Dar nových začátků

01.01.2013 18:41

 

/album/fotogalerie/a380380-173389442752512-100002443712522-324773-129594672-n-jpg1/

 

Andělé mi vysvětlili, že každý den máme potenciál k novým začátkům, ale většina z nás má tendenci tento potenciál ignorovat, protože se bojí změny. Nebo si prostě ani neuděláme čas na to, abychom si představili, jak by změna k lepšímu v našich životech vypadala. Máme tolik potenciálních osudů, ale využíváme jich tak málo.
 
V tento roční čas se nám ale dostává zvýšené podpory. Vídám anděly požehnání, jak mezi námi v tyto dny chodí a dotýkají se každého z nás na úrovni srdce. Když se nás dotkne anděl požehnání, rozdmýchá v nás sebejistotu a odvahu, abychom mohli začít znovu.
 
Nové začátky nemusejí být velké a dramatické. Nejsou většinou o tom, že vyhrajeme v loterii, odstěhujeme se do cizí země nebo se staneme slavnými. Nové začátky jsou často o tom, že změníme přístup k sobě samým. Tolik z nás uzamyká své pravé já, protože se cítíme zranění nebo nehodní. Dovolte si cítit lásku a soucit sami k sobě. Kdybyste jen viděli, co mi andělé ukazují, jak strašně zbytečně si komplikujeme a ztěžujeme životy, museli byste se smát.
 
Pravděpodobně ten nejmocnější začátek, který můžete udělat, je opravdu vidět všechny ty nádherné věci, které jsou ve vašem životě, a dovolit lásce, lásce k vám samých i k ostatním , aby rostla. Existuje tolik nových začátků, které jsou nám otevřené. Nesmíte se bát. Jestliže toto čtete, požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl, a buďte si jisti tím, že v tento čas Nového Roku se vám dostane zvýšené pomoci a podpory andělů požehnání.
 
Modlím se za to, abychom se v roce 2013 všichni naučili vážit si naděje a světla, které jsou v našich životech, a abychom všichni sehráli svoji roli ve vytváření mírovějšího a spravedlivějšího světa.
 
Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,
 
Lorna
 
https://www.andelevmychvlasech.cz/clanky/novinky/dar-novych-zacatku.html
 

—————

Zpět