Féwa 18.12.

20.12.2012 13:06

 

19. a 20. 12. 2012 bude probíhat postupné ukotvovanie se v algoritmu spirituálních frekvencí, aby čas skloubení realit absolutně všichni zvládli. Tato transformace je o posloupnosti. O plynulém přechodu do nových vibrací.
 
Milovaní, začíná se celoplošná aktivace spirituální syntézy / integrity / Země - její portálem. Objímám Vás ....
S láskou Fewa
 
Spirituální mantra:
"JÁ JSEM a tvořím svým vnitřním světlem svůj skutečný svět, svou skutečnou realitu, do které s láskou vstupuji."
 
Je to snoubení se se světlem, jehož "patent" si neustále s sebou nesete ve svém spirituálním srdci. Je to LÁSKA. Nedeštruujúca, všeobjímající, nezavádějící lidskou bytost panikou a strachem. Jste to Vy, milovaní, kteří ve svém nitru velmi dobře víte, že se nejedná o zánik lidské populace, ale o její nový začátek. Znovuobjevení své jedinečnosti - oči otevírající spirituální láskou ke všemu a všem, kteří Vaši přítomnost tvoří.
S láskou .... my všichni
 
Svět se změní naší láskou k nepoznání, vstupem do opět aktivované zóny nadfyzických čaker člověka - bytosti světla.
 
Já jsem tou dlouho zapomenutou dimenzí, kterou dosaženou frekvencí svého vědomí opět otevírám. Svůj chrám.
 
V koutku srdce, v hloubi své duše se ještě trochu obávám, jestli to zvládnu. Ale jedinečností svého "Já jsem" - vím, že je o mě ze všech stran postaráno. Já toužím, já chci, já smím znovu vstoupit a rozzářit svůj diadém. Láskou, která nemá fyzickou tvář, ale její objímající transparentnost vysokých světelných frekvencí mě utvrzuje ve vlastním přesvědčení, že já - člověk, já - světelná bytost se absolutně nemám čeho bát. A tím otevírám svou cestu důvěry ve vše čím láska je a tvoří. Já jsem tím, kým jsem kedysdi dávno byl a do svého "Já jsem" se opět vesmírnou dálnicí vracím. Domů, do lásky.
 
 
 
Více zde: https://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-18-12-2012/

—————

Zpět