Moudrosti...

24.09.2013 18:16

1. SMYSL MÉHO ŽIVOTA JE TAKOVÝ, JAKÝ MU SÁM VTISKNU!

 

Ano moji milí, je to přesně tak. Toto je úplně základní otázka – neptejte se, co je smyslem vašeho života.

Zastavte se. Položte si v úplném klidu ruku na své srdce. Zavřete oči. Cítíte spojení s vaším vnitřním světem? Derou se vám slzy do očí? Cítíte tu obrovskou lásku a teplo v sobě? Pak to je to správné propojení.

 

A v tomto rozpoložení si nyní vzpomeňte na chvíle, kdy vám bylo opravdu krásně, kdy jste měli radost z hloubky svého srdce. Co jste dělali? Co to bylo, co vás opravdu potěšilo? Co chcete dělat ve svém životě? Máte to? Je to takové to radostné zajíkání se, mravenčení po celém těle a síla, že byste mohli pohnout celým vesmírem!

OK!!!, tak to je ONO. Nemusí to být jedna věc, ale musí to být skutečně to, co cítíte srdcem, že vás těší. Začněte to dělat pořád dokola. Až budete v tom mistři!

 

A toto vtiskněte do svého smyslu života. Může to být cokoliv. Vychovávat děti, dělat si radost lezením po skalách, pečení rohlíků. Je to úplně jedno. Jen to musíte MILOVAT z celého svého srdce.

Do svého smyslu života a do vašeho cílového stavu můžete zahrnout i to že jste dokonale zdraví, vypadáte jak jste si vždy přáli a můžete zde ukotvit i svou délku života. Rozhodujte o vašem životě ze 100%, nenechávejte se „vláčet osudem“, jinak dáváte moc nad sebou někomu jinému!

 

Když tedy máte smysl života, VAŠEHO, konkrétního života, budeme pokračovat.

 

 

2. PODOBNÉ PŘITAHUJE PODOBNÉ

 

Tento zákon přitažlivosti vesmíru se aplikuje mnoha způsoby. Vy začněte tím, že si dáte docela normálně pozor na to, o čem budete přemýšlet a to 24 hodin denně, každý den v roce. Ovlivňujte své myšlenky – tvoří vaši realitu. Proto vaše myšlenky musí být jen takové, které jsou v souladu s vaším cílem, ne s vaší současností, která je třeba neveselá.

 

Mluvíte s někým a on vám předvádí docela normální gymnastiku myšlenek obecných paradigmat – musíme tam všichni, zase řádí chřipka, život je těžký a jiné podobné PRAVDY. Vážení, zastavte vašeho řečníka, nebo se ním alespoň rychle rozlučte a utečte. NEPOSLOUCHEJTE TO! Neposlouchejte tyto modlitby o zkáze vašeho vědomí. Nepřitakejte tomu, odmítněte to, ve slušnosti zastavte vašeho partnera v rozhovoru a řekněte třeba slušně – „ Víš, promiň, já to mám jinak, já jsem zdráv, mám

dobrou imunitu a chřipku jsem neměl již dlouho. Mě se nyní docela daří a mám z toho radost“. Pokud se obáváte, že by vám záviděl, nebo zlomyslně vám do vašich myšlenek hodil vidle, prostě řekněte – omlouvám se, pospíchám, musím něco rychle dodělat apod.

Když se jedná o vašeho nadřízeného a nemůžete použít nic z toho, co jsem zde uvedl, řeknete si v duchu – to není moje cesta, já to mám jinak, já jsem zdravý, bohatý, či nesmrtelný apod. Je to jeho věc a já to žiji jinak.

 

Své myšlenky uvnitř vaší mysli řiďte a sledujte neustále.

 

Jste nyní v těžké situaci?

OK, chápu, byl jsem tam a vím o tom leccos. Nevadí. Začněte přemýšlet o tom, co se vám podařilo. Co jste dnes udělali dobře. Nebo jedete domů a svítí slunce – svítí vám na cestu a jen PRO VÁS ! Je to vaše chvíle! „Miluji Tě Slunce a vím, že ty miluješ mne. Jsem úžasná bytost, kterou svým teplem a světlem držíš ve vysoké vibraci.“ Nebojte se si trochu lhát! Nebojte se, soustřeďte se na to, co je skutečně kladné ve vaší situaci.

I v té nejhorší najdete vždy něco pozitivního. Nikdo není úplný looser na tomto světě. Všichni jsme JEHO děti a ON nás miluje. Milujeme sami sebe. My jsme Stvořitel a nemůžeme být špatní. Jen teď skrze nějakou situaci zažíváme určitou lekci. Padáme z kola, ale brzy nám to půjde, pamatujete? Tak je to se vším.

 

Mluvte pouze o tom co chcete, setkávejte se jen s těmi, co jsou takoví, jací chcete být vy sami – úspěšní, otevření, komunikativní atd. Vaše vzory pro setkání nemusí být jen fyzičtí lidé, i když je to nejlepší. Řada vašich pomocníků může být třeba na netu, v knihách a dokonce i jen ve vaší fantazii! Nebojte se vysnít si svého průvodce.

 

Myslete jen na to, jak to chcete mít ve svém životě. A když musíte někdy ještě kousnout do kyselého jablka, udělejte to s odvahou, rychle, ať to máte za sebou.

 

Máte dluhy?

Udělejte si plán - reálný a rozumný plán, jak je splatit a řešte situaci otevřeně a v klidu. Sejděte se s věřitelem a domluvte si splátkový kalendář, který jste schopni dodržet. Drasticky si omezte dočasně spotřebu, zbavte se nepříjemných věcí co nejdříve. Mluvte pravdu a žijte ji. Čím dříve to uděláte, tím rychleji si můžete říci – „ Jsem dobrý/á, když jsem zvládl/a tohle, ostatní už je hračka. A chvalte se za každý malý úspěch. Zasloužíte si to a nikdo jiný to za vás neudělá!!!

 

Nemáte práci?

I to je možný stav, ale není to překážka k vašemu cíli. Nehleďte na to, jakou byste chtěli práci. Vezměte pro začátek jakoukoliv práci za alespoň nějaké peníze.

Hledejte v ní cokoliv pozitivního. Lidi, nějaké krásné momenty, cokoliv. A stále držte svou mysl na vaší cestě! Pohnete stagnující energií a potkáte svou šanci, někoho, kdo vás bude inspirovat nebo kdo vám pomůže o kousek dál.

 

Moc o sobě nepřemýšlejte – vymyslete si jiný program – věnujte se fyzické práci, zpívejte si pozitivní texty, věnujte se dětem, pracujte s nasazením a radostí. Neanalyzujte stále ani sebe ani svou situaci. Stanovte si cíle, neřešte jakou cestou k nim dojdete – to vám dá Vesmír. Nepleťte se mu do cesty!

 

Na své cestě se nebojte pomáhat ostatním nějakou malou troškou. Nejste největší chudáci široko daleko. A hlavně nejste ničí OBĚŤ. Pamatujte si prosím, že největší chyba je, hrát roli oběti. Oběť je totiž někdo, kdo se vzdal své životní síly. A to vy nejste!

Vnímejte stále jen své pocity a řiďte se jimi!

 

3. ZÁKON TVOŘENÍ

 

To v co věřím, existuje – tedy je na vás, abyste si stvořili co nejvíce reálnou představu toho, co jste našli v kroku 1)

Zaměřte se jen na to, co chcete. Mluvte o tom s těmi, kdo vám to nepohaní, kdo vás pochopí. Pokud si nejste jistí tím člověkem, se kterým hovoříte a svou stabilitou, raději si to noste jen v sobě. Časem budete silní a budete o tom mluvit tak, že o tom nebudou pochybovat ani obyčejní lidé, co o tomto postupu nemají ani tuchu. A vy budete tak silní a vaše vize tak veliká, že ji ti druzí budou jen obdivovat. A někomu se stanete inspirací. A pak už budete legenda, úspěšná, silná a slavná. ;-)

 

Věřte svému cíli a věřte svým pocitům. Proto je důležité mít tyto pocity co nejčistší – proto podpůrné programy – viz dále.

 

Na svůj cíl soustřeďte veškerou svou energii. Čtěte a hledejte inspiraci u lidí, co dokázali něco podobného. Vnímejte jejich sílu a velikost a čerpejte ji do sebe – z filmů, knih či života.

 

4. ZÁKON UMOŽNĚNÍ

 

Jsem co jsem a totéž umožňuji ostatním – jdu svou cestou a nesoudím ostatní, umožňuji jim, aby dělali co umí na své vlastní cestě.

 

Cítím, jak vše co dělám, je se mnou v harmonii. Je mi jedno, co dělají druzí. Oni nejsou součástí mého snu. V mém snu – mé realitě je jen to, co si tam vpustím. Buďte

proto opatrní, koho a co tam zvete. Je to VÁŠ SVĚT, jste za něj odpovědní, jako Malý princ za svou růži, když se o ní stará a je JEHO.

 

Chci, abyste to cítili! Buďte citliví ke svému světu a hýčkejte ho! Braňte si ho. Myšlenkově ho braňte – nebojujte s ničím a nikým, jen si do svého světa pouštějte takové myšlenky, jež mu svědčí a pomáhají vám utvářet váš sen a umocňovat váš růst.

 

Neumožňujte další rozvoj pomluvám a kritice lidí, kteří s vámi nejsou. Neposlouchejte to a nepodporujte to. Neřešte, kdo co ukradl, neřešte ani daně, ani politiky. Vás se to netýká. Veškerá mediální masáž slouží pouze k tomu, aby vás vtáhla do nízkých vibrací, kdy budete hodnotit bez úplné znalosti věcí, skutky cizích lidí. Ztrácíte energii, kterou jste mohli dát sobě a své práci na vašem Cíli.

 

Podpůrné programy

 

Jednou z věcí, které vám velmi mnoho pomohou soustředit se na vás samotné, na vaše cíle a udržet ve vás vysoké vibrace, je úprava stravy. Vyloučení nízko vibračních potravin, naplněných utrpením a smrtí – ať už ve formě masa ze zvířat nebo ve formě utrpení daného tím, že obsahuje laciné chemické náhražky a otrockou práci, znečištění planety atd.

Buďte senzitivní a přemýšlejte, než do sebe něco vpravíte. Čím více se budete udržovat v LÁSCE k sobě, tím to bude jednodušší. Není láska to, že mávnete rukou a řeknete, že to stačí, nebo to, kdy prohlásíte, že to ale milujete. Zeptejte se vašeho těla, jak ono je spokojené s odpadkovými potravinami, s nadváhou a nemocemi z tohoto stravování.

Pokud máte omezené prostředky na potraviny, raději jezte málo jednou denně kvalitní stravu, než se znečistit několikrát denně laciným šuntem.

 

 

Další velmi dobrá pomůcka je pohyb – fyzická práce, pohyb na procházce, umírněný sport s vlastním tělem. Nedoporučuji jakékoliv bojové hry mezi sebou – to je i fotbal a podobné kolektivní sporty, které ve skutečnosti fungují jako přípravy na boj – srovnávání a ve výsledku hra na vítěze a poražené. Bude vás to ladit do boje a odvádět vás to od lásky a radosti k sobě samým.

Z výše uvedených důvodů nesledujte TV, neposlouchejte rádio a nečtěte noviny. Nezatěžujte si svou myls a své propojení do vašeho vědomí každodenními masmediálními masážemi, kdo komu co provedl, kolik lidí a jak umřelo a dalšími oblíbenými tématy, včetně prognóz o krizi a těžkosti najít práci a dalšími úžasnými

programovými konstatacemi. Zkuste si představit, jak by bylo lidem, kdyby šířili jen dobré zprávy.

Ty špatné jsou stejně jen důsledkem nemoci těch jednotlivců. Nic není náhoda a jestli měl někdo nehodu, jestli někdo krachuje apod. , buďte si jisti, že kdyby jste se podívali z blízka a porozuměli celému jeho životu, zjistíte, že ten člověk to prostě přitáhl!

 

Zbavte se svých strachů tím, že se jim podíváte do očí. Toto je velmi důležité! Máte strach? Fajn, tak si představte, že se stane to, z čeho máte strach. Představte si, že ta situace již nastala.

Zhodnoťte chladně a s rozvahou, co se všechno stalo a proč a vyhodnoťte, co můžete dělat a jak moc škody to způsobilo. Zjistíte, že vždy vede cesta dál a nikdy není konec světa. Vždycky je nějaké řešení. Také zjistíte, že najednou možná uvidíte, proč se to stalo a tak z pohledu za událostí najdete řešení, jak jste tomu mohli předejít! Znáte jak se říká, že po boji je každý generál. To je ono. Dostaňte se ZA UDÁLOST a pohleďte zpět a najdete řešení, které vás zbaví vašeho strachu. Porozumíte celému tomu řetězu událostí.

Až si to uvědomíte, vraťte se v klidu do současnosti a jednejte s plnou znalostí těchto řešení. Budete přemýšlet a jednat mnohem klidněji a pevněji. Strach a ten kdo jej proti vám používá, nad vámi ztratí moc. A to je to nejcennější.

 

Jednejte jako svobodné a silné bytosti.

 

Má rozhodnutí určují mou cestu!

 

Definuj svůj cíl

Odevzdej svou vizi do vesmíru

Odmítni vše, co tě odvádí od cíle

Buď pružný po cestě a je-li třeba pozměň i cíl

Jdi to toho naplno

 

Na závěr zde chci uvést soubor úžasných pravidel, které by vás měli provázet vaším životem

 

Slib SOBĚ

Od Christiana D. Larsona, jak je uveden v The Secret

 

Slibuji sobě,

 

Být tak silný, aby nic nenarušilo můj klid v mysli

 

Hovořit s každým, koho potkám jen o zdraví, štěstí a prosperitě

 

Všem svým přátelům dát pocítit, že je v nich cosi cenného

 

Dívat se na vše z té slunné stránky a nechť můj optimismus se stane pravdou

 

Myslet jen na to nejlepší, pracovat jen pro to nejlepší a očekávat jen to nejlepší

 

Být nadšený úspěchem druhých, stejně jako svým vlastním

 

Zapomenout na chyby z minulosti a napřít své síly k většímu naplnění v budoucnu

 

Mít vždy radostný výraz a rozdávat úsměvy všemu živému co potkám

 

Věnovat tolik času svému vylepšování, že nebudu mít čas kritizovat druhé

 

Být příliš velkomyslný, než abych si dělal starosti, příliš noblesní, než abych se zlobil, příliš silný, než abych měl strach a příliš šťastný, než abych si dovolil mít trable.

 

Smýšlet o sobě jen dobře a dávat to najevo světu ne velkými slovy, ale velkými činy

 

Žít ve víře, že celý svět je se mnou, tak dlouho, až se stane pravdou, že vše nejlepší je ve mě!

 

Vážení čtenáři, k tomuto relativně ucelenému souhrnu mne inspirovala situace mnohých, které denně potkávám a říkají, že pořád nevědí, jak na to. Není to jistě úplně vyčerpávající. Ale věřím, že vám to může dát alespoň v základní orientaci.

 

Během vaší práce na sobě si napište své cíle.

Dívejte se na ten papír, který si někde v soukromí vyvěsíte a vždy si jej čas od času kontrolujte, jestli je pořád platný.

Napište si podrobný soupis toho, co chcete, jací chcete být, jak chcete vypadat, co chcete dosáhnout a to do detailu.

Formulujte věci formou „ chci auto, partnera atd., který se ke mě nejvíc hodí, chci úplně zdravé tělo, souměrný obličej, chci to a to.“

A nebojte se to občas opravit. Není to špatně. Prostě jen víte lépe, co chcete. A to je dobře.

A nezapomeňte si zapisovat drobné i větší úspěchy a přemýšlejte o souvislostech, jak vám to přišlo. Co jste udělali před tím, kdy a jak jste to objednali a jak jste o to žádali. Lépe pochopíte celé fungování Zákonů Vesmíru.

 

Přeji vám s touto mapou hodně radosti po cestě a úspěchů na konci cesty.

 

Použito ideí z díla Esthet a Jerry Hicks, The Secret, mnoha dalších knih co jsem kdy přečetl a zkušeností ze svého vlastního života. Děkuji všem, zvláště svému nádhernému životu, který miluji.

Já Jsem Lubomír

 

www.jajsem.com

—————

Zpět