Horoskop na období od 13.1.2014 do 19.1.2014 Všichni na jednom jevišti velikého světa stojíme, a cokoliv se tu koná, všech se týče.

12.01.2014 20:38
Slunce se pomalu odpoutává na začátku týdne od Venuše. Dostane se do opozice s Černou Lunou a budou probíhat trochu podivné věci, dalo by se to nazvat „osudovost“. Jestli bude pozitivní nebo negativní, je velmi individuální. Určitě naslouchejte znamením, nabídkám a zároveň se objeví pokušení. „Záhadně“ se vždy objevíte na správném místě, budete tam vždy dovedeni okolnostmi.
Objeví se vaše emocionální reakce, která by se dala pojmenovat, že zareagujete jako malé dítě, nezrale. To souvisí se zafixovanou reakcí z dětství, kde se po vás chtělo reagovat jako dospělí, tam jste nemohli přirozeně dozrát a zůstali jste v dětské reakci i v dospělosti. Pokud se vám tato reakce objeví, radujte se! Můžete ji přijmout a přepsat.
Připravte se, že v tomto týdnu si snadno naběhneme na egouška svého nebo druhých. Bdělost.
Vzhledem k tomu, že Slunce je poslední týden v Kozorohu, tak procházíme kontrolou, jak jsme zralí a zodpovědní.
Úplněk nastává krátce po půlnoci z 15. na 16. 1., proto vliv úplňku budete silně pociťovat již 15. 1.
Právě 15.1. nastává přesný aspekt Slunce v opozici s Černou Lunou. Světlo vynese nejcitlivější místa emočních bolestí na světlo. Na druhé straně se můžete dotknout své síly, jak lehce je překonat.
Budete mi věřit, když vám řeknu, že ve skutečnosti temnota neexistuje? Že existuje pouze v naších myslích?
Úplněk tento proces jen více zvýrazní.
Merkur vstoupil do znamení Vodnáře a naše mysl je více otevřená, svobodomyslná, originální a schopná nových vizí. Ve spojení s Uranem je podpořeno osvobození od starých mentálních vzorců.
Pokud chcete udělat věci jinak, tak konejte. Velmi dobře se během tohoto týdne bude meditovat, nalézat nové inspirace, nové cesty řešení a překvapení.
O víkendu se již projeví dynamický aspekt mezi Jupiterem a Uranem. Nové poznání, ke kterému nás okolnosti života popostrčí. Pokud si za každou cenu budete chtít dělat pouze to, co vám vyhovuje a nedokážete se pokorně přizpůsobit vyššímu vedení, tak o to přijdete nebo cesta k růstu bude přes nepříjemný prožitek.
Dynamický aspekt mezi Venuší v Kozorohu a Marsem ve Vahách (do 27.1.)symbolizuje nedorozumění mezi mužem a ženou, ve vztazích bude panovat napětí, nedorozumění a hádky. Láska je v rozporu s fyzičnem, může se dát přednost fyzické přitažlivosti nad city.
Je vědecky dokázáno, že duševní souznění mezi mužem a ženou je na základě fungování chemie mezi nimi. Pokud by mezi nimi nefungovala chemie, nedošlo by k duševnímu souznění. Takže problém je pak někde jinde, když máte pocit, že si s druhým rozumíte jen v jedné oblasti, emoční či fyzické.
Vše, co mezi mužem a ženou bylo potlačeno, vyjde na povrch, pročistí se vzduch a někdy to může být velmi nečekané a bouřlivé. V této době není vhodné navazovat vztahy, protože by to přineslo hodně nedorozumění.
Přeji vám dostatek trpělivosti. Petra Nel Smolová
www.astrologiepetranel.cz
 
UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.
PROHLÁŠENÍ ASTROLOŽKY PETRY NEL SMOLOVÉ
Oznamuji, že řetězový e-mail, kde je zneužito moje jméno, jsem nevytvořila a nesouvisí s moji právní osobou. Poprvé mi ten to e-mail dorazil před rokem a půl, od té doby mi přicházejí různé podoby a verze (změny textu, fotografií atd.). Proto prohlašuji, že s tím to e-mailem nemám žádnou spojitost. Od e-mailu se distancuji. Žádám o zastavení přeposílání.
Děkuji
Petra Nel Smolová
 

—————

Zpět