Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20.1. do 26.1.2014

20.01.2014 19:05
20.01.2014 07:23
Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.ledna. Chtěla bych dnes pracovat s jednou z mých nejoblíbenějších karetních sad, a to s Andělskými tarotovými kartami, protože nám dávají velmi detailní odpovědi a vedení. Pojďme se podívat na to, co můžeme v následujícím týdnu očekávat. Tak jako každý týden se nejprve pomodlím nad těmito kartami a poprosíme o poselství pro každého, kdo sleduje tento výklad, a pak je společně s touto modlitbou zamíchám. "Prosím, Bože a andělé, dejte nám své poselství pro týden od 20. do 26.ledna. Co můžeme očekávat a co můžeme udělat pro to, abychom napomohli našim životům povznést se na vyšší úroveň?" A pak prostě intuitivně vybírám karty, ke kterým je přitahována moje pozornost. Není možné při tom udělat chybu, karty vždy přesně odpovídají.
Hm, toto je zajímavé. Hlavou mi běžely myšlenky o tom, že nám velmi dlouho nevyšly ve výkladu žádné karty Vody. Ale tady to máme! Tento týden začínáme s kartou Dvojka Vody. Barva Vody je v těchto kartách spojena s emocemi a se vztahy. Tato karta vypovídá o sblížení se s někým. Říká, že dochází ke sblížení v nějakém vztahu, že probíhá také odpuštění, a také že konflikty budou pozitivně vyřešeny. Jupí! Pokud jste s někým měli nějaké nedorozumění, nebo jste se cítili odstrčení, ať už ve svém milostném životě, pracovním nebo přátelském okruhu, pak tato karta znamená velmi dobré zprávy o tom, že dojde k většímu pochopení a porozumění mezi vámi a druhými lidmi. Takže pro začátek týdne tady máme dobré zprávy ohledně vztahů. Jak víte, minulý týden jsme procházeli velkým růstem skrze naše vztahy. A jak je vidět, i vztahům samotným to prospívá.
Podíváme se na střed týdne. Zajímavé, je tu karta Poustevník. Karta Poustevníka je v tarotu klasická a vypovídá o pobytu o samotě. Znamená to ústup. Možná se budete cítit unavení, třeba kvůli přepracování nebo něčemu, čím jste si procházeli. Možná se také budete stále ještě zotavovat z období vánočních prázdnin, které byly velmi intenzivní. Ale ať už se jedná o cokoli, potřebujete se zotavit a ve středu tohoto týdne si najít čas pro sebe a pobýt o samotě. Někdy vám může pomoci i pouhých 5 minut a hned to způsobí ohromný rozdíl. Můžete se zavřít v koupelně, zamknout dveře, zavřít oči a několikrát se zhluboka nadechnout. Když se pak vrátite ke svému pracovnímu stolu, budete se cítit osvěžení a posílení a budete mít také lepší náladu.
Ústup může také znamenat fyzické opuštění nějakého místa či prostoru. Může to tedy znamenat odchod a symbolizovat tím nějakou velkou změnu. Ale pro většinu z vás má tato karta význam trávení času o samotě se svým skutečným Já.
Jak se dostáváme k víkendu, vychází tu Král Země. Král Země často znamená nějakou nápomocnou osobu, která je mocným a kouzelným "zhmotňovatelem". Tento člověk vám může vklouznout do života a zachránit vás, a to v oblasti financí, kariéry, rodinného a domácího života, ale stejně tak to může znamenat, že vy sami si takto pomůžete a zachráníte se. Tato karta je velmi šťastná a skutečně signalizuje konec potíží. Stejně tak jako celý tento výklad.
V tomto týdnu se zlepší vaše vztahy, ale také budete potřebovat strávit nějaký čas o samotě. Prosím, dopřejte si ho, i kdybyste někde uvnitř měli chuť jít někam slavit. Andělé mi ukazují vize toho, že si máte dopřát péči např. v podobě koupelí s mořskou solí, nebo něčeho jiného, co vás uvolní a detoxikuje, jako investování peněz a času do masáží či reflexní terapie. Dělejte něco pro sebe! A pak, o víkendu, budete mile překvapeni někým, kdo vám přijde na pomoc, ať už náš šampión archanděl Michael, a nebo nějaký anděl v lidské podobě, který přijde a řekne vám: "Nech mě, abych ti pomohl." Pomoc je tady vždy pro nás všechny. Jen si o ni musíme říct kvůli zákonu svobodné vůle. Ani Bůh nám nemůže pomoci, pokud si o to sami neřekneme, protože zákon svobodné vůle je vždy respektován. Prosím, pamatujte během tohoto týdne na to, že můžete požádat o pomoc, ať už se jedná o vaši práci, finance, vaše děti, zdraví nebo zdraví někoho z vašich blízkých, váš milostný život nebo globální záležitosti, které vás znepokojují. Pamatujte, že vaše modlitby mohou udělat ohromný rozdíl.
Posílám vám modlitby, vám všem, kteří to potřebujete. Také posílám své modlitby všem zvířátkům, která jsou zneužívána, nebo s nimiž se ohavně zachází. A taktéž posílám modlitby za mír pro nás všechny.
Bude to skvělý týden. Užijte si ho! Uvidíme se na facebooku a také budu tento týden živě na hayhouseradio.com, kde k vám opět promluvím.
Mnoho andělských požehnání a prosím - řekněte to se mnou - Alooooooha!
* * *
zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=zppt2RkRfYw
překlad: Magda Techetová 
 

—————

Zpět