Co k nám přichází od 07. - 13. 10.2013 .... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

07.10.2013 17:39
 
Milovaní , máme za sebou dost náročný týden ve všech směrech . Byl nov , který nám přinesl různé odhalení. I takové , které jsme nečekali . Tak se spolu podívejme , co nám to všem přináší ...
Náročné energie , kterými byl prostoupený uplynulý týden nás postavil do pozice , v níž jsme museli přiznat všechno , co jsme jaksi podvědomě zatláčali , nechtěli vidět . Ale všechno skryté vyjde tak či tak na povrch . A i to se přesně dělo . V našich životech přišly chvíle , situace, které nám odhalily a řekli holou pravdu . Pravdu o nás , o našem životě , v našem okolí . I trochu bolestivé chvíle. Myslíme si , že vše je již uklizeno , všechno máme zvládnuté . Stále se však ještě co - to najde .
Začátek tohoto týdne nám přináší uzdravení aspektu vnitřního dítěte. Mírně pokrok , které nás nutilo v uplynulé dny dělat změny se nám nyní zúročilo . Naše vnitřní síla se tím posílila , vzrostla i za cenu bolesti. My sami jsme uznali , že jsme to jedině my , kdo je pro nás důležitý v tomto životě . To znamená , nemůžeme milovat své blízké více než sebe samého . A tak všechny naše sobě vlastní praktiky , kterými jsme si ubližovali , budeme muset přehodnotit a upustit od nich . Jsme přece na obraz Boží a tím i dokonalí . Mnozí budeme postaven před otázku bytí , jako odhodlání vzít všechny problémy znovu do vlastních rukou . I když jsme se poslední dny mohli spoléhat , že nám s tím někdo pomůže. Nakonec jsme to my , kdo to ví nejlépe . Tak přivítejme své nové výzvy , i ty staronové , které jsme odložili na později . . Naše vyzařování je naše síla . Přes srdce si máme důvěřovat . Sobě , Bohu , Vesmíru . Všechno zvládneme .
Střed týdne nám přináší události , kdy se více v tomto období zamýšlíme nad hodnotami , a tím i našimi financemi . Nad hojností našeho života . I když realita nám chce sebrat úsměv z tváře , nezoufejme . Všechno jsou zkoušky a zase výzvy. Vždyť ten " Jeden krásný " jednou řekl " pros a dostaneš " . Zamysleme se nad svými skutečnými touhami . Přestat snít je jako zavrhnout šanci na život. Co opravdu chceme v životě? Vyšlou naše přání . Čekejme odpověď. Víme , že Bůh má jen ty naše ruce . Tak odpověď je formou nám přijatelnou . To znamená , jestliže pociťujeme jakýkoliv nedostatek , ať už hmotný , citový nebo v jiné oblasti , tak požádejme , vyšle záměr a Naslouchejme nitru . Jaké odpovědi nám přicházejí ? Můžeme potkat někoho , kdo nás posune . Hledejme však nejprve sami v sobě , jaké máme dary , co víme sami dělat , i vlastníma rukama . Rozvíjejme tvořivost . Tato situace nás má poučit , abychom se sami odhodlali řešit všechny záležitosti . Z každé situace se vždy najde řešení .
Konec týdne přináší nový vítr do plachet . Opravdu vítr . Můžeme pociťovat mírné zdravotní potíže - krční páteř , průdušky , trávení . Vše , co nechceme přijmout a pociťujeme jako zátěž , nám prochází přes tělo . Tak či tak , chce to jen čas . Ten příchozí vítr nám může smést z před nás naše iluze , přehnané sny , které vycházejí z našeho ega . Může rozhýbat hladinu našich emocí , nedořešené rodinné záležitosti mohou rozbouřit . Naše stinné stránky se budou chtít projevit. Je čas , abychom naplno as láskou řekli vše , co nás tíží , co nás neuspokojuje , co bychom chtěli jinak . Rozhovor a komunikace . Přes srdce a s láskou . To jsou řešení . Nebuďme na sebe tak přísný . Chceme pro sebe jen to nejlepší , ale zamysleme se , zda se nesvazuje a nezavíráme sami do ulity a vězení našich strachů a obav. Pokud pociťujeme , že nám v těchto chvílích málokdo rozumí , nechme věci plynout a nesnažme se je pochopit hlavou . Všechno má svůj čas , všichni procházíme svým procesem. Každý žijeme ten svůj příběh .
I když vše , co pociťujeme , nás může přivádět na myšlenky o těžkém osudu atd. , nezoufejme . Důvěřujme , vždyť víme , že všechno jsme si vybrali , vyrobili , my sami . Všechno jsou naše zkoušky a úkoly. A my je přece zvládneme . Jsme silný , sami sebou a jedinečný . Veškerou sílu máme v sobě , ve svém nitru . Tak hledejme . Tento týden nás má naučit důvěřovat všemu , i když nevidíme hned řešení . Pustit věci , které nám brání v pokroku . Práce , partneři , životní směřování. Opravdu se máme osvobodit od všeho, co není z hlediska vývoje naší duše nám potřebné . A za cenu bolestivého procesu a slz . Myšlenky nechme odejít spolu s tím , co propouštět . Tím se pročistí i naše vztahy a ledviny .
Tyto dny nás přivádějí zpět domů . Do svého nitra , k sobě samým . Mnozí budeme řešit i existenční záležitosti , ale to jen proto , aby se vzpamatovala naše sebedůvěra a sebereflexe . Jsme tady na této krásné zemi ao každého je postaráno . Přijměme tento život jako dar , vícero jsme to ještě neudělali . Jsme tu za odměnu , ale ne na dovolené . Jsme tu , abychom rozvíjeli svou tvůrčí , tu prapůvodní energii , sílu , která nás vede. Všechno je v naší hlavě , to , co nás brzdí , brání nám mít všechno , co si opravdu zasloužíme . Tak změňme své myšlení , tím změníme i své vyzařování . Podle našich myšlenek ať se nám stane . A udržujme krb svých myšlenek čistý nadále.
A zase je tu AA Rafael , který nám tento týden je nápomocný v tomto procesu . Požádejme o pomoc , léčení každý podle svého cítění. Každého vlastní slova vyslány ze srdce jsou správné.
A ještě něco . Vygooglovat si " očistné texty " , v tomto čase jsou nutné , aby se nám pouvoľňovalo vše potřebné .
Všichni jsme krásný , každý jeden. I ten , kdo se jeví opačné polarity , protože všichni jsme z jednoho Zdroje. Preciťujme srdcem av každém člověku se snažme najít kousek Boha , Světla. V každém jednom to je . I když o tom sám neví , pomozme mu to světlo najít . Buďme posly světla pro všechny. Svým vyzařováním , svým bytím . Tím , jakými jsme .
I když právě nevidíme řešení svých vlastních záležitostí , možná našim úsměvem pomůžeme posvítit na cestu někomu jinému . Věřte , vše se nám vrátí . Dostaneme to , co sami dáme . A znásobené . Neboť hojnost je neomezená .
Přeji nám hojnost lásky , zdraví , světla - všeho.
S láskou Eva Briešková - Elina
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 7.10.2013 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení 

—————

Zpět