociťovat mírný úbytek energie, i sil fyzických , protože se čistí fáze rozvoje duše. Znamená , připravujeme se na nové věci, které přicházejí každému svým vlastním tempem a způsobem . Vyplatí se přečkat toto období. Všechny stavy a pocity tohoto týdne jsou adekvátně tomu , jak jsme v závěru roku na sobě pracovali, protože jsme si některé věci přenesli a jsme nuceni to ještě zpracovat , abychom mohli pokročit kupředu . Proto ty všechny stavy a pocity . Zde se doporučuje hodně se uzemňovat , pít čistou vodu, nenutit tělo do aktivit, když se mu nechce . Dělejme tak jak cítíme, spíme , odpočívajme nebo tancujme . Tělo nám napoví, jak chce navodit rovnovážný stav . Nesnažme se věci vysvětlovat logicky, to nemá logiku . To zkrátka jen JE .
Ještě připomenu , že momentálně přetrvává jen mírně čištění . Abychom měli čas se mobilizovat, vydechnout si , načerpat energii, sílu na nadcházející období . U každého bude toto latentní období individuálně, podle plánu a úkoly duše. Nikdo není pozadu , každý je tam kde má být. Po tyto dny si ptejme nové úkoly - pracovníci světla vědomi, i ti který tak cítíme . Jsou přerozdělovány nové požadavky a na úrovni duše dochází k posunu na ose zrození. Kdo tak cítíme , můžeme vědomě žádat o učení formou spánku, nebo komunikovat se svou světelnou rodinou . Každý se řiďme pocitem, fantazii a intuici se meze nekladou.
Z hlediska planety došlo k posunu pólů a posílení krystalické mřížky . Po tyto dny dostáváme do podvědomí nové informace, které ve správném čase budeme vědět použít ( mírné tlaky v oblasti uší , spánkové části , pískání uší ) .
Praktické rady : V tyto dny se začalo mnoho lidí probouzet ze spánku , pokud se setkáváme s otázkami , na které již víme odpovědi , buďme jim nápomocný . Doporučuje se omezit živočišné produkty , kteří jsme je ještě neomezili . Více než kdy jindy si dopřejme čas na meditaci . Vylaďují se nové frekvence . Abychom je zachytili je třeba pročistit svůj kanál a přijímač . Ale máme se na co těšit .
Tak si to všechno plně vychutnejme .
Práce s AA Rafaelem , AA Gabrielem . AA Metatron pomáhá nadále. Práce s krystaly Matky Země , bylinnými produkty.
Naše Matka Země děkuje každé jedné bytosti, která je v tomto období jakýmkoliv způsobem nápomocná .
Pamatujme, že vše, co uděláme s dobrým úmyslem se nám několikanásobně vrátí. Tak nám všem přeji krásné dny pozitivních úmyslů a jen těch nejlepších záměrů. Neboť záměr je ten základ , ta počáteční energie , kterou si tvoříme svůj a náš společný svět . Vše, na co myslíme si do našeho světa přitahujeme . Tak mysleme tak, jak chceme aby bylo. Chceme přece žít Nebe na Zemi . A o tom všem je i následující rok 2014 , o žití duchovna v praxi ZDE a TEĎ . Každý máme stejné šance.
S láskou Eva Briešková - Elina
 
Pro https://gaia2010.sk/ 5.1.2014 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět