Luděk Krátký: Duben 2016

05.04.2016 20:19

Jaro je tady a s ním spojené další vyústění našeho vývoje co se našeho JÁ týče. Jsme svědky soustavného zápasu dobra se zlem, kde zlo je pomalu a jistě na ústupu. Pomyslné bujaré slavení vítězství je zavádějící, a dokonale nás odvádí od pokračování soustavného boje proti zhoubnému nádoru. Kauzy, jako je Čapí hnízdo, uzavírání dolů a další jsou sice důležité, ale odvádějí nás od skutečností.

Dobrá vůle přijmout křesťanské uprchlíky z Iráku byla víc než vstřícná… Jak to dopadlo sami moc dobře víte… nechtějí být u nás, protože se jim stýská po vlasti…. v Německu. A paradoxně je tam nechtějí tak nám je vrátili zpátky…a my!? Předpokládám že je deportujeme tam kam patří a chtějí z vlastního „přesvědčení“ být. Držme jim palce ať najdou svůj nový domov, ale ne u nás!!

A to je to, co nás bude celý duben provázet. Snaha prosadit dobrou vůli je krásná věc, ale měla by se dávat tam, kde je potřeba! Jako je tomu u státního příspěvku pro Klokánky… to má váhu, to má ten správný náboj! Tomu já osobně fandím!

Však pokrytecké snahy a tendence se v tomto měsíci stanou bohužel prioritní… Okolo desátého dubna se odehraje poměrně zásadní situace, kde by jsme už konečně měli prohlédnout snahy a tendence, kudy bychom jít a koukat neměli. Poměrně hodně se od tohoto okamžiku u mnohých obrátí život naruby.

Potom nebudu číst články typu…. mnoho našich kamarádů a přátel se od nás odvrátilo…. Tomu tak v žádném případě není. Je jen na jednotlivcích zda svůj život zasvětí plhodnotné tvořivé práci, která není na obdiv, nebo se stále budou cpát do popředí k viditelnosti. Ne zvititelnosti ale viditelnosti…. Když se budu chtít zviditelnit, tak budu psát a dělat i nesmysly, jen abych byl se okolí všimlo… viditelnost je dělat populistické zbytečnosti a plácat to, co stejně už všichni ví a znají.

A právě v dubnu 2016 o toto právě půjde. Dejte si pozor na to co slyšíte, vidíte a držíte pevně ve svých rukách….vše je pomíjivé a ono to může být uplně jinak.

Minulý měsíc jsem použil citát z bible, dnes použiji jiný citát. Citát z Modlitby za pravdu od Karla Čapka, který byl otištěn v Lidových novinách 25. 9. 38…ano 1938 !

…BOŽE, VRAŤ SVĚTU PRAVDU! BUDE TO VÍC NEŽ SMLOUVA MÍRU, BUDE TO CENNĚJŠÍ NEŽ KAŽDÉ SPOJENECTVÍ. NIKDO, ŽÁDNÝ NÁROD, ŽÁDNÝ STÁT SI NEBUĎIŽ JIST, POKUD MOHOU BÝT LIDSKÉ VZTAHY KDYKOLI KORUMPOVÁNY NÁSTROJI LŽI. ZA KAŽDOU LŽÍ JE ÚKLAD A NÁSILÍ, KAŽDÁ LEŽ JE ÚTOK NA BEZPEČÍ SVĚTA. NIKDO NEBUDE ŽÍT V MÍRU ANI ZA NEJSILNĚJŠÍ HRADBOU ZOCELI A BETONU. OKŘÍDLENÁ LEŽ SE VYSMĚJE VŠEM VAŠIM PEVNOSTEM. ZBAVIT SVĚT LŽÍ JE VÍCE NEŽ ODZBROJENÍ……..NEBOŤ JENOM BEZ LŽI SE MOHOU LIDÉ A NÁRODY DOROZUMĚT, AŤ MLUVÍ JAZYKEM JAKÝMKOLIV. BOŽE, VRAŤ SVĚTU PRAVDU!

Co k tomu dodat…..k tomu nic dodat nelze!

Solis Templ – Krátký Luděk
Zdroj: https://solistempl.blog.cz

—————

Zpět