Horoskop na období od 29.4.2013 do 5.5.2013

30.04.2013 09:09

 

Tento týden pokračuje zpomalení, komplikace a těžkostí. Venkovní aktivita je bržděna, aby se více hledělo dovnitř. Učíme se trpělivosti, pokoře a skromnosti. Od středy bude trvat opozice Saturna na Slunce a Marse, a sice do 6. 5. Fyzické tělo bude oslabené a unavené. Energie ubývá právě proto, že se chtějí překonat obavy, strach, překážky. Strach je největší „požírač“ energie. Můžete mít pocit, že tlačíte před sebou obrovskou tíhu. Tak se zastavte a odpočiňte si. Věnujte se svému nitru. Vždy, když se objevují v životě těžkosti, „nutí“ nás život více se věnovat svým emocím, myšlenkám a negativním pocitům, abychom je proměnili na dobrý pocit. Saturn bude zkoušet, jak zvládáme hmotu, peníze, lpění, poživačnost, tělo, pocity nedostatku a hromadění.

Příznivý aspekt od Pluta posílí vnitřní sílu, odhodlání a stabilitu. Pokud budete respektovat Saturnovská omezení, která požadují konat s rozvahou, pak se můžete dostat postupně – krok za krokem – ke svému cíli. Je k tomu ale potřeba moudrosti a zralosti. Můžete využít sílu Ducha. Jinak by vás převálcovalo ego, které by se chytlo moci a pocitu, že může vše, protože nic nad ním není.

V polovině týdne se dostává Merkur do konjunkce s Marsem a Slunce je v opozici se Saturnem a harmonicky s Plutem. Můžete si sáhnout na sílu své mysli, kterou podporuje Pluto. Schopnost přetvořit negativní v pozitivní jen myšlenkou. Když se objeví strachy, pesimismus a obavy v mysli, máte využít vnitřní sílu a přetvořit či rozhodnout se pro vystoupení z negativní mysli. Dostat se nad ní a jen pozorovat, jak vaše osoba myslí.

 

Pondělí
29.4.2013
Luna vstupuje po 13 hodině do znamení Kozoroha a přinese více konstruktivnosti, praktičnosti a střízlivosti. Harmonické aspekty na Slunce, Marse, Neptuna a Saturna přináší vnitřní stabilitu a rovnováhu. Dokážete vše řešit s moudrostí a stabilitou. Přijetí tak, jak věci jsou a tím pádem přicházejí reálná řešení situací, která přinášejí jasnost. Velmi příznivý a konstruktivní den.
Úterý
30.4.2013
Filipojakubská noc, Valpuržina noc, Beltine. Magická noc.
Luna zůstává v harmonických aspektu jako včera a přidává se konjunkce s Plutem a kvadratura s Uranem. Konjunkce s Plutem prohlubuje intenzitu dne a schopnost si sáhnout na svou moc. Aspekt od Urana přináší nečekané situace. Objevuje více nepozornosti a roztržitosti, která vede k podrážděnosti. Dnes je důležité tvořit a nalézat třetí cestu řešení.
Odpoledne příznivý aspekt mezi Lunou a Venuší přeje lásce, umění, potěšení, gurmánství a nákupům.
Středa
1.5.2013
„Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.“
Ať tento den přožijete v lásce. I když se objeví rozpor mezi rozumem a citem, nechte se vést láskou. Luna vstupuje po 15 hodině do znamení Vodnáře. Více nastoupí nadhled a citový odstup. Přinese se více odlehčení a svobody. Je zajímavé, že lásce přál především úterní večer. Večer nastoupí více starostí a možná právě proto, že druhý den se zase půjde do práce, a již vám hlavou běží, co vše musíte zítra udělat.
Čtvrtek
2.5.2013
Dnes budete cítit velký tlak, tíhu povinností a z toho důvodu i podrážděnost. Raději byste chtěli „utéci“, být volní a neřešit přízemnosti lidského života, které vás zatěžují, omezují a nudí. To je pokušení Vodnáře: opomenout povinnosti každodennosti a řešit své vize a nereálnosti jen v hlavě. Silně obsazený Býk intenzivně upozorní na přízemnost a potřebu praktičnosti.
Pátek
3.5.2013
Harmonický aspekt od Jupitera a Černé Luny se projeví úlevou a možností svobodně se nadechnout. Objevují se příznivé nabídky, události, pocit štěstí a důvěry. Po 19 hodině Luna vstupuje do znamení Ryb a více se projeví citlivost, vhled, tajemství a plynutí.
Sobota
4.5.2013
Luna v Rybách v konjunkci s Neptunem a harmonickým aspektem na Merkura, Slunce, Mars, Saturn, Pluto – to značí hloubku a schopnost odhalit tajemství, jít v souladu s vnitřním vedením a dostat se do větší celistvosti na hmotné úrovni. Přichází emoční stabilizace, zralost a zodpovědnost. Luna v Rybách velmi podporuje silné obsazení Býka, odlehčení hmoty, rozpuštění zátěže.Uvědomte si dnes, co již nemusíte. Naslouchejte nitru, intuici, inspiraci, jste vedeni andělskou energií, promlouvá Kristovo vědomí. Záleží nakolik jste otevření a přijímáte vedení. Odpuštění a milost je kolem vás a ve vás.
Neděle
5.5.2013
Luna v harmonickém aspektu na Venuši přináší harmonii, lásku a naplnění. Neharmonický aspekt s Černou Lunou ukazuje, že myšlenky a informace zvenčí vám můžou zkazit ideu, že můžete žít naplnění a šťastní. Opatrně na komunikaci, pochybnosti a mysl, která může daný pocit právě mentální činností či slovem popřít. Hlavně ženy by měli být opatrné na svá slova. Opusťte mysl a nechte vše plynout. Dostaňte se do svého středu a přestaňte zpochybňovat prožitek. Když prohlédnete mysl, můžete žít radost.

Přeji vám krásný májový čas. S láskou Nel
www.astrologiepetranel.cz

—————

Zpět