Co k nám přichází od 13.01 . 2014 ... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

14.01.2014 15:37
Co k nám přichází od 13.01 . 2014 ...
... nebo , co nám chce Nebe říct ...
 
Milovaní , už několik dní máme měsíc Leden , který nám přinesl změny a mnoho nového . Z hlediska energií jsme zaznamenali novou vlnu , která nám přinesla vyčištění záznamů , o kterých se psalo i v předchozí zprávě . Restart proběhl úspěšně . Více jsme zaznamenali v uplynulých dnech energie , které nám dali tak trochu zabrat . Pročistily to , co měli a zadali věci nové . Tělesně to nechme ještě dosednout na své místo, aby si to všechno našlo v nás tu svou polohu a my , abychom mohli zaujmout to své správné místo v našich životech . Tak se pojďme společně podívat, co to pro nás všechny znamená.
Začátkem týdne doznívá ještě vlna, která přinesla nové věci, nové inspirace . Probíhá v nás léčení , staré se uvolňuje . Ještě se stále mohou ozývat věci z minulosti . Ať už jsou to vztahy, lidé s kterými nemáme něco dokončeno. Jsou potřebné tyto připomenutí , abychom se mohli osvobodit. Mohou se ozvat vzpomínkou , telefonátem , nebo formou snu . Dejme tomu volný průběh . Pokud cítíme tíhu , poproste o pomoc našich duchovních průvodců , aby nám s tím pomohli . V tyto dny je důležité nebát se podívat na své tmavé dno, co nás tam ještě bolí . Třeba to nechat propustit a přeléčit . Pamatujme , změna musí přijít od nás samotných . Změňme sebe a změníme celý svět - je zde myšlen pohled na sebe a své záležitosti . Nikdo nám v tom nepomůže, to je úkol pro nás .
Střed týdne přináší mírnou úlevu , mírné oživení . Energie se stabilizují a přichází vlna, na které se budeme nést až do konce měsíce . Využijme to co nejlépe. Nyní zadajme všechny požadavky do Vesmíru , Bohu . Nyní začněme jednat. Své sny a touhy můžeme realizovat . Držme se zlaté střední cesty a pamatujme , pomalu dále zajdeme . Buďme být trpělivý a nemějme široké lokty . Co vyšleme se nám vrátí - zákon Vesmíru platí nadále. Na všechno vyslány v těchto dnech, co se týče plánů do budoucna , máme požehnání , ale jen čistý záměr. Opravdu se nevyplatí spekulovat . Vše, co si procítíme a vyšleme , dosáhne svého cíle . Pozor v těchto dnech na kosti , klouby, revmatické bolesti . Mohou se vyskytnout u lidí, kteří těžce přijímají své místo v životě . Ve středu týdne máme i úplněk . Využijme tyto dny na takový svůj rituál, při kterém můžeme požádat o pomoc duchovní svět . Můžeme nechat odejít některé naše zlozvyky , nebo záležitosti , které se nás drží . Doporučuje se i očistný den, kdy můžeme s odlehčenou stravou napomoci svému tělu a zároveň můžeme lépe poslouchat hlas našeho nitra .
Konec týdne nám přináší trochu zmrazilo , když nás může zabrzdit pochybnost, zda jednáme správně. Neznižujme si energie a vibrace našimi strachy a pochybnostmi , nenechme se ovládat jinými lidmi . Preciťujme srdcem všechno to, co konáme a nechme se vést . Energetický upíři se mohou snažit dostat do naší přízně . Nedejme jim šanci strážme si své hranice .
Kontrolujme si srdcem všechno, co nám kdo kdy a jak říká . Upřímnost je nadevše . Pozor na přetvářku a faleš . Může dojít k odhalení . Závěr týdne je o trvalost optimismu a nabuzení energie do další činnosti. I když ty energie mohou být silné a transformační . Uklidnění, vyjasnění . Něco co čekáme se vyjasní. Dostaví se pocit zadostiučinění , že to všechno , co děláme a podstupujeme na své životní cestě se vyplatí. Vytrvat a pokračovat v načaté práci. Celkově energie nadcházejícího týdne jsou optimistické , dost náročné na výdrž, ale vyplatí se .
Z pohledu zdraví všechny obtíže, které pociťujeme jsou z duchovního hlediska o nevyplavených pocitech . Nechme to všechno odejít. Myšlenky kontrolujme , aby nás příliš zaměstnáváni to , co už nestojí za pozornost. Náš močový systém a ledviny nám budou vděčné . Napomôžme jim čajem z kopřivy a přesličky . Pijme hodně vody, udělejme si odlehčovací den . Dopřejme si čas na vnitřní hygienu , meditaci , sedněme si a zaposlouchejme se do vlastního nitra , což nám odpoví . Přetrvává řešení vztahů , ozývají se všechny záležitosti uplynulých let , ozývají se věci zapomenuté , dopřejme si čas . Jsou nám nápomocné léčivé energie AA Michaela . Prečisťujme srdíčka . Dostane se nám přeléčení a odľahnutia v podobě klidu na duši .
Z pohledu Vyššího plánu se zemi dostalo požehnání , dostali jsme nové energie, které se dotknou každého jednoho na této zemi . Někteří to už pociťujeme , některým se to dostane postupně . Jak se psalo v minulých poselstvích iu jiných , je čas jít dopředu , je čas žít srdcem . Faleš , přetvářka a vše, co nerezonuje s čistotou bude postupně odhaleno. Energie , které přišly jsou silné , čisté, transformační . Pomalu se prolínají do každé části našeho života. Čeká nás mnoho změn , hodně tomu můžeme napomoci i my sami. Můžeme opravdu svým přičiněním toto všechno urychlit, napomoci čištění a tak zadat nový rozměr našemu životu , nám samým a zároveň nám všechny. Neboť všichni jsme Jedno .
U některých se mohou projevovat poruchy spánkového a srdečního rytmu, bolesti v zadne části hlavy , mírně chvění těla. Během noci živé sny . Všechno jsou to záležitosti , když tělesné funkce a tělesná schránka dostala nové vlny energie a frekvence. Vše se potřebuje usadit, sladit . Zůstaňme klidný , komunikujme se svou duchovní rodinou . Dejme sobě trpělivost a čas na všechno . V tomto období je hlavně důležité si uvědomit, že máme začít žít duchovno v praxi , v praktickém životě . Zůstaňme při zemi , kontrolujme uzemnění . Neulietajme velmi, protože jsme zde v této inkarnaci a máme to přijmout . Tento život , tento náš svět . Každý jeden jsme zde vědomě , jsme tu za určitým záměrem . A ten hlavní , kromě životního plánu naší duše je , přijmout tuto planetu, zem jako své místo v Tady a Teď . Dělejme vše proto, aby toto zde kde žijeme byl opravdu Ráj pro Všech . To můžeme jen tehdy , když začneme od sebe vyzařovat a přetvářet vše kolem. Podle našich myšlenek ať se nám stane .
Tento týden děkujme za všechno, co máme v našich životech, naší Matce Zemi, Stvoření , Bohu a nám samým. Děkujme za všechno, co jsme dosáhli , co se nám podařilo . Každý jeden z nás vyšla dík všude kolem . To je ta změna . Od sebe . Neboť co vyšleme se nám vrátí , co zasejeme to sklidíme . Chceme přece žít Ráj na Zemi . Tady a Teď .
S láskou pro nás Elina
 
Pro https://gaia2010.sk/ 13.1.2014 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět