Láska - Horoskop na období od 26.3.2013 do 1.4.2013

28.03.2013 17:24

 

Slunce a Venuše se dostává do konjunkce s Uranem a Marsem, která každým dnem zesiluje. Tato čtyřkonjunkce zvyšuje chaos, nepozornost, roztěkanost, náhlé změny, rozhodnutí, uvědomění a rychlost. Snadněji se dotýkáte rozšířeného vědomí, nového pohledu, pochopení a nalezení nové cesty a inspirace. Přichází rozboření a k tomu je potřeba vytvořit zmatek a chaos. V této době není nic kontrolovatelné, spíše chaos má kontrolu nad vámi. Co nedokážete přetvořit vy, bude vám přetvořeno. To, co tady již nemá být, bude odstraněno – okolnostmi života bude zařízena změna.
Stále platí velká opatrnost na silnicích, při sportech. Je zde zvýšena úrazovost, řezné rány, záněty a horečky.

Zároveň to začíná i velmi jiskřit ve vztazích. Náhlá vzplanutí na první pohled a na druhé straně probuzení – změna ve vztazích, která již trvají. V každém případě ve vztazích proběhne oživení, jestli budou pozitivní či negativní, záleží na kvalitě vztahu. To, co je potřeba dostat do pravdy, vyplave ven a ukáže se pravda o lásce. Z všeobecného pohledu postavení Venuše a její aspekty ukazují na možnost otevření se Lásce, probuzení se.

Vliv Pluta kvadraturou na Slunce, Marse, Urana a Venuši může symbolizovat tlak z nevědomí, které vede k transformaci a přetváření. Mohu říci, že se vše prožívá na dřeň, aktivuje se pudovost, živočišnost, schopnost přerodu. Harmonický aspekt od Jupitera na čtyřkonjunkci ukazuje na potřebu posunout se, na vývoj a expanzi. Přichází prohloubení a naplnění. Ten, kdo naplní Jupitera, tedy půjde cestou pravdy, víry, přímosti, přirozenosti – nalezne spokojenost a expanzi. Pokud člověk půjde cestou moci, ovládáním, destrukce a zášti, pak se člověk dostane do depresí, strachů a bezmoci.

Tento týden jsou Velikonoce a energie zesiluje a umožňuje Nalezení. Nalezení sebe sama, své podstaty a Lásky.

Venuše je během 27. – 30.3. v srdci Slunce – na Zem prochází hodně milosti a lásky. Možnost prožití, nalezí bezpodmínečné lásky. Proudí sem to, co se slovy nedá popsat. Můžete to jen prožít. Je to nepřenosné a ani si to nedokážete představit. Je to za hranicí vaší mysli.

Je zajímavé, že pocelou dobu, kdy Slunce bude procházet Beranem do 20. 4. , ho bude v konjunkci doprovázet Venuše a Mars. Světlo (Slunce – Bůh), láska (Venuše – Bohyně), čin (Mars – tvoření, dítě). Trojjedinnost.

Prvotně pocítíme konjunkci Mars s Uranem 16. 3. – 28. 3. Ta symbolizuje velký příliv energie, toto spojení je až nebezpečné, pokud se energie nebude konstruktivně ovládat. Destruktivně může přinést zbrklá rozhodnutí, která vše zboří, objeví se více nehod, úrazů, výbuchů a zkratů elektrických spotřebičů. Vše, co je spojené s elektřinou, dopravou, letectvím, počítači je pod rizikem náhlých změn. Proto buďte velmi opatrní na cestách. Tato konjunkce přinese hodně podrážděnosti a snadně podlehnete vzteku a zlobě. Zároveň se objeví nespavost. Je dobrá fyzická aktivita k uvolnění náhlého a velkého přílivu energie. Je dobré se vyhnout adrenalinovým sportům a nebezpečným cestám a opatrně zacházet s elektickými přístoji. V pozitivním smyslu dostanete dostatek chuťi, nadšení a odvahu začínat nové věci. Schopnost rozhodnout se.

Znova se v horoskopu objevuje konfigurace Boží prst, který se již projevil na podzim.
Saturn – Pluto a na vrcholu je Jupiter. Vztyčený prst, upozornění v pozitivním hlubokém pochopení skrze prožitou krizi. Vrchol Božího prstu je Jupiter – pravda, víra, důvěra. Působí do 1.4.
Tak to už je vrchol!!! Dostáváme se na vrchol !

Retrográdní Saturn ve Štíru 19. 2. – 7. 7. 2013
Člověk zakouší smysl života na jeho nejzákladnějších úrovních bytí. Objevuje se velmi hluboký vhled, který pochází z vlastních osobních zkušeností. Neustále se žije na hranici sebezničení a znovuzrození. Vše se prožívá až na dřeň. Chvilková lákadla života ani v nejmenším člověka nenaplňují, a proto je nucen neustále se vracet ke svému středu. Hledat svou skutečnou podstatu sebe sama, věcí, událostí, vztahů. Rozpadne se vše, co již neplní funkci vývoje.
Důležitými tématy jsou moc, závislost, peníze, sexualita, transformace, podvědomí, smrt a znovuzrození – Fénix.
Tam, kde vám leží znamení Štíra ve vašem horoskopu, v jakém domě – oblasti života, pak ta si projde tématem viz výše uvedeném.

 

Úterý
26.3.2013
Luna v Panně, dopoledne se bude náročně komunikovat. Přísná analýza Panny se dostává do napětí s povrchností Blížence. Dnes je dobré opustit posuzování, dostalo by vás jen do bezmoci. Sice Slunce a Venuše má tendenci nasazovat růžové brýle, ale láska a krása je potřeba. Tak proč si to kazit malichernostmi. Raději hledejte možnosti, jak jinak to udělat. Den před úplňkem.
Středa
27.3.2013
Luna vstoupila do znamení Vah. Nastává úplněk. Dnes můžete vidět vše objektivně, tak jak se věci mají. Týká se to – kým jsem, ve vztazích, ve tvořivosti a sebeprosazení. Luna ve Vahách dává dostatek diplomacie a ochoty spolupracovat. Dnes je ideální týmová práce. Den je úspěšný.
Čtvrtek
28.3.2013
Zásadní den, hodně energie, hloubky, mystična. Nechte se vést svými pocity.
Pátek
29.3.2013
Velký pátek. V horoskopu se objevují dvě konfigurace Božího prstu. Luna ve Štíru v konjunkci se Saturnem vede ke ztišení, k potřebě zodpovědnosti, k trpělivosti, ke skromnosti a k pokoře. Ticho, tichost.
„Ne vůle má se staň, ale vůle Tvá se staň, Pane.“ Nechte v sobě zemřít těžkost Bytí, kterou v sobě nosíte.
Sobota
30.3.2013
Bílá sobota. Luna ve Štíru na Vzestupném uzlu – Dračí hlavě. Pod vlivem měsíčního uzlu ve Štíru bojuje člověk tvrdošíjně o vlastnictví peněz a vědomostí – a o druhé lidi.
Rád si všechno komplikuje a často se cítí jako oběť, chce změnit druhé, ale nikoli sám sebe.
Štír představuje smrt a znovuzrození. Vypadá to, jako by člověk získal duševní a materiální majetek jen proto, aby ho později zase opustil. Napětí mezi smrtí a znovuzro­zením jej nutí, aby se vzdal všeho, co si zamiloval. Jen Já zůstává, jako jediný „majetek“.
Cílem je setkání s Já na nejhlubší rovině skutečnosti. Je potřeba poznat ve smrti život.
Neděle
31.3.2013
Boží hod velikonoční. V 5 hodin ráno Luna vstupuje do znamení Střelce. Luna v harmonickém aspektu na Slunce, Venuši, Marse a Urana symbolizuje radostný, naplňující a harmonický den, plný příjemných překvapení.
Pondělí
1.4.2013
Horoskop bude uveřejněn během týdne.

 

Přeji vám krásný Velikonoční čas. Nel
www.astrologiepetranel.cz

—————

Zpět