JSME JEDEN TÝM, VŠICHNI!

10.04.2016 17:31

temnota-vs.svetlo.jpg

Dokud žijeme ve světě protikladů, budou nás tyto protiklady neustále napadat a hrát si s námi. Čím větší síla je ale v našem srdci, čím více lásky a vděčnosti pěstujeme v každé své buňce, tím více se začnou negativní energie stahovat, rozplývat a přeměňovat na svůj opak. Teprve tehdy, až přestaneme svým jednáním a myšlením poskytovat úrodnou půdu pro tyto energie, odejdou… Nezaměřujme se tedy na to, jak negativní energie odstranit, tím se jen posílí. Soustřeďme se na lásku, na dobro ve svém srdci. Znovu a znovu, dokud z nás neodejde poslední zbytek nízké vibrace, kterou do nás napumpoval okolní svět.

Každý v sobě neseme ten potenciál stvořit nový svět. Sami to ale nezvládneme, buďme jeden tým…vytvořme si ochranný štít z lásky, která nic negativního nepustí dovnitř.

Bez VÁS to nepůjde, každý je vyvolený pro tento úkol, pro tuto přeměnu. Každý z vás je důležitý a nepostradatelný a jedinečný...  Y

 

S úctou a LÁSKOU,
Alena 
/ Jsem dítě Hvězd

 

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.

Informace odjinud

 

Pro ty, kteří by se rádi spojili, přidávám adresujsemditehvezd@gmail.com

—————

Zpět