Dvě srdce , jedno tělo

10.01.2014 15:46
 
napsala : aamenn
Člověk je bytost andělské a dračí podstaty , kde ta andělská část představuje duši a dračí naše těla z masa a kostí . Toto spojení činí člověka tou nejmocnější , nejvznešenější bytostí . Ta moc v dřímá v srdci každého člověka . Zatím je uzamčena neboť člověk nedokázal ještě najít tu správnou cestu a ani ji nenajde pokud se nevzdá iluzi materiálního bohatství a iluzi, že může ovládat jiné .
 
Lidské srdce tvoří dvě srdce , andělské a dračí . Ve své podstatě lidé jako bytosti andělské přebývají v dračích tělech. V srdci člověka se skrývá čakra , která má svou moc a její probuzením nám naskýtají možnosti jako např. . ovládnout gravitaci , ale o tom jindy .....
 
 Otevření srdeční čakry nastává když se andělské a dračí srdce začnou slaďovat . To , že každý má svou cestu v životě a smyslem bytí ne jen přijít každý večer unavený z práce už to snad přece každý ví .
 
Kterou cestou se vybrat? Cestou , na které září srdce anděla nebo srdce draka ?
 
Cesta k otevření srdeční čakry je mezi andělskou a dračí cestou. V podstatě se musíme naučit jak tyto dva srdce sladit. Při soustředění se pouze na jedno srdce to druhé pomalu ztrácí tep a zaniká .
 
 Na tuto společnou cestu se je třeba vydat připraven. Srdce draka je mocné a dokáže ovládat hmotu . Právě tato moc nad hmotou láká velmi mnoho lidí a způsobí to , že zapomenou na lásku . Neberte hmotu ani moc nad ní jako něco špatného . Špatná je jen touha po hmotě kterou lidé nezvládají . Této touhy se je třeba vzdát dříve než nám naše dračí srdce poskytne svou moc . Pomůže nám naše druhé srdce andělské podstaty a proto si ho nejprve musíme probudit . Andělské srdce nám rozzáří jedině láska . No jako v andělském srdci probudit lásku na to už musí přijít každý sám , někdy si stačí jen vzpomenout . Tato láska je důležitá i na překonání vnitřního strachu , hněvu a všude zmiňovaného ega . Strach a ego neporazíte tím, že ho mermomocí potlačíte ... to není láska . Dají se porazit tím, že je přijmete a odpustíte . Doslova jejich prozáříte a transformujeme .
 
 Ten jehož netěží vnitřní strach , touha ovládnout druhých, dokáže andělské srdce sladit s dračím . Nechápejte to tak, že dračí srdce je něco špatného co musíte zkrotit . Berte ho jako přítele , kterému když dáte lásku změní se na vašeho nejsilnějšího spojence . Srdce draka má své pudy, například tělesné. Ty je třeba " usměrnit " . Usměrnit neznamená silou potlačit , znamená to naučit se je ovládat a změnit jejich podstatu . Naučit je , že jejich podstatou musí být láska . Usměrníte si pudy, touhy a dračí srdce se stane klidnějším . S takovým srdcem se dá spřátelit mnohem jednodušší. :)
 
Probuďte ve svých andělských srdcích lásku , tu dejte dračímu srdci a sjednotíte jejich . Když máte pocit, že andělské srdce má vyšší frekvenci než dračí , tak zvyšujte frekvenci draka a podobně, abyste dosáhli jejich rezonanci . Sjednocením uvolníte tu největší moc a to moc srdce. Stačí to jen zkusit a i při tom nejmenším úspěchu o sladění hned pocítíte v srdci to teplo. Ten pocit stojí zato :)

—————

Zpět