Každodenní vyzařování lásky všemu živému kolem nás i planetě Zemi

11.05.2012 18:40

 

 


 
 


Sdělení přijato dne 20.3.2012

Drazí naši milovaní, srdečně vás pozdravujeme a přejeme hezký den. V tomto roce se budete více orientovat na každodenní vyzařování lásky všemu živému kolem vás i planetě Zemi. Je důležité, abyste pochopili vyšší smysl této práce, která bude užitkem pro všechny bytosti v celém vesmíru. Také se mohou k vám přidat i další co mají takovéto cítění.

Budeme velmi rádi když vám budeme moct také v tom pomoci, pokud nás o naši pomoc vám požádáte. Rádi vám ve všem pomůžeme. Nečekejte však za vaši práci od nás jakékoliv ocenění nebo výhody. Vše řídi Stvořitel a i dary DUCHA přiděluje ON sám. Konejte tuto práci bez očekávání výhod a dalších kalkulací, nebo spekulací.

Také si dávejte pozor na pýchu. Je to špatný rádce - negativní bytost za egem skryta, ta vás nedovede k správnému náhledu v žádné situaci. To jsou také i vaše i jiných lidí závažné DUCHOVNÍ ZKOUŠKY od Stvořitele. Pokud zvládáte být skromní i tímto způsobem nemáte se čeho obávat. Máte vyhráno. Pýcha se dá zvládnout jenom DUCHOVNÍ ZRALOSTÍ - UVĚDOMĚNÍM SI, že vše co máme a vlastníme máme od Boha - Otce Nebeského, neboli od Stvořitele. Je jedno jak ho nazýváte.

A tohle jsme vám chtěli sdělit. A myslet si také s pýchou, že „MY JSME UŽ NĚKDE“ na vyšší duchovní nebo vědomostní pozici, také není v pořádku. Pořád jste tady, abyste zvládli vaše EGO na chtění a vlastnění, moc, pýchu, žárlivost, neochotu, hněv, zlost, škádlení a jiné a všechny další druhy ubližování, nevyjímaje zabíjení a ničení životů, a nevážení si ŽIVOTA jako takového jak u zvířat, tak u všech životů i rostlin, stromů, lidí. Také i způsoby zavádění jedů do potravin, vody, vzduchu, aby lidská těla zemřely a tím museli odejít i jejich duše !

To se děje na planetě Zemi umělým dodávaní jedů a chemikálií do těl, hlavně přes vaše povozy duší – což jsou vaše fyzická těla. Jsou tady bytosti, kterým vadí vývoj této planety a tak se snaží různými způsoby odstraňovat lidi z pozemské roviny. Všechno je však do času. Stvořitel má nástroje jak vše zastavit. No neudělá to, pokud si lidé neuvědomí, co tady žijí, a nebudou sami denně prosit o JEHO POMOC A POMOC PRO VŠECHNY NA TOMTO SVĚTE a dokud si neuvědomí důležitost jakéhokoliv ŽIVOTA i lidského na této planetě Zemi.

Stvořitel nás učí a chce naučit, abychom si vážili život – TENTO ŽIVOT – učí nás žít k lásce k druhým, k NĚMU jako STVOŘITELI DÁRCI VŠEHO ŽIVOTA i všeho živého a lidského života již tady a teď, a života i jiných bytostí v NEBI.

Také nás učí vážit si i vlastní život, své tělo, neplýtvat jeho energiemi zbytečně, mít se opravdu rád, a být šťastný a vděčný za každý okamžik v našem životě.

Děkovat MU za vše co denně dostaneme k životu. Protože všechno, každá energie je JEHO a byla JEHO a je nám DAROVÁNA k ŽIVOTU, vše co jsme kdy dostali a dostaneme včetně peněz. I peníze jsou energie.

Proto buďte pokorní a vděční a toto se učte denně posilovat v sobě.

Úctu a vděčnost k Stvořiteli i k vašim bližním. I v nich je Stvořitel a skrze nich plynou k vám JEHO BOŽSKÉ DARY, BOŽSKÁ LÁSKA i BOŽSKÉ PRAVDY i BOŽSKÉ DOBRO v nich. Děkujte Bohu-Otci za vaše dobré přátelé, které máte při sobě, kteří vám neustále v něčem pomáhají. Začněte si je doopravdy ctít a vážit i jejich lásku, pomoc a dobro v nich.

Důležité je si uvědomit, jak ve vašem životě jsou důležité vaše VZTAHY i vaše LÁSKA i PROJEVY v nich, a dobrý a laskavý přístup.

Když projevujete právě tyto BOŽSKÉ ATRIBUTY skrze Vás a projeví se láska a dobro, nebo moudrost a pravdy, projevíte božský základ ve vás a tehdy se projeví i Bůh – Stvořitel – Tvůrce – Existence – Zdroj – Světlo i JEHO/JEJÍ láska a něha a tak vše co projevíte se dostane skrze vás a váš láskyplný projev do tohoto lidského světa.

Vy se stanete pak Bohem na okamžik, když to krásné ve vás projevíte v nějaké situaci, např. když někdo pláče a vy ho s láskou a citem pohladíte a vcítíte se do jeho mentální nálady – emoce – situace.

Umět se vcítit je důležité pro váš další vývoj i vývoj všech duší. EMPATIE se dá naučit tak, že se pokusíme vcítit do toho druhého a představíme si nás v jeho situaci a to jak bychom si přály i my jak by se mnělo k nám s láskou a porozuměním vhodnou formou přistoupit. Také obejmout a povzbudit láskou, někdy i políbit nebo s láskou a dobrem ve vás pohladit. Pokud nám to situace dovolí. Máme k dispozici nekonečné množství pozitivních a láskyplných projevů ! Můžete je také učit i další. Vše je na nás a naší volbě jak se zachováme a co si zvolíme jaký přístup. No důležité je, abyste vy sami v dané situaci nebyli ve strachu a obavách. Pak tímto nikomu nepomůžete a nejste tak nikomu boží pomocí, takže ve vás ani skrze vás se nemůže projevit božská pomoc ani božský dar, tedy nemůže se spustit pozitivní božský kód.

 

LÁSKA A ODVAHA VŠECHNY STRACHY A OBAVY ZAHÁNÍ !

VŠECHNO TEMNO KOLEM NÁS ROZJASŇUJE A OCHRAŇUJE.

LÁSKA JE NEJVĚTŠÍ DAR Z NEBE V NÁS.

PAMATUJTE SI TO.

 

Tyto informace můžete předávat dalším lidem okolo vás, nejlépe s aktivním odkazem na tento web www.pratele-nebe.cz, aby se mohli dostat k dalším informacím z tohoto webu pro jejich další uvědomění a pomoc. Vše s láskou a dobrem ...

—————

Zpět