LILITH – BOHYNĚ RYZÍ SÍLY, SPIRITUÁLNÍ INTIMITY, NESMRTELNÝCH MYSTÉRIÍ

02.10.2016 11:24
Měsíc se rodí do znamení Vah. Toto je ojedinělý lunární měsíc, který je také známý jako Černý Měsíc - druhé novoluní, které se objevuje v tomto měsíci.
 
Vnímejte tuto obrovskou vesmírnou sílu, která se valí skrze tento portál novoluní. Tento Černý Měsíc přináší intezivní ženské energie, protože je portálem transformační síly Bohyně Lilith - nejvíce nepochopené a zkreslené podstaty ryzí ženské síly, naprosté mystérie a intuitvní hloubky.
 
Lilith byla nazvána všemi potírajícími a urážejícími jmény pod sluncem, protože velmi děsí patriarchální myšlenku kontroly prostřednictvím držení ženské síly v potlačení. Je nedotknutelnou silou Božských záhad, která odhaluje samu sebe těm, kteří jsou připraveni uchopit tajemství, které chrání.
 
Ocitnete-li se jednou pod zaříkáním Lilith, váš život již nikdy nebude stejný.
 
Je hypnotizující a svádivá, protože cesta do plného ponoření se do Vysokého Ženského a Mužského Ducha bude v jistém bodě vyžadovat následující.... abyste strhli iluzi, strach a odpor k probuzení a procesu navrácení síly, musíte být ovládnuti intenzivním omamným vábením božských ženských posvátně-sexuálních záhad.
 
Lilith má klíče k neobvyklým hloubkám spirtuálního vědomí a buněčné aktivace.
 
Ne každého se v jeho životě dotkne.
 
Pokud toto čtete a cítíte energii tohoto Černého Měsíce, buďte si jisti, že vás kontaktuje.
 
Váš život se opět mění, jste svlékáni z ještě více vrstev , které jsou nezbytné svléknout za účelem intimního spojení s Bohyní a Bohem, které hledáte.
 
Intimní spojení s druhými vchází do rámce pod mocnými paprsky tohoto Černého Měsíce.
 
Lilith dohlíží na vaše intimní vztahy a nevyžaduje nic jiného než naprostou emoční a spirituální nahotu, cilivost a ryzí posvátné spojení. Své opravdové pocity nemůžete ukrývat pod taktikou vyhýbání a závislosti (Lilith je mistrem v těchto léčeních).
 
Lilith vás vezme do svých chrámů až ONA rozhodne, že jste připraveni - ne vy. Buďte připraveni odložit všechny své vnější vrstvy, buďte blíže Božskému Duchu než kdykoliv dříve a položte všechny své strachy a pradávná utrpení na Její Posvátný Oltář.
 
Prociťte nekontrolovatelné valící se vlny transformační lásky narážející na vaše srdce a duši darované prostřednictvím Lilith, strážcem Intimních Posvátných Mysterií.
 
Autor: Sophie Bashford
www.sophiebashford.com
 
 
Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

—————

Zpět