Horoskop od 18.11.2013 do 24.11.2013 Neviditelné nitky nevědomí

18.11.2013 19:18

Slunce prochází posledními stupni Štíra a 22.11. vstupuje do znamení Střelce. Slunce se odpoutává od Jupitera a vytváří neharmonický aspekt k Neptunu, který symbolizuje pasivitu, přecitlivělost, nejasnosti a zklamání. Nastává týden klidu až apatie. Je to tak v pořádku, potřebují se rozpustit falešné představy, iluze a očekávání. Ukáže se vše, co není pravdivé, aby se další týden mohla otevřít nová vize, nová cesta.

Venuše v Kozorohu v kvadratuře – dynamický aspekt s Uranem 10.11.-23.11. ukazuje na zásadní změny v lásce a v hodnotách. Venuše se dostává do konjunkce s Plutem ve stejném čase jako nastává kvadratura s Uranem. Láska, radost, hodnoty, hmota procházejí přerodem. Něco starého v nás zemře a zrodí se nové. Měli bychom se odpoutat od bolesti. Pluto podporuje vynesení z podvědomí vše bolestivé, co kdy bylo zasunuto, odmítnuto, popřeno, nepřiznáno – vše, co se týká citů, lásky a hodnot.

Důležité jsou formy, představy, které nás velmi omezují a zabraňují skutečnému prožívání radosti a naplnění. V této době je možnost tyto formy rozbít a to velmi náhle. Může přijít z čistého nebe blesk, který způsobí změnu.

Merkur se dostává do konjunkce se Saturnem během 20.11., a tím se objeví trudomyslnost. Sklon příliš vše kontrolovat, být pod strachem, obavami. Je to zbytečné, raději využijte konstruktivnost Saturna a věnujte se práci, úklidu – jak v sobě tak kolem sebe.
Věnujte se svému životu. Dokud nepochopíte sami sebe, nedokážete pochopit a využit nic z toho, co přichází zvenku. Utíkáním od reality je zbytečné a především je to jen plýtvání energie. Ono vás to stejně vrátí zpátky k tomu, k čemu je potřeba, abyste to v sobě a ve svém životě řešili. Jen si prodlužujete cestu. A v tomto týdnu je velmi silný sklon zase sejít z cesty.
Je lákávé se zabývat něčím tajemným: energiemi, elfy, 3D, 4D, 5D, různými energetickými portály atd….k čemu vám to slouží, když neznáte sebe?

Nejrychlejší cestou (ale i nejtěžší) je, když poznáte (prožijete) sebe, své mentální předsvědčení, čím a jak si tvoříte život a to ostatní vám bude přidáno. Je smutné vidět, jak si zbytečně lidé komplikují život jen tím, že se odmítají podívat do svého nitra, prožít a následně proměnit svůj základní program, který je nevědomě ovládá v každé životní situaci již od narození. Ať se pak snaží sebe více, nemohou svůj život proměnit. Drží je neviditelné nitky nevědomí, které jim neumožní žít jinak.

Tím, že rozpustíte mentální, emoční vzorce, přesvědčení a falešné postoje, vytvoříte v sobě volné místo, aby mohla vstoupit svoboda, lehkost, blaženost a prozřetelnost. Stanete se nástrojem prozřetelnosti. Vstoupíte do jiné reality zákonitostí.

Krásné dny.

Petra Nel

www.astrologiepetranel.cz


UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

—————

Zpět