Co k nám přichází od 11.11 . 2013 ... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

11.11.2013 19:38
 
Milovaní , věci a okolnosti našeho života se v těchto dnech ukládají tak , jak jsme si je sami rozehráli . Kdo jsme jako pracovali doposud , jakým úsilím a snahou , tak nyní sklízíme ovoce své práce . Ale je třeba mít na paměti , že to ovoce, které sklízíme a je pro nás vhodné a nezbytné , nemusí mít tu správnou příchuť . Zde platí , vše pro naše Nejlépe dobro . Tak se na to pojďme spolu podívat .
Začátek týdne přináší krásný datum nejen svou kombinací čísel. V tento den více než kdy jindy pocítíme příliv různých energií , leccos se nám položí . Různé události nám zapadnou na své místo . I věci dosud pro nás nejasné se nám najednou osvětlí . Může to i trochu bolet . Ale vždy vše tak , jak je pro nás potřebné . A tak začátek týdne netlačme na věci násilně , nechtějme něco mermomocí . Ještě tak pozvolně využijme víkendové energie , abychom hned na začátku nevyčerpali naše možnosti . Trochu pozor na srdečně- cévní záležitosti . A v těch lidských věcech pozor na faleš , lež a přetvářku . Zde je na místě pamatovat , že nic netrvá věčně , ani bezpráví a násilnosti . Vše je zahrnuto v zákoně příčiny a následku .
Střed týdne může být tak trochu pod tlakem vlastních strachů , nebo obav ze selhání . Je třeba mít na paměti , že se nemáme vzdávat , jakkoli je situace nejasná , nebo nepochopitelná . Pokud hned nevidíme řešení , neznamená , že neexistuje , ale že máme ještě hledat. Ve skutečnosti nám střed týdne přináší uvolnění , pokud si to sami dovolíme . Popusťte uzdu naší fantazie , popustit z nároků sami na sebe . Dopřejme si volnost , vždyť nemusíme táhnout vše na 100 % . Dívejme se kolem nás , kdo s námi bydlí a zda ho netřeba tak trochu zaměstnat v našem chodu domácnosti. Uvědomme si , že nemusíme nést vše na svých bedrech . Je to jen naše rozhodnutí . Toto období nám chce říci, že kdo dosud neukončil záležitosti , které měl , tak nyní je ten správný čas . Tlačí nás naše nitro , ale i Vesmír . Třeba se posunout . Pozor na zdraví , mysleme více na ledviny , Nepodlehněme strachem , a řešme vztahy , aby nám to nepřineslo do života chlad . I chladné srdce .
Závěr týdne přináší oteplení . Vztahy, práce , rodinné záležitosti . Zde mohou nastat zlomové situace , rázně rozhodnutí i opatření . Tam kde jsme žili dosud v násilí , i na sobě samých , je čas s tím něco udělat . Okolnosti jsou příznivé , hvězdy nám přejí . Zde se ještě nabízí ke zvážení , zda nám už třeba vystoupit z davu , nebo nadále chceme hrát šedé myšky . Toto období přeje opravdu odvážným . Hledejme v tajných zákoutích svého nitra , jaké sny máme zatlačené , neodvážíme se jejich vyslovit . Je čas se zviditelnit , vytáhnout tajné trumfy i vlastní sny začít realizovat. Kdo si není ještě zcela jistý jak as kým , může využít chvíle ticha , meditaci , nebo rozhovor s blízkým . Nebo vyšle prosbu do Vesmíru . Dostane se mu odpovědi.
Celkově energie tohoto týdne jsou sice náročné na vynaloženou energii , ale jsou uklidňující a léčivé z pohledu aspekt Vnitřní dítě a zranění Žena - Matka . Iu mužů zde také dochází k léčení , mohou se tedy vyplavit různé situace v této oblasti. Ale mějme na paměti , že i když se něco ukáže , tak jen proto , aby to ještě prošlo léčením .
Tento týden je o našem vnitřním rozhodování, zda se postavíme svým strachem , vykročíme dopředu. Zda přijmeme nové podněty , výzvy. Je to o realizování našich snů , plánů víc než jindy .
Z pohledu planetárního postavení je to důležité období . V uplynulých dnech probíhalo čištění karmických vazeb , které jsme ještě neměli zpracovány. Doslova byla zátěž na všech úrovních . Poskládali se určité skutečnosti , vyjasnily se věci kolem nás . Mohli jsme zažívat různé náhodné setkání z lidmi, které jsme dávno neviděli , nebo nových jsme náhodou poznali . Toto bylo to ukládání . Každý byl tam kde bylo třeba . Teď se to roztřídili a jede se dál už po novém . V těchto dnech se navyšuje energie , dostáváme nové informace , probíhá načítání a my se posouváme . Krystalická mřížka posílila . Duším , které se rozhodly odejít dejme svobodu. Ve vyšším aspektu probíhá léčení duše , vztahy zažívají znovuzrození . Některé doslova rychlý restart , odchod , nové uložení . Opravdu přátelé , všemu dejme svobodu. Můžete mít stavy nárůstu energie , někteří různé vjemy , střety jiného druhu . Některý pocítíte volání duše víc než jindy. Všechno je OK , vše je správně , vše probíhá jak má. Ti z vás , který pracujete v kolektivním vědomí vědomě , pokračujte nadále. Dostanete nové informace a vedení . Ti, kteří pocítíte v těchto dnech jít cestou duše a pomáhat tam kde je třeba , vyšlete tento záměr. Dostane se vám odpovědi . Doporučuje se práce se svým Vyšším Já víc než jindy.
Co je nám v těchto dnech k dispozici :
Na požádání - práce s krystaly matky Země. Kdo to tak cítí , tak Dutá Země je nám k dispozici . Kdo chce , může vědomě pracovat ve službě Matky Země. Práce s AA Rafaelem , Metatronem . A očistné texty nadále. Tak ať to fičí přátelé . Nasedli jsme , už se nedá couvnout , vždyť ani netřeba . Všichni jsme Jedno . Důležití v Božím plánu . Tak vytrvejme , opravdu se nám vyplatí.
Všechno ať se děje v souladu s plánem naší duše . Všichni jsme z jednoho Zdroje. Tak potřebný Tady a Teď . Tak jedinečný .
Krásný tok nových energií na vlnách lásky tento týden přátelé nám přeji .
S láskou Eva Briešková - Elina
A pro ty , co cítí potřebu nahlédnout na své záležitosti formou výkladu , nebo řadou jsem nápomocná . Ozvěte se mi na mail . Info , čímž vám ještě posloužím je na www.gaia2010.sk , v části - Elina - čím jsem vám nápomocná
Pro ty , kteří mají ode mě některé aktivační kódy -energetické transformační obrazce , je k dispozici celá sada 9 kusů - můžete si doplnit . Spolu vytvářejí soubor , který nám pomáhá řešit , harmonizovat ještě ty části v nás , kde to nemáme zpracované . Ti, kteří máte již zkušenosti jistě víte o čem mluvím . V případě zájmu o osobní aktivační kódy , nebo ty obecné , což jsou na stránce , mi pište do mailu. Každému se dostane odpovědi a to co potřebuje vědět se k němu dostane .
 
Pro https://gaia2010.sk/ 11.11.2013 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět