Co nechtějí aby jsme věděli...

11.10.2012 10:30

 

 CO NECHTĚJÍ ABYSTE VĚDĚLI !
 
Probíhá transformace vědomí lidstva do lásky a soucitu,
přechod planety Země do vyšší dimenze bytí
 
Sdělení od Alaje z Plejád - všechny video-sdělení najdete na www.pomoc-lidem.cz
 
Pocházím z hvězdného systému Plejád. Jsem členem Galaktické Federace Světla, ve které pracují společně tisíce laskavých a milujících mimozemských ras tohoto vesmíru. To není science fiction. Pokud jste inteligentní, prozkoumáte tyto informace předtím, než je odsoudíte. Mnoho z nás zde žijí jako dobrovolníci s cílem eliminovat negativitu na Zemi. Vesmíry jsou přirozeně plné živých bytostí v různých dimenzích, ale to je na vaší planetě udržováno jako tajemství. Vaše temné vlády zesměšňují témata o mimozemšťanech a rozvoji vědomí, abyste o ně neměli zájem a smáli se jim.
 
LIDÉ U MOCI VÁM LŽOU UŽ TISÍCE LET O MIMOZEMŠŤANECH
A KOSMICKÝCH ZÁKONECH
 
 
Nechtějí, abyste o tom věděli, protože mají strach z toho, že nad vámi ztratí moc. Pokud tomu nevěříte, pokuste se vypátrat pravdu, abyste věděli. Důkazy existují, ale musíte je vypátrat sami (například na webu www.POMOC-LIDEM.CZ). Pouze potom uvěříte a budete vědět. Chtějí, abyste vytvářeli negativní energie a pracovali pro ně jako otroci financováním jejich válek vašimi daněmi a vysmíváním se všemu co má něco společného se spiritualitou a mimozemšťany. Ukazují vám falešné fotografie z vesmíru, takže si budete myslet, že mimo Zemi nic není. Přesvědčte se o tom sami. Budete velmi rozzlobeni, že vám vždy lhali. Vysoce vyvinutí lidé z jiných planet chtějí, abyste se z tohoto systému vysvobodili. Pravda je, že všechny vesmíry jsou obývané. To je přirozená věc, která nemá nic společného se science fiction. Mnoho mimozemšťanů, kteří v minulosti navštívili Zemi, bylo uctíváno primitivními pozemskými lidmi jako andělé či bohové. Z toho důvodu máte na Zemi pořád náboženství a systémy víry. Modlíte se k mimozemšťanům, kteří zde žili před tisíci lety. Tisíce pozemšťanů to už ví. 
 
 NEBUĎTE ŠOKOVÁNI, AŽ NA OBLOZE UVIDÍTE TISÍCE LODÍ
 
Zjistěte, které z nich vysílají LÁSKU. Ty jsou duchovní - pozitivní a láskyplní, zjistíte to uvnitř v srdci. Někteří negativní mimozemšťané předstírají, že jsou námi - Plejáďany. A někteří lidé se s nimi kontaktovali a rozšířili dezinformace. Nenechte se oslepit reálnými obrázky UFO. Důležitější je KDO JE UVNITŘ těchto lodí. Za vašimi zády zde probíhá velká DUCHOVNÍ VÁLKA o DUŠE mezi Světlem a Temnotou, za vaše VYSVOBOZENÍ z OTROCTVÍ MYSLI, ve kterém žijete už 12 000 let. Nejste na Zemi svobodní. Zapomněli jste co je svoboda. Jediné věci co znáte, jsou nenávist, násilí, teror, cigaretové drogy, daně, falešné vlády pro televizi, strach, systémy víry a pověrčivost. Skrytá vláda vytváří tyto věci, aby vás mohla ovládat. Sami vytváří teror, takže mohou legálně posilovat armádu a ovládací technologie. Jejich cílem je zesilovat VE VÁS a vašich ŽIVOTECH NEGATIVNÍ ENERGII. Chcete žít v takovém světě ?
 
ZEMĚ JE V PROCESU TRANSFORMACE, ABY MOHLA PŘEJÍT NA VYŠŠÍ FREKVENCI
 
Každá planeta absolvuje transformaci jako je tato. Je to přirozený způsob evoluce. Vše ve vesmírech se vyvíjí, nic nezůstává pořád stejné. Frekvence Země se pomalu zvyšuje, je vyšší než před desítkami let.
Z toho důvodu mají někteří z vás pocit, že čas plyne rychleji. To vám umožňuje rychleji vyvíjet své vědomí, protože se děje více věcí v kratším čase a vaše myšlenky se projevují rychleji. V těchto vyšších frekvencích nemůže existovat žádné zlo. Z toho důvodu Temní vládci Země, sestávající se z pozemských lidí a zlých mimozemšťanů, dělají všechno proto, aby udrželi Zemi na nízké frekvenci. Nechávají vybuchovat atomové bomby na zemi a vysoko na obloze, aby narušili magnetické pole Země. Rozšiřují energii války, nenávisti, soupeření a blbosti skrze média a vytváří strach manipulací ekonomiky. Studovali lidské chování stovky let a snaží se udržet masy nevědomé. Mají strach z toho, že se populace příliš vyvíjí a rozrůstá, a tak dokonce letadly rozprašují denně chemikálie (CHEMTRAILS), aby byla populace nemocná. Dělají dokonce ještě víc. Chtějí totální kontrolu všeho. Je tu síla, která je schopna je zastavit a tato síla je DUCHOVNÍ ENERGIE. Čím více lidí používá duchovní SÍLU PRAVÉ UNIVERZÁLNÍ LÁSKY, tím lehčí je eliminovat tuto hrozbu.
 
POKUSTE SE VYMAZAT NEGATIVITU VE SVÝCH MYSLÍCH.
SOUSTŘEĎTE SE NA POZITIVNÍ ENERGII, NA LÁSKU A JEJÍ PROJEVY
 
To je vaše VNITŘNÍ SÍLA proti ZLU. Jsou bezmocní vůči energii LÁSKY a DOBRA. Proto chtějí od této duchovní síly uvnitř vás odvádět vaši pozornost. Nenechte se manipulovat temnou vládou. Používají televizi, rádio, noviny, reklamy, cigaretové drogy, náboženství, TV-politiky, armádu, elektromagnetické vlny, Wi-fi antény na vašich střechách, čipy pod kůži, nanotechnologie a jimi vytvořené války, aby vás udrželi v negativním režimu. Každý, kdo se směje těmto informacím je již zmanipulován a musí se učit víc než ostatní. Inteligentní člověk téma nejprve prozkoumá, než si na něj vytvoří nějaký názor. Vesmír je obýván mnoha bytostmi, humanoidy i ne-humanoidy. Vaše vlády s nimi již měly kontakty a udržují to v tajnosti. Proto se vaše technologie vyvíjela tak rychle v posledních padesáti letech.
 
ŽIJETE NA TÉTO PLANETĚ, ABYSTE SE NAUČILI JAK ZŮSTAT POZITIVNÍ
I V TAKTO NEGATIVNÍM SVĚTĚ
 
Smysl života je rozvoj vědomí, rozvoj srdce, mysli, charakteru, na ušlechtilejší úroveň, být duchovní i s negativními energiemi okolo vás. To se děje po mnoho životů a na mnoha planetách, protože duše se chce naučit všechno. Každá DUŠE má za cíl se vyvíjet, zpět do Zdroje, do Kosmického Centrálního Vědomí. Nazýváte to "BOHEM" ale není to osoba, je to energie, ze které je vše. Nemáte žádné povědomí o Vesmíru, protože vám byly předávány dezinformace od vašich vlád a duchovních. Dokonce i vaše knihy o historii Země ve Středověku přepsali nebo odstranili, objevy o mimozemských koloniích byly buď udrženy v tajnosti nebo vymazány. Na místo toho vám ukazují objev nějakých zvířecích kostí a prodávají vám to jako senzaci. Chtějí vás udržet hloupé a neznalé, aby pouze oni měli vědomost a moc.  Je to vůči vám fér ?
 
Důkazy zde pořád jsou, ale musíte je nalézt sami. Neprozradí vám je ve veřejných televizích. Pokud opravdu chcete získat vědomost, bytí vám ukáže způsob jak ji nalézt. Většina lidí na Zemi zapomněla jak naslouchat DUŠI. Jsou záměrně rušeni v negativní společnosti okolo nich. Přátelé, je čas to změnit. Žijete v noční můře. Vymažte ve vás každou negativní emoci. V porovnání s ostatními civilizacemi ve Vesmíru jste ve vývoji mladí a ve školce.   SOUSTŘEĎTE SE NA POZITIVNÍ EMOCE.   Aspoň to zkuste. Vytvořte si vnitřní přání získat vědomosti o Vesmíru. Nenechejte se rušit negativními lidmi. Kradou vaši energii a chtějí vás udržet primitivními, jako jsou oni sami. Dávejte si pozor s kuřáky a konzumenty alkoholu. Jsou ovlivněni negativními astrálními bytostmi, které žijí v jejich aurickém poli a konzumují vaši životní energii. Každý spirituálně silný to může vidět. Negativní lidé se s vámi pokouší hádat, rozzlobit vás a oslabit. Pozitivní lidé vám předávají Lásku, sílu a vědomosti. VŽDY MÁTE NA VÝBĚR, koho chcete mít na své straně, Světlo nebo Temnotu, Lásku nebo Nenávist. 
 
Další odhalující informace a sdělení od Alaje z Plejád a dalších kontaktérů s pozitivními civilizacemi naleznete na stránce    www.POMOC-LIDEM.CZ     Předáno s láskou k vaší pomoci a uvědomění.
 

—————

Zpět