Moderní magie v dnešním světě - Apukhe

10.08.2013 20:56
 
Což vyvolá ve vás slovo "Magie"? Nejčastěji zpozorní, zda nám něco nehrozí. V našich podvědomě toto slovo zní všelijak. Vždyť proč ne. I když v dnešním světě lze vědomě neděláme žádnou černou magii, ale většina z nás, zda si to připustíme nebo ne, jsme měli dočinění s magií. Tím pádem známe její účinky velmi dobře. Dně nemám v úmyslu rozebírat nějakých jednotlivců, který i ve jménu světla dělají všelijaké neplechy s úsměvem na tváři. Dnes bych chtěl upozornit na lidi a skupiny, který ve velkém dělají magii a ovlivňují každý den na miliony duší.
 
Samozřejmě myslím na média. Den co den nás bombardují vyumělkovaní informacemi, které prošly cenzurou nízkovibrační šéfy. Vůbec jim nejde o pravdu, ale o sledovanost. Co znamená, najít si story, podat to tak, abyste na chvíli zapomněli na to, kým jste, čím jste. Abyste byli jen jejich i když na chvíli věříce, že budete stále častěji na nich v budoucnu napojen.
 
Používají všechny možné lákadla, podprahové vysílání, programují nás ve velkém. V samotných zprávách ukazují jen to co jim je dovoleno a samozřejmě účelově. O reklamě nemluvě. Z mladých lidí dělají už dopředu nemocných, programují je na všelijaké léky, aby dávali na sebe všelijaké chemické přípravky jménem krásy. Už nemluvě o malých dětech. Pusťte jim nějakou pohádku a ihned tam máte miliony všelijakých reklamních spotů na další hračky, které vaše děti potřebují. Bez nich nemohou existovat a nemluvě o tom, že jste přece milionáři a není to pro vás problém, každou chvíli kupovat něco pro vaše děti, vnuky.
 
O co jim vlastně jde? O čas!!!! Potřebují vám krást váš čas. Nechtějí, abyste si našli čas na sebe, řešit pravou podstatu vašeho bytí, existence. Vy chodíte do práce a váš čas je nějak ohodnocen. Vy to víte nejlépe jak, ale myslím si, že si zasloužíte mnohem více. Pak přicházejí tito velmi účinný pseudomágovia, kterým ještě i platíte, abyste mohli přijímat jejich novodobé kouzelnické triky.
 
Možná si řeknete, potřebuji vědět, co se děje kolem mě, ve světě. Potřebuji informace, bez kterých bych ... Opravdu potřebujete? Myslíte si, že to, co je ukázáno na obrazovce, je opravdová skutečnost a ne provokace nebo lež? Myslíte si, že noviny nepodávají jednostranné informace? Jinak to teď budu formulovat. Jak se cítíte, když si podíváte, nebo přečtete zprávy? Jste šťastnější, naplní vás láskou, světlem, harmonií? Vidíte se v reklamách, jste štíhlejší, zdravější, krásnější, bohatší?
 
Co znamená černá magie? Z nadhledu to vnímám jako ztrátu svobody. A náhodou ne právě o to jim jde v dnešní době? Vytváří se neustále fenomén závislosti na někom a na něčem, abychom neměli čas na vlastní duchovní potřeby. Joj, samozřejmě podávají to tak, že vytvářejí právě ten efekt, že jsou to vaše potřeby a kdyby oni nebyli, tak byste šli proti sobě.
 
Rozhodnutí je jen na vás. Jen vy sami sobě můžete darovat svobodu. Pokud si myslíte, že svobodně jste si vybrali svůj čas, komu ho darujete, tak máte, ale i nemáte pravdu. Nakolik kdo se tak rozhodl? Vaše duše, nebo vaše ego? Odpověď znáte sami.
 
Vnímám, že se najdou i takový, který si v myšlenkách vzpomenou na mě, jestli náhodou nesedím celé dny před PC a zda to není závislost. Moje odpověď je: Je pravda, že hodně času trávím čtením, psaním, prací na PC. Je to moje tvůrčí práce, srdcovka, která mi pomáhá vidět to, co bych neviděl na sobě. Pokud se mám přiznat k něčemu, je jen to, že častěji myslím na vás, než na sebe. I když komunikuji s mými průvodci, je to vždy o tom, co je potřeba pro mě a jak mohu, můžeme pomoci i vám. Zda je to dobré, nebo špatné, nechám na posouzení vám. Já osobně vždy cítím v sobě lásku. A to je prvořadé.
 
S láskou pro nás Apukhe
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 05.8.2013 napsal Ján Bálint Apukhe. Tento článek může být dále šířen, kopírován v nezkrácené, neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

—————

Zpět