Féwa 19.12.

20.12.2012 13:07

 

9.12.2012 18:28
   Centrální kód dimenzionální brány - 999/999/999 - 21/22 = prizmatická kontinuita lidské evoluce.
 
 
 
     Dimenzionálním bránou je galaktické srdce. Adaptérem je:
 
 
 
1. / Láska, kterou otevíráte své vědomí.
 
2. / Pokora se kterou vstoupíte do brány.
 
3. / Odvaha - čelit lidskému strachu.
 
 
 
     Je to dimenzionální Mer-Ka-Ba, kterou rozzáříte své srdce i tělo. Spirálou galaktické emoce, která Vám opět ukáže Vaši skutečnou tvář, Vaši podstatu. Tím, že se ukotvíte sami v sobě - ​​svou, do prostoru perliacou láskou. Novým stupněm vědomí budete mít na růžích ustláno v tom smyslu, že čas do kterého se světelnou vlnou budete vnořovat, Vám opět zaktivuje DNA a Vy sami uvidíte, na vlastní zkušenosti zjistíte - co všechno a jakým způsobem jste schopni produkovat.
 
     Je to novotvar lásky. Principem polarizace světla. Světlem, které máte ukryté hluboko v hrudi. Tím okamžikem se stáváte majákem své epifýzy, kterou budete do prostoru galaxie vysílat dávné světelné poselství. Jeho narození se. Poselství .... že jste láskou, kterou mnozí měli problém v sobě najít, ale kolektivní se to podařilo.
 
     Je to o světelné komunikaci. Její "vesla", kterým brázdí modré oceány. Je to o Vaší lidskosti. O pochopení, přijetí, aktuálním připojení se k primární kosmické frekvenci, jejíž čas je neohraničený.
 
     Milujeme Vás. Jsme svou transparentní přítomností všude ve Vaší blízkosti. Tady a teď ... i ve fyzicky nedosažitelné vesmírné dálce. A čekáme na Váš zázrak. Vaši číši zlatého nápoje, kterou obrátíte svůj zrak směrem skutečné pravdy.
 
     Přibližně před hodinou / lineárního času / začal proces ukládání kódů nepolarizovaného světla do paměti. Prizmatem kosmické frekvence, která bude ve Vás ve dnech 20. 12. - 21. 12. kulminovat.
 
     Jedná se o intenzivně spojování vlastního vnitřního světla s esencí centrálního Slunce Galaxie. Přes solární bránu vědomí. Je to pineálna os, spina času a prostoru ve kterém člověk žije. Čili energetické vlákno, které prochází páteří a pokračuje do spirituálních čaker. Současně je ukotvena v jádru matky Země. Vysoká frekvence galaktického středu se napojí na lineární čas a nepolarizovaného světlem aktivuje Vaši DNA. Spolu s aktivací nové dimenzionální frekvence Země. Její hvězdného světla. Aktivovanou Mer-Ka-Bou se ve Vás opět rozproudí Vaše světelná nirvána. Je to vystoupení z nízkých vibrací. Přechodem přes neutrální kód solární brány, vstupem do vyšších frekvencí. To je - spojení, sjednocení svého vnitřního světla se světlem galaxie. S cílem individuální a současně globální tvořit na Zemi krystalické láskou. Její myšlenkou, jejíž forma je jednotná .... S láskou Fewa
 
 
 
Více zde: https://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-19-12-2012/

—————

Zpět