Kryon - Velký obraz - Ty nejsi sám 1

05.07.2012 19:49

 

Kryon - Velký Obraz - Ty Ne Si Sám - 1 (mini Poselství)
Zveřejnit (a) Láďa
Úterý, 03 Červenec 2012 15:55
Tento živý channeling Kryona byl podán v Patagonii, 3. Února 2012
 
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Můj partner vstupuje do napojení velmi jednoduše. Není to až tak těžké. Pokud je to pravda, že Vyšší Já je v každé lidské bytosti, a že vzdálenost mezi vaší tělesnou stránkou a vaším Vyšším Já je velmi velmi malá, jen milimetry vzdálenosti, tak odhrnout závoj a být propojen s tím, co nazýváme portálem k vyššímu Já, je právě to, co vás zveme udělat během vaší meditace. Někteří z vás ani nevědí, že meditují. Někteří z vás vůbec nemedituje, přesto přijímáte informace. Já vím kdo se zde nachází.
 
Můžete natáhnout a zkrátit čas, můžete udělat totéž co bylo řečeno Pracovníkům Světla "Procvičujte si čas". No ani jedno nebudete potřebovat, protože na planetě se objevuje nová paradigma. Zachytávání moudrosti, zachytávání toho, co už ve vašem nitru je. Zachytávání vědomostí, ktere jste se už naučili a nyní jsou už ve vašem nitru. Tato pozvánka je pro staré duše, aby zachytili to, co už vědí.
 
Chci se zeptat otázku. Chci aby posluchači věděli, že jsme na lodi, která je v pohybu, a že cestujeme. Prošli jsme už vedle nejkrásnějších neposkvrněné místech jaké tato Země má. Zde kolem Hornu, jsou některá místa neobyvatelné. Snad už nikdy se nepřiblížíte k Antarktidě tak, jako nyní. A někteří z vás zachytili tuto majestnátnosť.
 
A během tohoto procesu jsme my ponechali počasí takové, abyste vy mohli obdivovat krásný výhled. Pokud jste si náhodou mysleli, že to byla jen náhoda ... Klidně se na to zeptejte kapitána. Kolikrát při takových výletech zažili počasí jako nyní? Síla Staré duše. Vaše jméno je na manifestu této lodi. Vesmír věděl, že tu budete. Nacházíme se v channellingu, ti z vás, kteří jsou se mnou na jedné rovině třetího jazyka, zanechávají za sebou čáru na vodách, jak se tak posouváme 16 uzlů. Čáru tisíců námořních mil, která obkrúžila spodek kontinentu. Je to kvantová síla starých duší, kolektivní energie, která se zde nachází a která dokáže změnit počasí. A tak se i stalo. Abyste mohli jasně vidět, to co je cenné. A jak jste tak upřeně na to hleděli ... co jste cítili?
 
Cítili jste se součástí? Nebo bylo to jen něco krásné. Cítili jste se součástí? A odpověď je "Ano, samozřejmě jsme to cítili". Přistihli jste se přitom, jak děláte fotografie téhož záběru pořád dokola. A proč byste něco takového udělat? Protože jste součástí. Jste spolu v kvantovém stavu. Hory věděli že přicházíte. Nejstarší vulkány věděli, že je budete obdivovat. A ve vašem celulární Já jste to cítili, jste to věděli. I voda se rozjasnila, utišila, abyste mohli mít pohodlnou cestu a dumat nad věcmi které cítíte.
 
"Máte dojem, že váš život je víc než jste očekávali? Co budete s tímto časem dělat? "
 
Lidé, důvodem tohoto výletu je, abyste cítili své propojení s Gaiou. Od začátku jsem říkal svému partnerovi, že čas, který trávíte sami, je stejně důležitý jako ten během semináře. A že čas, který trávíte s Gaiou je tak velmi cenný. A když se podíváte na to množství fotografií, v kvantovém stavu můžete rozdmýchat všechno to, co už bylo a stalo se .... když jste pomalu procházeli vedle nejúžasnějších místech této planety.
 
Řeknu vám co vám hory říkali. Probouzejí se s vámi! Oni vědí co děláte s mřížkami, jsou tu už tak dlouho; i když potenciál toho, co se právě stalo, se udál teprve nedávno.
 
Uvědomění Gai vás obklopuje. A říká vám "Dobrá práce můj milý člověk, děkuji, že jsi se přidal a vytvořil to, co mnozí o lidské rase pochybovali. '
 
Něco začíná a my jsme to už předtím viděli. A během příští zprávy, kterou nazýváte Channeling, vám prodám trochu historie Planety. Neočekáváte některé věci, které se již nyní dějí. Proč se zdá, že se čas zrychluje? A tam kde jdete, jdete ze Svobodnou volbou. A já se na to už těším.
 
Vězte, že tento výlet je jiný než ten, co vidět jen na fotografiích. Vězte, že je to dobrodružství, když takto ležíte na oceánu jako na koberci a část vašeho uvědomění a úmyslu krouží kolem tohoto spodku kontinentu. Přiznání, že víte, co se tu děje, když si podáváte ruku s Gaiou.
 
A tak to je.
Kryon
 
Zdroj: MP3 nahrávka (11 minut) - www.kryon.com. Tyto MP3 nahrávky jsou vám nabídnuty zdarma. Užijte si je. Podejte je dále, udělejte si kopii na svůj iPod ... jen jejich prosíme Vás, neprodávejte. Tak jako internet i tyto jsou nabízeny všem bez poplatku. Su pečlivě produkované v určité velikosti a kvalitě, vhodné na jednoduché stažení a manipulaci. Běžně jsou tyto nahrávky i jednu hodinu dlouhé. Nikdy nesmí být přehrávány na vlnách (rádiové vysílání atd.).
 
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Zuzana Blyšťanová z MP3 záznamu živého channelingu (www.transformace.info). Jazykovou úpravu češtiny udělala Jela M. Tuto slovenskou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů is aktivními odkazy.
 

—————

Zpět