Leden 2014 bude měsícem činů...

04.01.2014 12:39
V prvním měsíci v novém roce 2014 se pokuste v sobě hledat a najít vše, co máte potlačené a utišené, jež vám brání v rozvoji. Pokud trpíte nějakou fóbií, tak je správný čas na to se pokusit s ní vypořádat jednou pro vždy. Vykročte za svou navyklou zónu bezpečí. Přestaňte věci odkládat. Je vhodná doba k činům. Může se vám pak stát, pokud přestanete váhat, že se rozvinou vztahy, u kterých byste to nikdy nepředpokládali.
 
Vhodný citát pro tento měsíc od neznámého autora proto zní: "Neodvažujeme se nikoli proto, že jsou věci obtížné, nýbrž věci jsou obtížné proto, že se neodvažujeme." Tady je afirmace pro vás od Louise Hay na leden: "Mám plné právo na svobodný a naplněný život. Miluji život. Dávám životu přesně to, co chci, aby on dával mně. Jsem rád(a) na světě!"
 
Po zdravotní stránce byste měli posilovat v zimních měsících imunitní systém, protože u spousty z vás se může objevit chrapot či bolest v krku. Nezapomeňte na dodržování pitného režimu - zvolte vhodný bylinkový čaj podle vašich zdravotních obtíží. U někoho se může projevit oslabená činnost ledvin, u jiného zase špatný krevní obraz. Ženy by si měly dávat především pozor na gynekologicko-urologický systém.
 
Prvních pět lednových dní bude ve znamení nového začátku. Můžete naslouchat svému vnitřnímu vedení, které vám něco bude chtít sdělit a připravit vás na průlom do nové fáze vašeho života. Pokuste se v sobě tedy najít rovnováhu mezi rozumem a instinktem. Nezapomeňte při řešení úkolů využit svých zkušeností. Více si věřte.
 
Druhý lednový týden byste měli pokračovat ve svých předsevzetích, která jste si kdy dali. Můžete mít více želízek v ohni a ne pro každého z vás to bude jednoduchý úkol všechno úspěšně energeticky zvládnout. Proto, pokud vám docházejí síly, se zamyslete nad tím, který projekt je životaschopný bez vás a který ne a zda jsou vaše cíle reálné, a také, zda některé projekty, které máte rozehrané, nejsou nebezpečné (více partnerů, více prací, atd.). Jestliže byste rádi něco v hmotném prostředí změnili, tak se chopte iniciativy a změňte to podle vašich cílů - pokud budete myslet pozitivně a zůstanete vytrvalí, povede se vám to.
 
Třetí lednový týden byste mohli zvýšeně řešit city, a to jakéhokoliv charakteru. Pro nezadané je velká šance, že se jim v životě objeví někdo nový, kdo by se mohl stát jejich osudem. To samé platí pro ty, kteří přemýšlí nad uzavřením nějakého kontraktu. Pokuste se být tedy přizpůsobiví a nezapomeňte i na optimismus. Než uděláte další důležitý krok, nezapomeňte na prozkoumání okolností, abyste třeba pak neměli problémy. Zapojte intuici.
 
Čtvrtý lednový týden byste měli projít změnami. Z velké části by se mělo projevit, kde jste zaujali jaký postoj, jaký vztah či projekt má dál existovat a jaký ne. Nová cesta, která by měla být zároveň i řešením situace, se také objeví, takže buďte v klidu a naslouchejte především svému vnitřnímu hlasu. Nezapomeňte na rozvahu a trpělivost, vše dobře dopadne.
 
Posledních pět lednových dní se pokuste upevnit a zároveň projevit své nové postoje. Karty vás varují, abyste se vyvarovali vychytralosti a nepoctivosti, jinak se dostanete na cestu, z níž není jisté, zda vyváznete bez úhony. Zbytečně si věci nekomplikujte. Nezapomeňte se i v těchto dnech radovat z drobností - třeba jen z toho, co vás občerstvuje jako například ovoce nebo chléb. Dávejte druhým a dovolte jim, aby i oni obdarovali vás.
 
Ing. Iva Preňková, výklad karet a poradenství osobního rozvoje
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz
 
Více zde: https://nasi-andele.webnode.cz/news/leden-2014-bude-mesicem-cinu/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz
 

—————

Zpět