Co k nám přichází od 25.11.2013 ... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

30.11.2013 11:29
 
Milovaní , vše je vždy tak jak má být. A v tyto dny to platí opravdu . Máme za sebou celkem rušné a hektické dny. Energetické výboje na všech úrovních . Ale ještě netušíme , co nám to způsobí v našich životech . Určitě se máme na co těšit . Vždyť jsme dali sami souhlas ke změnám . Tak si to teď vychutnejme a nechme se unášet na vlnách nových impulsů a změn. Pořádek musí být i v sobě větším chaosu. Ale s humorem to vše snazší zvládneme . Tak si pohodlně sedněme a " kuk " na to všechno, co nám Nebe přináší ...
 
Začátek týdne se ještě nese v duchu energií, které jsme měli možnost zažít , procítit , vychutnat si uplynulý víkend . Byl to pořádný náklad . Každý tak jak požádal a jak se tomu otevřel , dostalo se mu to , co je potřeba . Účinky zažijeme na vlastní kůži v následujících dnech . Táhne se to až k závěru roku. Tak první dny tohoto týdne nám přinášejí pozitivní energie , vibrace, náladu . Nový vítr nám vane do všech oblastí . Vše, co teď začneme je požehnané , hlavně věci dosud nedořešené. Zdravotně trochu pozor na propracovanost z velkého přílivu energie. Šetřeme síly rovnoměrně.
 
Střed týdne nám přináší akumulaci energie , mírnou nervozitu, až netrpělivost . Zde pamatujme , že pomalu dále zajdeme . Netřeba tlačit příliš na pilu . Věci, co jsme začali začátkem týdne třeba nechat ještě doběhnout . Mají delší dobu působení , je třeba je nechat dozrát . Pozor na partnerské neshody z důvodu netrpělivosti , pozor na vztahy. Je někdo třetí na obzoru ? Věřme intuici . Pokud třeba preverujme partnerů iv obchodních záležitostech . Ostražitost je na místě. Nebojme se změn, které nám vyplývají z toho, co nám život přináší , nezväzujme se svými omezeními a vlastními strachy . Zde jsou nám na přítěž . Více budeme před zkouškami jak překonat sami sebe. Tak směle do toho , jsou to jen zkoušky. A jde o hodně, o nás !
 
Konec týdne nám přináší rozšíření znalostí , obzoru , náhledu na věci . Pokud řešíme různé věci, zde se nám rýsuje nové řešení , nové možnosti . Neunáhlete se . Platí dvakrát měřit a jednou stříhat . Může dojít prudce k odhalení iluzí . Ti, co jsou kolem nás v naší blízkosti se nám mohou ukázat v novém světle . Možná ne v takovém , jakém jsme očekávali . Ale co už. Raději časné probuzení na začátku, jak po delším období , letech. Nemusíme nést žádné břemena za druhých. Nechejme je ať si to každý nese sám . Ať se každý řeší sám . Poslední pracovní dny nám přinášejí odhodlání po prodělaném šoku z odhalení pravdy , kterou jsme nečekali . Ale přinášejí nám sílu, víru v lepší zítřky . Zdravotně pozor na srdíčko, kardiovaskulární systém a ledviny . Ach ty vztahy . Pijme hodně tekutin , ať se vše nepotřebné pěkně vyplavuje . Pozor i na sladké a pankreas. Raději hledejme jiné slasti života. Co tak objetí . Pomojkajme , pochlubte se i sami . My si to zasloužíte .
 
Nadcházející víkend přináší léčení na úrovni duše. Můžeme zažít nevšední zážitek , nebo setkání . Na fyzické úrovni je možné setkání s partnerem duše nebo s člověkem z rodiny duše. Nese se to v duchu okouzlení , omámení . Ale v tom pozitivním slova smyslu . Ti, kteří jsme dosud na sobě pracovali , máme už něco uklizené v sobě a ve svých životech , tak Nebe nám přináší odměny. Tak si to vychutnejme . Na nikoho se nezapomíná .
 
Celkově energie nadcházejících dnů nám přinášejí léčení na úrovních duše , léčení aspektu vnitřní dítě , zranění dětství , i minulých inkarnací .
 
Z pohledu Vyššího plánu nastává přerozdělení úkolů. Překalibrace energetické struktury, mřížka země se posílila. Energie , které přišly uplynulý víkend branou byly silné . Zapojilo se maximální množství pracovníků světla , byly duše povolány . Všichni pracovali , kdo dal na souhlas. Vědomě, nebo na úrovni duše. Zem posílila a vibračně postoupila . Můžeme se radovat . Naše Matka Země nám děkuje . Nadále trvá naše pilná práce, ještě neusnul na vavřínech . V těchto i nastávajících dnech můžete dostat nové úkoly. Budeme to cítit v sobě, potřebu změn a pocítíme vedení , kde jít a co dělat. Nové informace přijímáme během spánku . Kdo to cítí může požádat o službu , úkoly . Každý je potřebný . Ve fyzické realitě počítejme ze změnami a úklidem.
 
Do konce roku se ještě zvýší úklid na všech úrovních . Ten kdo dal vědomě souhlas to pocítí nejsilnější . Ale ani ostatní nezůstanou v zapomnění . Každý kdo se rozhodl jít z dění a Všem v procesu, o každého je postaráno . Žádejme vědomě, prosme o pomoc a vedení . Nezapomínejme však , že bez práce nejsou koláče . Vše co se léčí a čistí se musí transformovat přes různé fyzické symptomy . Tak ať se děje cokoliv, všichni jsme OK , v pořádku . Jen se věci dějí jak mají.
 
Tak přátelé, nechme v těchto dnech a týdnech jít věci tak jak chtějí . Netlačme příliš silně na sled událostí . V tichu vlastní samoty našeho nitra Vyčkejme toto období. Protože v té největší tmě si máme uvědomit, že jsme Světlo. A ať se cokoliv děje v našich životech, jsme pod ochranou , jsme v bezpečí . Naše duše dali na toto souhlas . My to všechno zvládneme . Jsme silní, jsme Láska . Odevzdejme s důvěrou všechny obavy a vykročme ke Světlu , které nám svítí stále na cestu , i když to přes slzy někdy nevidíme .
 
Jsme v bezpečí, pod ochranou .
 
Praktické rady :
 
Na pomoci je nám AA Metatron , AA Mihael a AA Rafael - vědomě jejich žádejme . Očistné texty nadále a strava, více než kdy jindy odlehčit stravu . Upratujme nejen své příbytky fyzické, ale i příbytek své duše - naše tělo . Napomůžeme mu snadněji všechno zvládnout.
 
Krásné, klidem a láskou naplněné dny v plynutí toku Žití nám všem přeji
 
S láskou Eva Briešková - Elina
 
25.11.2013 napsala Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomhttps :/ / www.facebook.com/pages/Elina/177133825784722?ref=hler % C4 % 8Dn % C3 % A9 účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem

—————

Zpět