Co k nám přichází v době od 21.10.2013 ... nebo , což nám chce Nebe říct ...

21.10.2013 12:31
Milovaní , období, které jsme úspěšně a bez větší ztráty přežili , bylo dost těžké a složité pro každého z nás . Mnozí jsme měli možnost sáhnout si až na své dno , zažít takovou svou pravou temnou noc duše. A to jen proto , abychom mohli znovu povstat do světla . Období změn, které k nám přišlo , nás donutilo přiznat celou pravdu o našem životě. Byli jsme nuceni přehodnocovat , prociťovat . Bylo třeba se rozloučit z iluzemi , které nám zakrývaly zrak , bránily nám tak v našem rozletu . Odhalení jsou opravdu bolestivé . Ale je to přece o tom , abychom dokončili , co jsme neměli ještě zvládnuté . Udělali pořádek v sobě samých. Jsme přece tvůrci svého života . Přiznali jsme si v záplavě slz vlastní porážku , porážku ega . Pro naši duši jsou to všechno vítězství. Když si dovolíme i za cenu slz vstát , oprášit se od prachu bolestí a jít dál . Neboť když pustíme to , co nám již neslouží , dostane se nám něco lépe. To, co si opravdu s láskou zasloužíme . Sami si často nedokážeme dopřát nic , co by mohlo být alespoň o trochu lépe než to , co právě máme . Proto, že se bojíme ztrácet , pouštět . Myslíme si , vždyť nějak vydržíme . Život však není o vydržení , utrpení . Je o svobodě , lásce . O ŽITÍ NAPLNO . Raději pak ztrácíme svou vlastní tvář za cenu , že se držíme toho , co nám již neslouží . Zapomínáme však na jedno. "Ne má vůle ať se stane . "
 
Začátek týdne nám přináší spolu se úplňková energiemi i koupání se ve vlastním potu . Naše snažení a realizování svých snů a tužeb nám dá tak trochu zabrat . Ale to bude jen naše zdání . Ve skutečnosti ty vazby , které jsme pustili uplynulé dny nám přinášejí nový vítr , energii , životodárnou novou sílu . Nastává období znovuzrození v každé oblasti . V uplynulý týden se řešily ještě závažné karmické vazby a řešily se stavy , kdy jsme byli v izolaci naší nevědomosti , nebo jsme se nechali obírat o energii jinou osobou . I postavení planet napomáhalo této naší zkoušce. Ale stálo to za to a tyto části úkolů máme zvládnuté . Obstáli jsme , zachovali jsme si pravou tvář . Síla , kterou pociťujeme začátkem týdne nás má utvrdit v přesvědčení , že si máme určit hranice . Když chceme budovat své sny , tak ne na úkor něčeho a někoho . Znamená , že vše má být v rovnováze. Abychom ani mi neoberali o energii naše okolí přehnanými požadavky , ale zároveň se sami nenechali zbytečně vysávat někým , kdo se může jevit jako Láska . Neboť láska nevyciciava , neobírá o energii. Ta vyživuje v každé podobě . Tak pozor na přehnané nároky naše i na nás . Buďme sami sobě jakýmsi vyhodnocovací , kdy ještě ano a kdy už ne. Naše hranice jsou jen a jen naše . Pak nemusíme nikoho vinit za naše nezdary .
 
Střed týdne nás postaví do pozice pozorovatele . Když se nám bude možná zdát mírně stagnaci energie , jakoby dění ustalo . Ale to bude jen zdání . Pozice nebeských těles nám nahrávají , protože nabízejí řešení oblasti partnerských vztahů v jakémkoliv rozpoložení . Vztahy partnerské , k sobě samým . Rodina tu bude na prvním místě . Možná se nám naskytne i řešení majetkových záležitostí. Může mírně stagnovat zdraví , zejména oblast páteře , kostry celkově a svalů dolních končetin . Neseme hodně na svém hřbetě a chceme uběhnout hodně cesty bez přestávky . Tak pozor na zbytečné vzdálenosti , abychom se nevraceli dozadu. A ještě na jedno si dát pozor . Ten " nad námi " všechno vidí , tak pozor na čistou hru. Jakékoliv lež a podlé praktiky budou odhaleny dříve než si myslíme . I se nám může dostat nemilých odhalení . To, co jsme si nemysleli , že může být pravda , se stává skutečností . Nepodceňujte žádného soupeře v jakékoliv třpytivé košili . Možná procitneme av němém úžasu zjistíme , že ne každý v našem okolí je nám nakloněn . Ach jaj , to odhalení iluze .
 
Konec týdne přináší mírný výdech , načerpání sil , odlehčení . Ale jen chvíli , neboť nás čeká další záběr na plný plyn. Tentokrát naše nitro může být zatíženo přehnanou citlivostí. Nastává léčení aspektu vnitřní žena a vnitřní muž . Projevené city si můžeme zkresleně vysvětlovat. Slova vědí ranit více než fyzický útok. Zážitek, který nám přichází do cesty nás vede tam , kde je třeba , abychom se ocitli . Slzy vyplavují zklamání , bolesti. My si nakonec uvědomujeme , že je čas jít i tak dále . Toto období konce týdne nám přináší nové začátky v pracovních záležitostech , nové nabídky na spolupráci se tu rýsují jako příznivé. Dejte věcem šanci . Tam , kde cítíte , že je čas jít vlastní cestou , nebojte se odpustit a pustit vše staré. Jste krásný ve svém světle pravdy , krásný jedinečný a všechno zvládnete . Pusťte se do světa na zkušenou , i když jen do sousední obce . Každý jeden samostatný krok v tomto období je pod šťastnou hvězdou . Tak využijte toto období . Projekty mají vhodný čas na realizaci , i neukončené záležitosti jsou vhodné dotáhnout do konce , ať je jakýkoliv . Vždy pro nás jen nejlepší. I když zjistíme až časem . Máme energii realizovat i radikální řešení , na které bychom běžně nenašli odvahu .
 
Celkově období, které k nám přichází je období ozdravení , přílivu energie. Pro ty , co opustili už to staré. Kdo se ještě neodhodlal , ten nic nezmeškal . Na každého se dostane spravedlivě . Neboť vývoj nezastavíme . Jen sami sebe na čas svážeme . Tak dopřejme si svobodu , lásku , štěstí . Přijměme všechny výzvy , které k nám přicházejí , svítí nám naše hvězda úspěchu.
A praktické rady : Platí stále aktuální - z minulého týdne pracujme nadále z očistnými texty , kdo nemá ať si vygooglovat , nebo se mi ozvěte na mail , dám typ . A přidejme si jako domácí úkol - sepišme 10 věcí za co jsme vděčný a čtěme si je každý večer jako ukolébavku .
Pamatujme : Jsme tím na co myslíme , co konáme a co vyzařuje .
Krásnou realizaci svých snů a tužeb nám přeji .
Eva Briešková - Elina
 
A pro ty , co cítí potřebu nahlédnout na své záležitosti formou výkladu , nebo řadou jsem nápomocná . Ozvěte se mi na mail . Info , čímž vám ještě posloužím je na www.gaia2010.sk , na boční liště v části - Čím jsem vám nápomocná .
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 20.10.2013 napsala Eva Briešková Elina . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely , pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy . Děkuji za pochopení .

—————

Zpět