Jaké energie nyní vládnou? Jakým obdobím nyní procházíme?

02.05.2014 20:23

MIROSLAVA SOUKUPOVÁ

Po nedávném zatmění měsíce v úplňku, následnými velikonočními svátky, které byly silnou před-přípravou toho, co nyní nastává, se ocitáme v období těsně po novoluní, v období, kdy dochází k silné kumulaci různých energetických vln.

Více než kdy jindy nyní nastává období, kdy se musíme rozhodnout, co v nás zvítězí a kam se přidáme. Pro některé z nás to je období, kdy se učíme větší schopnosti rozlišování, ať již ve vztazích, v pracovních záležitostech, ve vhodnosti té či oné činnosti, až po rozlišování různých druhů energií.

Postavíme-li se k těmto situacím, jež se nám nabízejí, s čistou duchovní touhou po pravdě, světle a čistotě, povede nás neomylně naševnitřní světelná jiskra.  Avšak, máme-li v sobě nečistoty a nečisté úmyslyovládne nás stinná část, na níž se napojí stín, procházející tak hojně zdejším světem.

Ano, je v podstatě jedno, co za vnější energie působí, neboť jsme-li skutečně naladění na čistou a neomylnou touhu vzestupu, vlastníme-li opravdovou duchovní píli, stíny se o nás třeba otřou, ale nikdy nás nezasáhnou tak, že by nás pohltily, a to i při těch nejtěžších zkouškách. 

Energie této doby jsou chvílemi duchovně energeticky paralyzujícími, ale když je silou své víry a neoblomnosti přeměníme na světlo, tj. když je použijeme k pohlédnutí na naše nedořešené či nepochopené záležitosti, využijeme tak i energie nepříjemné, a to k  růstu našeho vědomí - k duchovnímu vzestupu. Tím se naše spojení s vnitřní božskou esencí, tím „Já Jsem“  posílí o další kvantový skok výše.  

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím autorky Mgr. Miroslavy Soukupové a majitelky těchto webových stránek Zuzany Soukupové, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě, a pokud je připojen aktivní odkaz na https://www.reiki-centrumpraha.cz) 30. 4. 2014

 

—————

Zpět