Féwa - 1.1.2013

02.01.2013 18:12

 

01.01.2013 20:01
Spirituální zarovnání interferencí mostu - Arkturiánského koridoru
 
    Do půlnoci z 31.12. 2012 - 1. 1. 2013 probíhala výrazná očista od vláken negativity, kterou se tmavá energie pokoušela zadržet vzestup kolektivního vědomí. Co bylo i důvodem, proč 21. 12. 2012 nenastal přechod do nové dimenze. Nebudu do detailů rozebírat negativní vstupy. Důležité je, že nastal velkolepý okamžik v dějinách Země i lidstva / i když je téměř fyzicky neviditelný, kromě fyzicky viděného půlnočního oficiálního přeletu cca 20 lodí, které provázely velkou stříbrnou loď - na palubě s Androméďany, Arkturiány, Plejáďany a Síriancy/
 
     Nastalo spirituální zarovnání frekvencí Arkturiánsky koridoru - tedy prostoru / časového tunelu / ve kterém se Země nacházela a ještě částečně nachází. Jeho osou. Předpokladem tohoto spirituálního zarovnání bylo planetární zarovnání konkrétních planet s Galaktickým středem, které tomuto důležitému momentu předcházelo. Je to v konečném důsledku hlavní důvod, proč 21. 12. 2012 nenastal rychlý posun.
 
     Orientace TRIGONE časové brány, která je vstupem do nové reality / realit / - je z našeho pohledu směr severovýchod - jihozápad, přičemž středová linie je spirituálním zarovnáním s novou realitou. Tento pohyb v čase, který je náročné slovně popsat, bude znázorněn na kódech. Momentem spirituálního zarovnání nastal časový posun Země, přičemž se částečně "vnorila" do TRIGONE centrální / 2. / brány. To znamená, do energetické brány, která je přímým vstupem do nové dimenze. Na rozdíl od 1. brány, kterou jsme se posunuli do Arkturiánsky koridoru.
 
     Spirituálním zarovnáním měla Zemi dovoleno vstoupit do 2. brány. Co byl nejnáročnější moment cesty návratu. Vstoupili jsme tím téměř půl na půl / pohledem času / mezi národy Galaxie. Do vrstvy reality, která již dovoluje fyzicky sledovat jejich plavidla, ale i konkrétní bytosti. Pronikáme do jejich frekvence / vracíme se /.
 
     Dá se říci, že od této chvíle nastal moment porodu absolutně připravené Země do její jednotné frekvence. Úplné překopírování Země a tím i kolektivního vědomí nastane ve chvíli / v nanosekund /, kdy celá proklouzne do vibrací 5D. Bude to její signál vyslaný vesmíru / božské esenci / a tím i okamžitá rezonující odpověď. Je to matka Země, která se rozhoduje a je rozhodnuta vzestupně. A sama nejlépe ví, kdy nastane ta jediná správná chvíle.
 
     Potřebujete vědět, že je mimořádně důležité, abyste díky největšímu daru člověku - jeho schopnosti vizualizace - nasmerovávali neustále svůj pohled do 5. dimenze, jejíž existence je absolutní lidskou hojností, štěstím, láskou. Vizualizujte si svůj nový nádherný svět. Pomůžete nejen sobě, ale i matce Gaii. Totéž teď dělá matka Země. Chtěla bych opět nasměrovat pozornost na stránku Zlaté Živé Světlo Lumír a na stránku Jana Bergmanna. Prosím, prostudujte si videa, obrázky, informace. Velmi Vám to pomůže. Tak trochu hrajeme o čas. A jednotný záměr, kterým je absolutně štěstí každého člověka představuje společnou snahu o vytvoření nového, lepšího světa.
 
     Jsme v očekávání nečekané chvíle, která dovolí proklouznout celé Zemi do nových frekvencí zanechali za sebou předchozí realitu. S hlubokým nádechem a soustředěním se na cíl .... jako když se ženě rodí dítě. S láskou Fewa
 
 
 
 
 
Více zde: https://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-1-1-2013/
 

—————

Zpět