Co k nám přichází od 28.10.2013 ... ... nebo , co nám chce Nebe říct ...

29.10.2013 12:50

 
Milovaní , to , co se událo v uplynulých dnech můžeme přirovnat k něčemu takovému , jako křest ohněm . Nebo jsme se měli možnost přesvědčit , že dno může být ještě hlubší , než jsme si mysleli . Ale přichází k nám období - Bod zlomu a Start .
Tak se pojďme na to společně podívat .
Začátkem týdne nám jakoby ubývá sil a můžeme pociťovat mírné bolesti hlavy , krční páteře , pohybového aparátu . Důsledek vypjatých situací, které nám dali zabrat . Tak začátek týdne využijme na naše pookriatie , znovunabytí sil. Využijme čas na ztišení se , meditace , procházku v přírodě . Potřebujeme to hlavně z důvodu , abychom mohli vystartovat k novým začátkem. Když jsem v úvodu vzpomínala Bod zlomu , je to ten bod v nás samých , když dospějeme k procitnutí a uvědomění , že všechno a všichni kolem nás je iluze . Je to forma , kterou jsme jí dali , abychom se mohli tvářit šťastně , že je vše jak má být. Dali jsme formu a pojmenování světu iluze , kterou jsme si vytvořili . A bod zlomu má nás přivést k sobě domů . K uvědomění , že jen my máme právo určovat směr našemu životu. A všechno a každý , kdo narušuje naši harmonii už musí odejít. Je opravdu čas přátelé . A tento okamžik se samozřejmě neobejde bez slz a bolesti. Ale vytrvejme , po bouřce vždy vychází sluníčko . Tak v našich životech toto období je proto , abychom mohli se dostat nad věci , spatřit jejich v pravém světle. Pojmenovat naše strachy , zase jsou to jen formy , které jsme jim dali . A to je ten stav , kterému se říká , dostat se do stavu Bytí. Kdy jednoduše SME a přijímáme život takový jaký je . Neboť vždy je dobře . I když ne z našeho pohledu , ale z hlediska Vyššího plánu. Ale stojí zde u nás v tomto období náš anděl strážný , takže ať je jakkoli , jsme chráněn.
Střed týdne nám přináší start. V každém směru . Vidím zde nové pracovní situace , požehnání obchodu , rodinné a soudní spory nabírají řešení . Pozor na kardiovaskulární systém , srdíčko nepřetěžovat . Vypustit páru hned na začátku , jak bychom chtěli vybuchnout . Střed týdne přináší i odhalení iluze ve vztazích , převzetí řešení do vlastních rukou . Sami ho máme ve svých rukou . Tady nás to může mírně házet do minulosti , když před startem se chceme ohlížet a pochybovat jestli to vyjde. Zde je na místě rozhodnost a jasné ANO . Toto je můj život a já jsem jeho tvůrce . Sny nás směřují , i si je můžeme v tomto období snadno vyplnit .
Na konec týdne se vyplatí riskovat . Vše , co nevíme jak bude pokračovat a bojíme se nového , tak všechno tady má příznivý vliv , pokud jsme jednali čistě a ze srdce . Pozor na lhaní a nekalé praktiky . Hrát vabank ano , ale hra s ohněm , kde může dojít k úrazu - to raději ne . Platí - první rozhodnutí , první impuls je to ANO - to správné . Už každá spekulace nás ještě více zamotá . Hlavně obchodovat a spekulovat ve vztahu se nevyplácí . Čistota srdce a čistota záměru není na obtíž , je to dar a požehnání ! Tak ano . Všechno , co se koncem týdne začne má požehnání Vesmíru . Je tu silné postavení planet , které nám doslova nahrávají . Povolí silné karmické vazby , které nás doslova osvobodí . Ale jen ty, co si to dovolí. Znamená , říci ano tomu procesu.
Celkově energie tohoto týdne jsou silné , ozdravné , očišťující a léčivé . Dochází v úrovních duše k jejímu léčení . Nastává změna v krystalické mřížce země a mírný posun zase o oktávu výš . Ti více senzibilní to pocítí silnější. Mírně stavy apatie , letargie , návaly horka a chladu , případně střídání nálad . Smutek - versus euforie . Tak se Nelekejme . Stále jsme všichni OK!
Tento týden nám doporučuji mírně odkyselení těla , více tekutin a méně sladkého . Krevní tlak může stoupat . Pozor na silnicích v okolí středy . Toto všechno , co se děje v našich životech je o nás a našem odhodláni jít s plánem duše av kolektivním vědomí jít s evolucí planety , naší krásné zemičky . Čas ticha v sobě , v nejkrásnější komnatě nás samých , kde jsme už jen my a MY . Neboť pamatujme , všichni jsme jedno a co přejeme tomu druhému , přejeme sobě .
Praktické rady : Tento týden nám přichází na pomoc AA Metatron . Pomáhá s karmickými záležitostmi , ochraňuje na vyšších úrovních. Pomáhá na cestě plánu duše. Kdo tak cítí , může ho vědomě požádat o pomoc . Pro nás všechny :
DLE NAŠICH MYŠLENEK AŤ SE NÁM STANE
S láskou
Eva Briešková - Elina
 
A pro ty , co cítí potřebu nahlédnout na své záležitosti formou výkladu , nebo řadou jsem nápomocná . Ozvěte se mi na mail . Info , čímž vám ještě posloužím je na www.gaia2010.sk , v části na boční liště - Elina - čím jsem vám nápomocná
Pro ty , kteří mají ode mě některé aktivační kódy -energetické transformační obrazce , je k dispozici celá sada 9 kusů - můžete si je doplnit. Spolu vytvářejí soubor , který nám pomáhá řešit , harmonizovat ještě ty části v nás , kde to nemáme zpracované . Ti, kteří máte již zkušenosti jistě víte o čem mluvím . V případě zájmu o osobní aktivační kódy , nebo ty obecné , což jsou na stránce , mi pište do mailu. Každému se dostane odpovědi a to co potřebuje vědět k němu přijde.
 
Pro https://gaia2010.sk/ 28.10.2013 napsala : Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět