„Nebylo by hezké, kdyby…?“

25.05.2014 20:58
 
„Nebylo by hezké, kdyby…?“

„Nebylo by hezké, kdyby…?“

V poslední době se vynořilo pár dotazů na toto téma. Lidé si uvědomují, že zápor NE je něco, co by měli ze svého slovníku vypustit a někteří jsou zmateni z této doporučované věty, která obsahuje tento zápor.

Můj záměr je, tento způsob vibračního slaďování znovu a jinými slovy vysvětlit.

Lidé si ve svém životě, prostřednictvím výchovy, vibračního vyzařování okolí a různých přesvědčení, zvykli na to, že se častěji cítí nedobře, než dobře. Uvelebí se ve své vibraci a jdou s ní do určitého okamžiku, než se rozhodnou vědomě něco změnit. Tolerují negativní emoce, protože jejich výsledky mají značné zpoždění a potom málokoho napadne, že to nechtěné, co se jim dostalo do života, je výsledkem negativních pocitů prožitých třeba před měsícem.

 

jajsem 1 (kopie)

 

Ve chvíli rozhodnutí většina těchto lidí stojí stále ještě často na nízkém vibračním žebříčku – plni různých strachů, obav, nedůvěry v sebe, pochybností, lítosti, … a přitom velmi touží cítit se jinak, lépe, více radostněji, být uvolnění.

Současně s tím chtějí, aby se rychleji přiblížili k bodu, kdy se začnou jejich sny  a přání zhmotňovat.

Pokud však mají touhy, které jsou mimo vibrační soulad s jejich přesvědčeními, dostávají se do bodu velkého odporu.

Když např. touží po pevném a štíhlém těle, ale zároveň v sobě nosí hluboké přesvědčení o tom, že zub času se musí na fyzické schránce v jistý čas podepsat, pak jsou v rozporu s tím, co chtějí a s tím, v co věří. Připojí-li k tomu sklon pozorovat to, CO JE – jejich přání tak začne obsahovat oba konce jedné tyče (toho co chtějí i toho, co nechtějí) a jejich vibrační místo je velmi zmatené.

Jakmile zaujímáte obě vibrační postavení, manifestace vašich snů a přání se neustále odsouvá. Nemůžete být současně na obou místech.

 

A v tomto okamžiku se většina z těchto lidí snaží svou vibraci zlomit tím, že si říkají„pozitivní afirmace“ typu “mé tělo je mladé, pevné a štíhlé, jsem zdravý a plný energie“…. přesto dál sledují a vidí to, CO JE a vůbec tomu, co říkají, nevěří.

Mnoho lidí se usilovně snaží skočit z jednoho konce na druhý.

Vždy neúspěšně, mnohdy se u toho ponoří do ještě silnějšího bodu přitažlivosti toho, co nechtějí…ale co stále vidí a pozorují.

 

jajsem 2 20.50.34 (kopie)

 

Pokud chce člověk dosáhnout manifestace svých snů a přání, musí se k vibračnímu místu toho, co chce, dostat postupnými kroky.

Musí jemně volit věty, kterým je schopen uvěřit a u kterých se cítí dobře a tímto způsobem pomalu měnit svá stará přesvědčení.

A právě pro tuto část, důležitou pro úspěšné tvoření, zde máme nádherný a radostný nástroj v podobě věty „Nebylo by hezké, kdyby…“, která vás přivede do místa „radostného pozitivního očekávání“ a velmi jemným způsobem mění vaší víru.

Tato kouzelná věta je schopná převést vás šetrně z místa ustaranosti, pesimismu, zdrcení, pochybností, zklamání, obviňování do místa pozitivního očekávání, nadšení, vášně a radosti.

I když obsahuje zápor NE, ve skutečnosti směřuje vaši pozornost na to, co chcete.

 

jajsem 3

 

Pokud s hromadou starých přesvědčení lidé říkají pozitivní afirmaci „ Jsem bohatý“ , „mám vždy dost peněz“, velmi často ti, co bohatí ještě nejsou (co mají neustále nedostatek peněz a odkládají mnohé své zážitky a legrace) vibračně doříkávají druhou část „… to jo, hypotéka na krku, sotva vyjdu s výplatou a letos zase nikam na dovolenou.“

A to tu zatím jen píši o lidech, kteří se alespoň pokoušejí něco v životě změnit a alespoň chápou to, že běžně používané zápory jsou jen chytákem k tomu, abyste více zaměřovali pozornost na to, CO NECHCETE a tím to ještě více do svého života přitahovali.

„Nechci být chudý“…zaměřování na chudobu.

„Nechci mít tu nemoc“…zaměřování na tu nemoc.

„Nechci mít ta kila navíc“…zaměřování na nechtěnou váhu.

 

jajsem 5

 

Ale věta „Nebylo by hezké, kdyby…“ vlastně velmi mazaně využívá zvyk lidí, používat ve své řeči často výrazy se záporem ne.

Protože Vesmír nezná slůvko NE (tedy jeho vibrační ekvivalent), vždy vám posílá více toho, o čem mluvíte a na co zaměřujete svou pozornost.

A toho výtečně využívá tato věta a při odmyšlení záporu ne…zůstává ve velmi pozitivním zaměření…vždy jen na to, co chcete.

Díky ní váš bod přitažlivosti obsahuje pouze vibraci vaší touhy.

 

„Nebylo by hezké, kdyby to lidé, kteří to čtou, začali jasně chápat?“

 

Já Jsem Marie

Záměrný Stvořitel Svého Života

Autor článku a fotografií: Marie Špačková

www.jajsem.com

Autor článku: Marie Špačková

 

—————

Zpět