Co nám přinese asi rok 2014 ? - Apukhe

25.12.2013 18:55
 
Dokud se pustím do psaní o roku 2014 , cítím potřebu abych napsal úvodem pár vět k současnosti , k posledním dnem roku 2013. Naši předkové používali tyto krásné a moudré rčení . " Kdo jak si ustele tak bude spát " , nebo " Jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá " . A právě o tom to je . Tyto poslední dny jsou přípravou na příští rok . Každý z nás jak si usteleme , tak se budeme i mít - spát . Či jako voláme - komunikujeme , stejná forma komunikace přichází ik nám zpětně ao to silnější se to všechno projeví příští rok . Právě proto z celého srdíčka doporučuji velmi si všímat přes vaše srdce , co a kdo se k vám promlouvá. Řešit vaše osobní věci . Řešte vše bez výjimky jak se to ukáže ve vašem bytí . Neutíkejte před ničím . Plánujte přes čisté srdce , abyste do Silvestra měli hotový záměr příštího roku s čistým , uklizeným stolem .
 
 
 
Tak jak to vypadá s rokem 2014 ? ( trocha humoru nezaškodí )
 
Asi začnu tak , jak to skoro všichni píší nebo budou psát od bulváru až po předpověď počasí, zda někteří esoterici , jasnovidci a pod . Je jisté že přicházejí různé změny . Dá se říci že ve všech oblastech života . Celosvětově vnímám na určitých místech zemětřesení, opětovné aktivity některých vulkánů, další změnu klimatu , povodně, hurikány i na místech kde dosud nebyly. Finanční burzy budou procházet zatěžkávacím obdobím , blíží se kolaps některých významných bank. Zdravotnictví v některých zemích pochopí, že bez bylinek se to ně dá. Školství udělá krok vpřed av rámci šetření začnou samotné školy recyklovat papír a přes praktické vyučování vyrábět vlastní sešity pro prvňáčky . Odhalí se další tajné dokumenty kolem UFO .
 
Komety opustí naše teritorium a tak přátelé z nebes bezpečnější přistanou přímo před budovou OSN. Odpustíme , propustíme , vypustíme ale i dopustíme leccos , protože ještě stále máme co dělat na sobě . Pasy do 5D netřeba vyřizovat , všichni půjdeme společně , už se to odklepli na příslušných místech. Pokud se ptáte , zda půjdou i komunisté a podobní , je zde jasné " ano" . Vždyť i tak chodí do kostelů / někteří veřejně a někteří tajně v jiných městech / . Tak a to byly ty 100%-ní zprávy.
 
 
 
Jak to cítím, vnímám že přinese rok 2014
 
Všechno je tak jak to má být . Brány vesmíru se nadále budou postupně otevírat a zavírat bez našeho souhlasu , jako dosud . Už dávno se rozhodlo o tom, že vzestup dokončíme společně a tak pomocné energie které budou přicházet nadále přes multidimenzionální brány , slunce , dá se říci nás dohromady k tomu, abychom se probudili , pohnuly se dále , vzpomněli si na naše sliby, záměry s kterými jsme se sem inkarnovali .
 
Tyto poslední prosincové dny neustále vidím na obloze z oblaků vytvořené DNA spirály . Náhoda ? Určitě ne. Naše duše přijali tuto pomoc vesmíru a tak ať chceme nebo nechceme naše DNA se mění a měnit bude nadále. To není vize , to je skutečnost . Začíná to na kvantové úrovni a pokračuje na buněčné . Rok 2014 bude o velkých neviditelných , ale i viditelných změnách .
 
Někteří z nás a to většina budou nadávat , strachovat se , plakat, bědovat . Proč ? Budou ztrácet své jistoty o které nechtějí ani náhodou přijít. Falešné iluze začnou padat jako špinavé záclony shozené z oken . Proroci , jasnovidci , léčitelé , hlasatelé světla a lásky, kteří se přes své duchovní ego prezentovali dosud, postupně budou odhalen. To jim přinese jejich pád , protože lidé sami zjistí, že sice jim odhalili nějaké " pravdy " , odebrali nějaké falešné iluze , ale právě oni jim nasadili nové . Vlastně se takto vyrábějí novodobé duchovní ovce .
 
Pravděpodobně někteří z vás, kteří jste přečetli výše uvedené věty jste s hrůzou zjistili, že nepíšu o lásce, o světle jak jste zvyklí a tak to je fuj . Něco velmi špatné. Ano , nepíšu . Nedělám meditaci a nechci vás ani programovat , vytvořit vám iluzi o tom, že všechno je super , světlo a láska . Věřím ale v to , že to světlo a láska je v naší budoucnosti , kterou tvoříme tady a teď . Tvorme ji s čistím srdcem, uzemnění s naší nádhernou planetou , kreativním rozumem .
 
Mohu 100x prohlašovat o sobě že jsem světlo a láska , zda nějaký anděl nebo inkarnujúci mimozemšťan , guru a nevím ještě co když to nevyzařuje ze sebe . Opravdové světlo, láska a atd. . to nepotřebuje o sebe prohlašovat . Ono je , ví to , nedělá si , nepotřebuje žádnou reklamu .
 
Rok 2014 nám přinese nové možnosti , ukončení , poučení a bude to záležet jen na nás, co uděláme . Nikdo a nic za nás neudělá. Ani andělé , zda další mimozemský přátelé . Opačně , posílají k nám nových učitelů přes naše děti, vnuky , pravnuků . Stále moudří kolem času , ale pro ně čas neexistuje. Čas je stálá přítomnost a tak vědí , že náš vzestup, který tak velmi často vnímáme horizontálně je lineární . Proto přestaňme se bát , co bude sny. Každý den se nám ukazují naše lekce, které máme přijmout a neodkládat donekonečna . Pokud byste se mě zeptali na co se vlastně čeká , tak bych řekl, že jen na to, kdy a jak se sjednotíme a přestaneme lhát sebe samých , či ostatních .
 
Uvědomme si Boží nádech a výdech ve vší existenci . Jsou to cyklické projevy božské podstaty ve všem . Iv nás , v našich životech . Tak jako vesmír pokračuje se svým vývojem pomocí Jeho výdechu , stejně i naše existence , bytí pokračuje dál. I kdybychom nic nedělali , tak jako většina lidí nedělá , náš vzestup by se i tak dokončil. Jen by byl jiný scénář . To, že jsme se rozhodli pomáhat v Jeho úsilí a byli jsme ochotni se probudit, probouzet druhých, tak jsme schopni srdcem vidět i ten nejmenší posun vpřed, který druhý ať už vědomě či podvědomě odmítají . Právě tato naše ochota spolupráce mění situace kterým někteří říkají katastrofy a jiný čištění . Ani Gaia netrpí tak jak to někteří prohlašují . Má dostatek sil a vždy měla , aby udělala s námi v nejhorším řád ( viz kataklizmy z minulosti ) . Raději se starejme o sebe a ukažme ostatním, že všechno se dá když chemie. Tak jim pomůžeme překonat jejich strachy ze všelijakých budoucností a přes naše zkušenosti rozdávajme moudrosti , rady ostatním.
 
Přeji nám všem láskyplný rok 2014 , plný zrealizovaných nových možností ve všech oblastech našeho bytí . Aby naše jednota se projevila prakticky čím dříve, abychom společně dosáhli to , proč jsme se sem inkarnovali .
 
S láskou a světlem Apukhe

Pre https://gaia2010.sk/ 23.12.2013 napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 

 

—————

Zpět