Co k nám přichází od 27.01.2014 ... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

27.01.2014 16:39
 
 
Milovaní, svět kolem nás plyne tempem jemu vlastním . My jsme často vtažen do děje byť nechtěně . Nic však není náhoda . Jen nám to všechno chce ukázat a nastavit zrcadlo , co máme ještě uklidit , změnit , vyléčit v nás samých. Nasvědčují tomu i události uplynulých dní , kdy se nám čistili různé nezpracované strachy, lpění , vazby hluboko karmické . Něco máme za sebou , něco nás ještě čeká . Tak se na to společně podívejme .
Začátek týdne nám přináší vítr do plachet , nové impulzy. Ale více se stáhneme do svého nitra . Více budeme přemýšlet o okolnostech života , více myšlenek nám může vířit hlavou. Tlaky ve spánkové oblasti a zadní části hlavy nám ukážou , že to souvisí z minulými záležitostmi . Nové struktury a možnosti nám ukazují cestu. Změna vlastního úhlu pohledu je nutná , přímo nutná. Tvrdohlavost , přehnanost v jednání a řízení jsou vytěsněny . Jejich energie nebude tolerována. Proto si dejme pozor, pokud by někdo chtěl s námi takto jednat . Určeme si hranice. Pokud cítíme , že nám někdo překáží , ubírá energie , podívejme se, zda si to nezpůsobila i sami . Změna úhlu pohledu a změna myšlení je opravdu nutná. Přijde s nimi pocit osvobození a jakéhosi odľahnutia . Můžeme setřást opravdu těžký balvan z ramen. Ale jen pokud si to sami dovolíme .
Střed týdne nás přinutí třídit myšlenky, které nám začaly vířit na začátku týdne , abychom si je uklidili , vytřídili . Vyhnuli se panovačnosti , pokrytectví . Dali více na názor i jiných . Přijdou potřebné informace , které nás posunou . Více můžeme ztratit jistotu v názoru , ale jen proto, abychom poodhalili své strachy a mohli něco staré pustit . Zase je to o změně úhlu pohledu. Vždyť jak se říká, změň sebe a změníš celý svět . V tyto dny se zaznamenává a ustaluje nový pocit sounáležitosti, když si začínáme uvědomovat, že se nedá jít hlavou proti zdi . Všichni jsme spojený . Cokoliv se děje i ve společnosti, i když občas chceme hrát mrtvého brouka , každého z nás se to dotýká . Nestačí však na všechno reptat a vyjadřovat nesouhlas . I zde platí - začít třeba od sebe , hledat řešení, ne jen poukazovat na nedostatky , ale chopit se činů. Střed týdne ještě může přinést větší potřebu seskupování se lidí, duší za účelem Vyššího plánu. Proto pokud vás někde táhne, mezi lidi , tak tam jeďte. Uvidíte koho tam potkáte , nebo jaká spolupráce se může z toho rozvinout. Můžeme být i mile překvapen .
Konec týdne nám přináší mírně uklidnění myšlenek. Vždyť s nimi máme co dělat. Přináší nám více aktivity fyzické , potřebu něco dělat, něco přemisťovat , přestavovat . To myšlenkové , co jsme tvořili celý týden se chce začít zhmotňovat . Proto se nebraňme a choďme do toho . V tomto čase se něco staré zavírá v nás , něco staré končí svou službu, aby přišlo něco nového . Může dojít ik náhlému procitnutí , probuzení . Ukáže se pokud nás někdo zmlazoval o čas, o energii , o svobodu. Ukáže se nepravda , aby světlo přišlo a vzbudilo harmonii a mír v našich životech . Pokud to chceme vyjádřit i hlasitěji ( ať se to vybouří ) , nebraňme se tomu . Třeba to dát ze sebe ven. A po bouři přichází uklidnění . Možná budeme chtít být chvíli sami, odejít do přírody, nebo jen tak zavřít se do sebe samých. Každému podle své chuti a nátury .
Energie tohoto týdne jsou více hloubavé , hluboce léčící . Více nás vedou do svého nitra , myšlenek . Více nám dávají zabrat myšlenkové pochody a mentální procesy . Můžeme to využít při zhmotňování svých snů a přání . Nastává změna v myšlení lidí. Minulý týden Matka Země přijala nové informace , pracovníci světla dělali svou práci s pomocí hvězdných světelných bytostí . Tento týden se to posiluje , ukládá , načítá do nové DNA . Proces může doprovázet mírné bolesti hlavy , zadní části lebky . MOZKOLEBEČNÍCH tekutina může mít tendenci rozpínat se . Třeba to přečkat , relaxovat , pít dostatek tekutin . Z tělesných projevů ještě mohou být více zatíženy kosti, klouby , kostra . Je dobré se uzemňovat , doplňovat vitamíny a minerály. Kdo cítíme, choďme do přírody , pracujme se zemí.
Končí se čas, kdy čekali jsme na náhody a na to, kdy kdo za nás co udělá. Přišla doba činů , skutků. My jsme si vědom své cesty . Probouzíme se postupně každý svým tempem . Jsme více otevřený změnám , i když vnitřně se ještě mohou objevit strachy . Buďme si vědom procesu. Jsme všichni pod ochranou , planeta a my je bytosti . Tento týden jsou potřebné práce , meditace pro Matku Zemi , individuálně nebo ve skupinách ( Fukušima ) . Nemanipulovat nicméně, vždy si ptát povolení , souhlas Nejvyššího . Nechme se vést . Každý tak jak to cítíme žádejme o úkoly, nezapomínejme si ptát i odměnu. Zákon rovnováhy ať je zachován .
Praktické rady : AA Gabriel , a Rafaell nadále jsou nám nápomocný . Přichází k nim jako posila AA Sandalfon . Přečtěme si, co má na starosti . Přijde nám, co nás dále čeká . Ale jsme tu, abychom dokončili všechno, co jsme si slíbili . Jsme pod ochranou , máme vedení . Buďme vytrvalý , ale i ostražitý . Neusnout na vavřínech . Pracujme , pracujme jak jen nejlépe umíme .
Krásný , plodných myšlenek a činů plný týden nám přeji .
S láskou Elina
 
Pro https://gaia2010.sk/ 27.1.2014 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět