Jste světlo , kterého jste podstatou - Poselství Marie Matky na listopad 2013

03.11.2013 17:44
 
Mé milované děti .
 
Podívejte se na listí , které padá ze stromů , jejich barevnost a rozmanitost . Ze stromu odletí a padnou na Matku Zemi , kterou pokrývají a odívají do nového šatu .
 
To způsobuje láska . Mění a transformuje svou formu , obsah , barvu. Jako list , který z jarní zelené nabere sytě zelenou barvu , dozraje a v barvách červeno - oranžovo- žluto - zelené odletí , oddělí se av poznání zažitého , zmoudření a pochopení slouží na jiné úrovni dál. Vemte si toto přirovnání jako příklad pro sebe a svůj život .
 
Stejně jako i vy procházíte nejen obdobími života , určitou cykličnosti a to jak ženy tak i muži , stejně i váš vnitřní , duchovní rozvoj či postup , vzestup . Končí staré, začíná nové. Kruh se uzavírá , který ale nikdy nekončí . Stále pokračuje , ale na jiné úrovni .
 
Vím , že to není jednoduché a pro mnohé z vás to znamená i úplnou změnu ve vašich životech . Ale není to nadarmo . Jste světlem pro tento svět . Pro svou zemi , pro vaše blízké , ale především pro sebe . Jste světlo , kterého jste podstatou . Jste jeho součástí a zároveň ho tvoříte . Čím jasnější svítíte , tím jste silnější . A přidávají se k vám další a další a spolu tvoříte zase větší světlo.
 
Když se podíváte , nebo si představíte stráně s spadaným listím na které svítí slunce , co cítíte ? Krásu ? Dík ? Smutek z uplynulého léta? Zda představu zimy která se blíží ?
 
Vnímejte ty pocity , své pocity a zkoumejte . Proč je máte a jaké . Hodně vám to napoví o vás .
 
Moji milovaní , vše je v procesu změny .
 
Přijímejte to co přichází , osvoboďte se a pouštějte to co se již stalo , bylo. Nedržte se zarputile starého , protože to vám již neslouží . Otevřete se novému věku , novému slunci , nové zemi , lásce , světlu . Je to zároveň čas , ve kterém se propojte nejen se svým vnitřkem , ale i se svými předky , Zemí. Toto je čas , kdy k vám jsou velmi blízko a jste schopni zachytit jejich odkazy , to co je pro vás důležité.
 
Vaše srdíčka vám zahříváme láskou , ze které můžete čerpat neustále. Nikdy jí neubude . Ba naopak . Čím více jí dám , ještě více se znásobí . Tak jako světlo , které čím více záři , tím má větší sílu a tím více prosvítí tmu .
 
Proto žiarte v tuto dobu , která potřebuje sílu světla. Sílu lásky . Tou jste vy .
 
Přijměte svou roli . Tu za vás nikdo neudělá .
 
V lásce jsem stále s vámi a připravena pomoci moji milovaní . Pozvěte mne do svého srdce , života. Otevřete se . Pociťte , jak na vás nyní vysílám Energii milující laskavosti . Vnímejte jak proudí , obtéká vás , léčí i chrání .
 
V lásce
 
Mária Matka
 
 
 
Prostřednictvím Janky Balintová 30.10.2013
 
Pro www.svetlozeny.sk napsala Janka Bálintová . Tento článek může být dále šířen , kopírován v nezkrácené , neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

—————

Zpět