MOUDROST VLASTNÍ DUŠE

14.06.2013 20:54

 

Všichni jsem vyšli z čisté lásky a všichni jsem na cestu dostali stejně naloženo.Dostali jsme dostatek lásky, světla, svobody, radosti, krásy, hojnosti, radosti, všeho dobrého.
Co jsme však s tím udělali, co jsme po cestě žili nebo nežili je na každém z nás.
Nikdo z nás se nemůže na nikoho kolem sebe zlobit, že to, či ono nemá nebo nežije, každý žije to své, pro co se rozhodl a co do svého života pustil.
Vše je v nás, v našem nitru, v naší duši, jsou v ní všechny emoce, prožitky, které si dovolujeme žít.
Je v ní záznam o všech prožitcích o všech situacích, je v ní moudrost, která nás vede, pokud moudrosti v sobě nasloucháme, pokud se jí necháme vést.
Moudrost je v duši vložena a je tím nejlepším rádcem, učitelem, průvodcem pokud ji umíme naslouchat a jdeme cestou života v Pravdě a lásce.
Pak je moudro v nás nám tím nejlepším a pravým rádcem.
Stačí se jí otevřít, stačí v ní uvěřit, stačí nechat se vést jejím hlasem a v tichosti se pak mnohé odhalí a cesta se vždy ukáže, ta pravá, ta která slouží k uzdravení ducha, ta která vede ke svobodnému, láskyplnému životu, který je nám opravdovým darem.
Je na nás jak ho žijeme, jaké emoce vkládáme do života, jaká slova, myšlenky tvoříme. Jsme za to plně pak zodpovědní.
Zda nasloucháme sobě a zda v klidu a míru žijeme v souladu s přírodou, Matkou Zemí a moudrým Vesmírem.
Vše co žijeme, co tvoříme, myšlenky, slova i skutky jen my sami za sebe sklidíme. Pokud žijeme vedeni láskou, moudrostí své duše, hledejme vždy rady a odpovědi u sebe a hledejme cestu k sobě a k probuzení sami sebe z nevědění a probuďme sebe ke vědomému žití!
ŽITÍ opravdového, plnohodnotného života, který bude radostným, láskyplným klidným.
Života, který nám bude opravdově darem a největšími pomocníky v něm nám budou pokora vděčnost a úcta ke všemu a ke všem a také sami k sobě a své duši.
Vnímejme každý den, každý okamžik, žijme naplno, vědomi pravých zákonů vesmíru a přírody. Žijme plnohodnotně, tak jako by to byl den poslední a nemuseli se za to, co žijeme stydět.
 
 
 
Žijme v souladu s moudrostí své duše a naplní nás KLID A MÍR,
POKOJ V DUŠI, LÁSKA, RADOST, KRÁSA ZE ŽIVOTA A ŽIVOT NÁM BUDE DAREM.
A POPLYNEME NA VLNĚ LÁSKY A SVĚTLA,
NA VLNĚ RADOSTI A LEHKOSTI BYTÍ
VEDENI MOUDROSTÍ A LÁSKOU VLASTNÍ DUŠE
 
V úctě, lásce a Pravdě Ivana Batová 6/2013
www.duhovevenebe.blog.cz
 

—————

Zpět