Kryon - ztište se, vše je na správných místech

25.12.2012 17:08

 

Ve své nejvyšší zodpovědnosti a nevinnosti přijala Jana Anamel Mráčková (webhttps://poselstviohne.blogspot.cz/), 16. 12. 2012, Česká republika. Jak pracovat s channelingy - Lee Carol

Zdravím Vás, přátelé, já jsem Kryon z magnetické služby, jsem energie přátelská pro člověka a jsem přítelem Země i Nebe. Magnetismus hraje nyní na Zemi velkou roli, víte, ale dnes jsem tu z jiného důvodu - to, co je pro Vás specifické, nemůže být slyšeno jinde. Mnozí si to rádi přečtou, ale vy potřebujete povzbudit, přátelé, každý potřebuje. Opravdu povzbudit. Ve svých životech jste mnoho věcí nechápali, měli jste hodně otázek. Vaše duše nesou semínka nové Země, vaše mysl nese představy o tom, jak by to mělo být. "Tady" se Vám nelíbí, ale i to je váš úkol, drazí - aby se vám "tady" líbilo. Nikdy jste se nevzdávali, to je kvalita slovanské krve. 
 
Celý svět se vás snažil přesvědčit, že jste podřadní, až jste tomu skutečně uvěřili a začali se podle toho chovat. Není tomu tak, přátelé, váš skrytý potenciál pouze spal, aby byl připraven, očištěn a chráněn pro tuto dobu. Vaše pokora vás ochraňuje. Nikdy jste nemuseli vykřikovat - já jsem tady a tohle dělám, prostě jste šli a udělali to. Vy umíte chodit v nesvobodě, vy umíte najít mezery, vy umíte vést tichý odboj, úspěšný odboj - ano, vy, milovaní. Ztište se, vždyť už jste tím prošli tolikrát, ztište se a najděte cesty, najděte mezery v plotě, který omezuje vaši zkušenost, ale hlavně se ztište,…vy víte, že v klidu se nalézá konstruktivní řešení.
 
Anamel teď nevěří tomu, co píše, nevěří, že skrze ní mluvím já, potřebuje nalézt důvěru v sebe sama a důvěru v nás, tady ve vyšších rovinách,... ano, je nás tu víc. Tady Anamel se totiž bojí. Ale vy jí s tím strachem pomůžete, že? Víte, že Kryon je zde. Býváte tak nedůvěřiví, moji drazí, že se navzájem obviňujete, co je a co není Pravda. To je vhodné, když narazíte na nepravdu, to umíte, ale vy zpochybňujete i pravdu, to bylo dobré - umět relativizovat, ale už to není dobré, teď stačí pravda a dost, ticho. Mám potřebu chránit své přátele, skrze něž mohu k vám hovořit, jsem už takový. Kdyby mne vaše mysl pustila k vám, řeknu to i vám. Přijímat zprávy od Kryona není nic výjimečné, každý může. Ona ví, že už jsem skrze ní k vám mluvil, věděla to pokaždé, když jsem jí vstoupil do textu, ale nenapsala to (někdy mne i smazala, přátelé, tak to vidíte -směje se-, ale já jí to nemám za zlé, taky bych byl zmaten), strašila ji představa odsouzení (Co je to za holku, že si může klidně channelovat Kryona? - to je Vám podobné všem, Vaše strachy jsou zbytečné, akorát vás zdržují od realizace vašich vlastních darů). Strašilo jí, že není dostatečně čistým kanálem a nebude zprostředkovávat zprávy čistě (taktéž další rys vašeho vědomí - nikdy si nepřipadáte dost dobří, ale vy jste perfektní takoví, jací jste). Ale něco vám řeknu, přátelé, Kryon je čistá energie, nemůže přijít na Zemi nečistě, to prostě není možné. Anamel se usmála, tak to vidíte. Nebylo to tak těžké, stačí jen rozumné argumenty pro mysl. To máme na Vás rádi, nenecháte se opít rohlíkem. Mysl - mysl je klíč, přátelé, dávejte na ni pozor a milujte ji, mysl ještě  budeme potřebovat.
 
Tady moje přítelkyně to přes všechny pochyby a protesty mysli (má ještě hodně neposednou mysl, víte, jako vy všichni) stejně publikuje, protože cítí a bude cítit, že nemůže jinak. Je to jen její nedůvěra v sebe sama, její potlačený potenciál… tak jako Váš, přátelé, tak jako potenciál českého národa a Vašich přátel na Slovensku. Víte, kam tím mířím? Bez vás to nepůjde, vy nesete obraz nové Země, vy víte, jak by to mělo být správně, vy vidíte cíl a vidíte cesty, jak k němu dojít… Ztište se. Nemusíte být na sebe pořád tak tvrdí. Ale ztište se a přijímejte to, čím jste a jaké kvality nesete.
 
O, duše nádherné, žijete nyní v době osvobození. Zdi se bortí a mnohým se to nelíbí, mnozí to nevidí a vidí jen zkázu. Otevírá se brána do svobody a vy jí procházíte. Vidíte, nebylo to tak těžké. Trvalo to jen 60 let, než jste do kolektivního vědomí uložili vaši zkušenost, která vám nyní tolik pomáhá vyvázat se s okovů, kterými jste svazováni nejen ve vaší fyzické realitě, ale i energeticky. A vy ty okovy cítíte, já vím. 1952 to začalo a nyní to končí. … Jste jako kouzelníci, kteří si nasadí okovy a ukazujete celému vesmíru, jak snadno a lehce se z nich dostáváte...
 
Kryon je v každém z vás, není těžké se se mnou spojit, rád Vás tu u nás ve vyšších sférách přivítám. Kávu nepodávám (Kryon se směje a dodává: "Anamel vkládá příspěvek na internet, mám důvod se radovat."). 
 
Co dnes řeknu, zítra nemusí být platné, tak rychlé to je, obyvatelé Země. Spojte se se svou moudrostí a svým týmem (o, ano, snad jste si nemysleli, že byste všechno zvládli sami - Váš úkol je kolektivní) a nebudete muset pochybovat, která informace je správná a která už neplatí, nebudete muset pochybovat o sobě.
 
Dnes by to stačilo, nebudeme Anamel příliš trápit takhle na začátek, už má hlavu jak balón, jak se její mysl snaží všechno pochopit (Kryon se stále směje, přijde mu to veselé). Vy všichni máte taky hlavy jako balóny, kampak poletíme? Mysl je skvělá.
 
Loučím se s Vámi, děti otevřených srdcí. Jsem s Vámi. Kryon, Váš přítel
www.poselstviohne.blogspot.cz

—————

Zpět