Horoskop od 11.11.2013 do 17.11.2013 Tvořivá síla skrze nás

11.11.2013 19:42

Slunce se odpoutává od Saturna a vytváří harmonický aspekt s Jupiterem, což symbolizuje přicházející úlevu, odlehčení, optimismus a naději. Hlavním tématem bude růst a vývoj. Vše se pohne kupředu. Nyní se projeví výsledek veškeré práce, která byla v předešlých týdnech vytvořena.
Jupiter ukazuje na zmoudření a pravdivost. Otevřené a vřelé jednání, ochota vyjít druhým vstříc a hledání nového řešení toho, co bylo postavené v minulosti do neřešitelnosti. Cesta je otevřená.
Slunce je ještě podpořeno Marsem – tzn. přílivem energie, činorodostí, odhodláním, fyzickou odolnosti a vůlí.

11.11. přestává být Merkur retrográdní a tím přestaneme být vráceni zpátky. Bude nás zajímat přítomnost a budoucnost. Harmonický aspekt mezi Merkurem a Neptunem podpoří intuici, silné sny a možnost rozpuštění starých vzorců, postojů či přesvědčení. Tento den je ještě zesílen Lunou v Rybách v konjunkci s Neptunem. Je to velmi silný den. Vstupujete do hlubin vědomí, plynutí a Kristova vědomí. Andělská sféra, múzy a inspirace jsou velmi aktivní a máte možnost rozpuštění, odpoutání se od minulosti. Můžete projít branou zapomění. Co bylo, prostě bylo, teď je důležité to, co prožíváte teď a tady. Tento den je vhodný pro meditace, hudbu a tvoření.

Saturn se dostává do harmonického aspektu s Jupiterem. Tento aspekt symbolizuje harmonii mezi stabilitou a růstem. Vše, co se začne a bude se konat, má pevný a stabilní základ. Dobře půjdou obchody s nemovitostmi, opravy nemovitostí, investice peněz a zakládání nového.

Venuše v Kozorohu v kvadratuře a dynamický aspekt s Uranem 10. 11. – 23. 11. ukazuje na zásadní změny v lásce a v hodnotách. Venuše se dostává do konjunkce s Plutem ve stejném čase jako nastává kvadratura s Uranem. Láska, radost, hodnoty, hmota procházejí přerodem. Něco starého v nás zemře a zrodí se nové. Měli bychom se odpoutat od bolesti. Pluto podporuje vynesení z podvědomí vše bolestivé, co kdy bylo zasunoto, odmítnuto, popřeno, nepřiznáno – co se týká citů, lásky a hodnot.

Důležité jsou formy, představy, které nás velmi omezují a zabraňují skutečnému prožívání radosti a naplnění. V této době je možnost tyto formy rozbít a to velmi náhle. Může přijít z čistého nebe blesk, který způsobí změnu.

Během tohoto týdne až do 20.11. se připravte na velkou sílu tvoření. Černá Luna v konjunkci s Jupiterem v sextilu na Marse ukazuje na tvořivou sílu. Můžete být tvořiteli, dotknout se v sobě této síly. Můžete pociťovat ve svém těle, od kořene páteře: chvění, mrazení, které postupuje vzhůru po páteři a dostává se až na temeno hlavy. Připomíná to gejzír. Oživí se sexualita, ale záleží na vás, jak energii využijete, a jestli ji vynesete do vyšších center než je sexualita. „Početí“

17.11. nastává úplněk – Slunce ve Štíru a Luna v Býku – tento úplněk je o přetváření hmoty. Pozornost bude mít tělo, zdraví a „rekonstrukce“ hmoty. V den úplňku budete potřebovat konat, být fyzicky aktivní, ale pak 18.11. se připravte na velkou únavu a potřebu dostatku odpočinku a pasivity.

Požehnaný týden.

Petra Nel

www.astrologiepetranel.cz

—————

Zpět