Konec starého světa? - Apukhe

02.08.2013 19:09
 
 
 
Kde bylo tam bylo, žili jsme ještě nedávno v nějakém tom světě, který už neexistuje. I takto bych mohl začít moje dnešní psaní. Vím, mnozí si to neumí ani představit a ne to vidět, zda se náš svět opravdu změnil. Nedivím se jim, není to vůbec tak snadné to vidět fyzickými očima. Pojďme se na to podívat spolu trochu jinak.
 
Naoko vypadá všechno stejně. Stejně děláme určité rutiny, přizpůsobujeme se den co den každodenním povinnostem. Myslíme si, že žijeme tak jak jen dokážeme a jsme rádi, že jsme tak jak jsme. Jsou jedinci a chvála bohu je nás stále více, který píšeme o změnách, nových energiích, aktivačních kódech, co všechno se mění atd. Jak je to možné, že to mnozí nevidí? O jakém starém a novém světě se píše?
 
Náš 3D svět je ukotven v čase a prostoru. Aby se mohlo něco manifestovat v našem světě, potřebuje to čas. Některý z nás jsou již naladěn na jiný časoprostor (5D), kde vše se stává skutečností ihned. Právě takový jedinci vnímají velmi intenzivně a citlivě všechny nové změny, o kterých nás informují.
 
Zkusím napsat jeden příklad. Nevím, zda bude nejlepší, ale tento příklad mi přišel jako vhodný. Jakmile se někdo zamiluje, v tom okamžiku se změní jeho svět. Znáte tento pocit? Je to jen opravdu pocit, nebo se opravdu mění váš vnitřní svět? Mění se teoreticky nebo prakticky, rychleji nebo pomaleji? Myslím si, že dokážete dát na to odpověď sami.
 
Jak rychle se mění, podle mě to záleží na vás, na vašem rozhodnutí, čemu říkáte okolnosti. A co jsou okolnosti? Většinou strachy, obavy, které jste nazvali jistotou. Chcete mít jistotu. Kdo ale chce mít jistotu? Rozum, nebo srdce? Srdce určitě ne, vždy je to rozum, ego, kterému vládne minulost. A to je tvorba vašeho světa, který má kořeny ve vaší minulosti.
 
Ten nový svět se zakládá bez minulosti, probíhá v tady a teď, jednoduše je. Pokud ho budu spojovat s minulostí, i kdyby se jednalo o lásku, nepustilo by nás to dál. Několikrát jsem i já psal o tom, že naši budoucnost tvoříme stejně tady a teď. To znamená, nemyslím na to co budu tvořit v budoucnu, jen vím, že nyní v tomto okamžiku jak se cítím, vím, že je to láska. A protože v tom žiji dnes, tak proč bych nežil i zítra, když já jsem pánem, tvůrcem svého života, štěstí.
 
Co potom dělají ty nové energie, kódy, které k nám den co den přicházejí? Tak jak se automaticky aktualizují všechny možné věci v PC pokud jim to dovolíme, stejně se to děje právě pomocí nich iv našem bytí. Záleží to jen na nás, jestli jim to dovolíme. Co to znamená dovolit? Znamená to stále více milovat, odpouštět, jak sobě tak i všem. Takovou formou se čistíme a kráčíme dopředu a tvoříme dnes ten nový svět.
 
Pokud potřebujete další důkazy, hledejte prosím v kvantové fyzice. Tam je začátek všeho viditelného i neviditelného. Abychom spatřili změny venku, potřebujeme začít, pokračovat a ukončit změny uvnitř. Potřebujeme se vyčistit, vyléčit naše duše, poznat nejen to barevné ale i to černé. To vše se už událo, děje se a pro některé se to jen děje. Vše je podle připravenosti jedince.
 
Všímejte si, lidi jak se mění. Stále více se jich probouzí, osvobozují se od systému, protínají pouta k minulosti. Tvoří svůj vlastní nový svět. A ne jen vlastní, osobní. Stále více je jejich, který tvoří komunity, dávají se dohromady a tvoří nové vlastní společné světy, kde se nachází světlo, láska, porozumění, štěstí.
 
Setkávají se skupinky, velké skupiny láskyplných duší na loukách, v přírodě, kde děkují za tento nový svět as láskou myslí na vás, který kroutíte hlavami, zda jim nešibe. Pokud podle vás láska je šibnutosť, tak jsem šťastně hloupé i já. A tento článek chci s láskou věnovat právě vám.
 
S láskou pro nás. Apukhe
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 31.7.2013 napsal Ján Bálint Apukhe. Tento článek může být dále šířen, kopírován v nezkrácené, neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy. Děkuji za pochopení

—————

Zpět