Horoskop na období od 26.8.2013 do 1.9.2013 KOLOBĚH ŽIVOTA

26.08.2013 14:02

Stále trvá (do 30.8.) Velký kříž s Venuší z minulého týdne, ale již nebude hrát prim. Slunce v konjunkci s Merkurem se pomalu dostává do harmonického aspektu s Plutem, a tím se objeví síla myšlenky, přesvědčení, jasnosti, schopnosti si udělat pořádek a využít právě sílu Panny. Udělat potřebnou korekci díky pečlivé analýze a zapojení přehlížených detailů do celku. Harmonický aspekt se Saturnem dodává potřebnou vytrvalost, pracovitost, schopnost soustředění a nastolení nového řádu.

Mars vstupuje do znamení Lva 28. 8. a vytváří neharmonický aspekt se Saturnem(do 19.9.), což znamená, že naše úsilí, energie, tělo bude pod tlakem. Objeví se příliš povinností, které budeme vnímat jako zátěž, komplikace. Právě překážky a problémy budou zkoušet naši vytrvalost, trpělivost, skromnost a pokoru. Na fyzické úrovni se objeví velká únava až vyčerpání. Proto je důležité pečlivě zvažovat, do čeho dáváte svou energii. Pozitivní aspekty Slunce dává jasný směr a proto důvěřujte inspiraci, světlu. Mars symbolizuje prosazování vůle ega a to bude pod kontrolou Saturna, pokud příliš propadnete „pozemskému“ světu, chtění, dokazování, moci a boji, pak přijdou omezení a překážky, které vás dostanou na kolena. Už tak nás čeká velmi náročné září (viz promluvy: září 2013), proto velmi pečlivě zvažujte, k čemu používáte svou vůli, konání. Zároveň harmonický aspekt od Urana podporuje Marse ve schopnosti jednat nově a především upřímně. Pravdivost.

Během celého týdne se v horoskopu objevuje několik konfigurací: Davidova hvězda, Boží prst, Velký drak, Velká kvadratura. Je zde velká dynamika, harmonický potenciál a potřebné akční aspekty, které celý ten „kolotoč“ spustí. Dá se to přirovnat k velké pouti s různými atrakcemi. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte a jestli si ji budete užívat, nebo vás některá vtáhne a zamotá se vám z toho hlava a udělá se vám špatně.

Přichází poslední dny srpna a účty musejí být vyrovnány, proto se objeví situace, kde sklidíte to, co jste zaseli. Nic nebude opomenuto.

Stále působí aspekt Pluta v opozici s Černou Lunou a často se dotýkáme vnitřní temnoty.
Černá Luna v opozici s Plutem (do 15.9.): ke slovu se dostává osud, stanou se osudové události. Opatrně na touhy a vášně, potřebu kontrolovat, manipulovat a vlastnit.

Během pondělka se v horoskopu vytvoří Davidova hvězda (někdy nazývaná Šalamounova pečeť, což symbolizuje věčný život). Propojení mužského a ženského principu a tedy vytvoření vnitřní harmonie celistvosti a zároveň symbolika, že ve smrti je znovuzrození a tedy věčný koloběh života.

Právě v pondělí 26.8. se vytváří Davidova hvězda – jeden trojúhelník se skládá z konjunkce Luny, mínusového uzlu, s konjunkcí se Sluncem, Merkurem a Pluta. Druhý trojúhelník se skládá z konjunkce Saturna ze vzestupného uzlu a z konjunkce Jupitera s Černé Lunou a z konjunkce Neptuna s Chironem.

Zem se spojí s nebem, kdy může být opuštěna – vyřešena minulost. Máte možnost vyrovnat účet a tento den s láskou a pokorou přijměte vše (ať dobré či zlé), co vám do života vstoupí. Poděkujte za to a uvědomte si: účet je splacen. A jdete dál a znova, sice jinak, ale znova. Můžete se dostat do pocitu, že se vše děje stále dokola, a že není možné vystoupit z koloběhu života.
O čem tedy Život je? Proto je důležité mít smysl života. Jinak vás kolo života semele.

Během celého týdne se Šalamounova pečet projeví ve spojení s Božím prstem. S důvěrou a otevřeným srdcem procházejte život a s vděčností přijímejte, ať se děje cokoliv.

Věřte, že vše se děje pro vaše dobro, i když to na první pohled tak nevypadá.

Přeji vám dostatek důvěry a odvahy.

Nel

www.astrologiepetranel.cz


UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

—————

Zpět