Jak být produktivnější - Teal Scott

25.12.2013 18:57
Ahoj všichni.
 
Otázka kterou jsem vybrala na tento týden je " Jak mohu být produktivnější ? " Produktivita se stala v naší společnosti závislostí . Zabrala místo , kde by měla být sebe hodnota . Ale pokud si myslíme, že sebe hodnota je závislá na tom co děláme, tak se snažíme udělat tolik kolik jen můžeme . Toto vede k vyčerpávajícímu životnímu stylu . Produktivita by měla být výsledek inspirace. Když je někdo inspirovaný , tak je produktivita bez úsilí .
 
Manifestace a zhmotňování je rychlý a přirozený vedlejší produkt toho , když jsme v proudu tvoření. Tvoření je výsledek inspirace. Inspirace zajišťuje , že jakákoliv akce kterou děláme , je podporována kosmickou energií, toutéž energií která vytváří světy .
 
Takže skutečná otázka není " Jak se stanu produktivnější ? " Ale " Jak budu víc inspirovaný ? " Inspirace je přirozený vedlejší produkt toho, že si dovolíte jít ve směru Vašeho štěstí .
 
Většina lidí si myslí , že to už dělají i když to tak není . Myslíte si , že tím že budete mít určitý objem peněz tak Vás to udělá šťastným a tak si najdete práci, kterou nemáte rádi a myslíte si, že ty peníze Vám zajistí budoucí štěstí . Takže co jste vlastně udělali bylo, že jste vyřadili možnost štěstí v přítomnosti za slib možného štěstí v budoucnosti. Toto je opak toho , jak jít směrem ke štěstí .
 
Je to úplně normální touha mít peníze a tolik, kolik byste jen chtěli, ale pokud máte práci kterou nenávidíte , obětována bývá Vaše nynější štěstí vůči slibu budoucího štěstí a tím že to děláte se odpojujete od toku Zdrojové energie do přítomného okamžiku . Začnete se cítit vyhoření a bez vášně . Pokud chcete cítit inspiraci , musíte si dovolit dělat to co Vás dělá šťastným a to při čem cítíte vášeň . A pokud ještě nevíte co to je, tak zkoušejte věci, abyste zjistili co to je .
 
Vaše úroveň produktivity raketově poroste jako výsledek toho , že ve Vašem životě cítíte vášeň a Vášeň je výsledek toho , že jdete směrem k Vašemu štěstí , takto dovolíte Vesmírné energii vstoupit do vaší bytosti v takové úrovni, že budete schopni tvořit jakékoliv věci . Vášeň vytváří produktivitu která je bez námahy .
 
Dokonce se i při té energii kterou vydáváte abyste něco udělali cítíte dobře a ne špatně. Zde je pár tipů které Vám pomohou, abyste byli více produktivní .
 
1. ) Nečekejte na dokonalý čas nebo podmínky , abyste jednali . Lidé kteří jsou nejproduktivnější chápou hodnotu bezprostřednosti . Pokud pokud si vytváříte Vaši realitu, proč čekat až se změní vnější podmínky , abyste mohli vytvořit to co chcete ? Je obrovská hodnota v tom být bezprostřední a je velká hodnota v jednání . Nemůžete vědět všechno dopředu. Nemůžete. Celý život je učící křivka . Věci se naučíte za chodu . Nejdůležitější a nejtěžší krok abyste byli produktivnější je samotné zahájení projektu nad kterým přemýšlíte že chcete uskutečnit.
 
2. ) Myslete ve velkém . Dejte si velké cíle, které jsou daleko v budoucnosti a jsou obrovské . Miřte tak vysoko, jak jen můžete . Je to z tohoto důvodu : Pokud míříte vysoko a nedosáhnete cíl který jste si vytyčili , dosáhnete mnohem více než si jen umíte představit , pokud jste mířili ještě výše . Vysvětlím Vám co myslím . Můžeme se na to zamyslet z pohledu skokana do dálky Pokud si skokan do dálky nastaví cíl 9m , tak je méně pravděpodobné že ho dosáhne , protože jeho mysl vidí to číslo jako těžko dosažitelnou věc. Pokud si ale nastaví cíl doskočit 10.5m jeho mozek automaticky podcení každé číslo , které je pod tím a protože je tak soustředěn na tak velkou vzdálenost je pravděpodobnější, že zvládne 9m nebo více a tak udělá světový rekord .
 
Tip č. . 3. - Zbavte se věcí které Vás rozptylují . Toto znamená abyste vypnuli TV, přestali hrát videohra a nenechte si rozptýlit produktů nebo jinými věcmi které jsou na internetu . V dnešní společnosti rozptylování velmi svazuje . Je všude kolem nás . Ale pokud Vás něco rozptýlí je to ztráta času . Místo toho jste mohli dělat něco produktivní směrem k Vašim větším cílem a Vašemu většímu smyslu zde
 
Tip č. . 4. - V noci, předtím než jdete spát si udělejte seznam věcí, které chcete následující den udělat. A na druhý den jak tyto cíle plníte , tak si je vyškrtávajte ze seznamu. Toto zajistí dvě věci . Za prvé to způsobí, že jste organizováni. Organizování Vašeho času způsobí, že jste efektivnější při používání Vašeho času . Druhou věc co to udělá je, že pokud uvidíte ty věci přeškrtnuté , tak se budete cítit produktivní a pokud víte něco o zákonu přitažlivosti, tak čím se cítíte produktivnější , tím produktivnější i budete .
 
Tip č. . 5 - Skončete s multitaskingem . Lidé i tak nejsou schopni dělat multitasking ( více věcí najednou ) . Vyberte si jednu věc, kterou chcete dosáhnout a dokončete ji až do konce dokud nezačnete dělat další věc .
 
Tip č. . 6 - Rozdělte si Vaše velké cíle do menších kroků a rozdělte ty malé kroky na ještě menší kroky . Při velkým projektech máme tendenci že nás ohromí . Já to tak mám . A způsob jak obejít toto ohromení je přestat se dívat na celé schodiště . To ve skutečnosti děláme, když si zadáme cíl. Díváme se na celé schodiště namísto schodu , který je před námi . Pokud bychom se přestali dívat na celé schodiště a jednoduše se podívali na další a další krok před námi , našli bychom se velmi rychle na vrcholu toho schodiště a dosáhli bychom toho, co jsme si dali za cíl.
 
Tip č. . 7 - Pečujte o Vaše tělo tím , že budete cvičit . Dopřejte si dostatek spánku a jezte zdravá jídla . Když se hýbete tak snižujete úrovně stresu a čistíte si mysl . Může se to zdát jako protimluv ale když cvičíte , tak zvyšujete Vaši energii a tak bude pro Vás jednodušší dokončit Vaši úlohu . Pokud si dovolíte více spánku , tak dovolíte tělu se dobít a resetovat . Budete mít mnohem více energie , kterou můžete věnovat práci . Představte si sprintera světové třídy, který byl celou noc vzhůru a druhý den má závod . Jeho úroveň energie by byla vyčerpána, Ale tohle je ta samá věc, kterou očekáváte od Vaší mysli. Vaše mysl potřebuje čas , aby se znovu nabila a jedením zdravých potravin dovoluje Vašemu tělu a mysli aby podporovaly Vaši práci . Jsou to základní stavební kameny Vašeho fyzického těla . Stravovat se nezdravě a sporadicky velmi omezuje Vaši úroveň produktivity .
 
Tip č. . 8 - Tento tip je nejdůležitější tip z nich. A chci Vám tento koncept představit , protože je to spirituální koncept. Je to koncept nejlepšího využití Vašeho času . Je to vlastně myšlenka, že si chcete zorganizovat Váš den nebo čas podle nejlepšího využití Vašeho času . Samozřejmě víte, že nejlepší využití Vašeho času se stále mění . Někdy je nejlepší využití našeho času se hrát , jindy je to práce . Musíme si uvědomit , jaké jsou v daném okamžiku naše priority , abychom využili naši energii nejefektivnějším způsobem. Vytvořte si zvyk se ptát sami sebe tuto otázku : " Jaké je právě teď nejlepší využití mého času? " Tuto otázku se ptejte celý den . Používejte ji na zorganizování Vašich úkolů ve smyslu co má největší prioritu právě zde a nyní Můžete ho použít abyste napsali seznam věcí vzhledem k Vašim prioritám. Pokud sedíte a sledujete TV nebo zjistíte že Vás něco rozptyluje , tak se zeptejte tuto otázku . Zeptejte se tuto otázku i když dokončíte úkol. Nenechte se oklamat, pokud jsme k sobě upřímní, tak nejlépe jak využít někdy čas není si dát pauzu . V mé komunitě je tato otázka základem našich každodenních životů. Je to demonstrace oceňování samotného života. Uctívám si tento život do takového stupně , že jsem mu zavázán do takové úrovně , že použiji dary kterými jsem obdařen a využiji hodiny na této Zemi k jejich nejvyššímu potencionálu .
 
Je to velmi spirituální závazek ve formě velmi jednoduché otázky . Odkdy jsem se začala ptát tuto otázku každý den , moje úroveň produktivity raketově vzrostla a tak Vás učím tento tip nejen proto, že je to dobrá myšlenka, ale i z pohledu let a let osobní zkušenosti . Přiznejme si to . Všichni chceme být více, mít více a dělat více . Tento iniciativní duch je částí lidské zkušenosti Je to krásná touha pokud není poháněna myšlenkou, že nejsme dostatečně dobří takoví jací jsme , tím co máme a co děláme právě tady a teď .
 
Produktivita je přirozený vedlejší produkt inspirace , což je výsledek následování Vašeho štěstí a děláním toho, co Vám způsobuje vášeň . Když to zkrátím , tak najděte to, co Vám způsobuje radost. Tím, že budete dostatečně stateční na to, abyste šli směrem k Vašemu štěstí , nebudete potřebovat žádný z těchto tipů . Inspirace bude z Vás téct tak volně , že nebudete schopni zabrzdit Vaše výtvory ani kebyze chcete a všechny kroky, které jsou potřeba, aby se uskutečnily Vaše cíle se jednoduše vyřeší samy.
 
Přeji hezký týden
 
teal Scott
 
- See more at : https://www.novazem.info/teal-scott-ako-byt-produktivnejsi/ # sthash.7IQmCXD4.dpuf

—————

Zpět