Není pomoc jako pomoc v nejtěžších životních lekcích.

19.07.2013 09:56
 
 
Největší zkoušky člověk zažívá ve svém životě, když se něco velmi vážného děje, během vteřiny, pár minut a je postaven k rozhodování, co a jak dál. Najednou se nastartuje mašinérie různých možných variant rozhodnutí z rozumu. Srdce se sevře, strach skáče dva metry nad strop, hlasivky začnou pomalu vydávat hlasitý tón SOS. Vždy, když se najednou jedná o "život", to prožíváme nesnadno.
 
Pochopit takovou situaci, prožívat ji, vůbec není snadné. Nedovolil bych si napsat následující věty, myšlenky, pokud bych ve svém životě nezažil podobné situace, které skončily úspěšně, radostně, nebo opačně. Pokud se někoho dotknu náhodou, omlouvám se už dopředu, protože není to mým záměrem. Tento článek bych chtěl věnovat právě těm, kteří momentálně prožívají těžké chvíle a potřebují informace k tomu, jak dál. Jak pomáhat, co dělat?
 
Podívejme se nejprve na "šokovaného trpiteľa", který právě teď a tady prožívá svou největší životní, karmickou lekci. Je to jedno, zda si zlomil nohu, srazilo ho auto, právě mu diagnostikovali těžkou a "nezvratnou" smrtelnou diagnózu. Otázkou je, PROČ potřebuje teď a tady tuto lekci. Určitě byl varován už před tím nějakým způsobem svým strážným andělem, no pravděpodobně to ignoroval, nevšímal, řekl si, mám dost času na řešení. Vnímal důležitější věci ve svém bytí, které pravděpodobně dlouhodobě již nerezonovali s jeho plánem duše. Právě proto se vytvořily životní okolnosti, které ho jednoduše a tvrdě teď zastavili, aby měl ještě dostatek času to napravit.
 
Někdy není co tam napravit, je to dáno. Jak je to možné? Málokdy se to stává, ale je ta možnost v případě, pokud ta duše v minulém životě nezvládla svůj život a vědomě si ukončila svou lekci, životní pouť. V takových případech přichází zpět jen na určitou dobu a ta doba je dána. Toto téma je velmi široká a má nekonečně mnoho možností, a chtěl jsem vás jen informovat o této možnosti.
 
Vím z vlastní životní zkušenosti, co prožívá, může prožívat blízký člověk, rodina, přátelé. Každý chce najednou pomoci. Hledají se známý primáři, lékaři, léčitelé a je nám jedno, kdo a jak, jen ať pomohou. Vyhlásíme na FB, že nutně potřebuje ten a ten pomoc, neboť statečně bojuje o svůj život tam a tam a kdo může a cítí, ať posílá energii. Opravdu si myslíte, že to opravdu pomůže? Lékaři, ti dělají jen to co vědí a systém jim dovolí, aniž by zjišťovali prvotní příčinu případu. Neberou to jako životní, duchovní lekci. Správný léčitel by měl právě na toto téma ihned zaměřit a hledat řešení. Zbytečně bude někomu posílat léčivou energii, pokud nevyřeší pramen lekce. Pokud to ignoruje, vytváří si sám karmickou lekci do budoucna, aby se naučil správně pomáhat lidem.
 
Vnímám jednu možnou otázku, zda je správné posílat světlo, lásku. Chtěl jsem to teď napsat, proč ano a proč ne, ale zastavili mě moji duchovní rádci. Mám sem dát jednu úžasnou větu z FB, kde se nachází odpověď na všechny možné vaše otázky. Nebudu tu osobu jmenovat, no pokud bude číst tento článek, tak bych se jí chtěl velmi poděkovat i touto formou. DĚKUJEME. A ta věta zní: "S Láskou a Pokorou přeji hodně Světla v duši, čistou a jasnou mysl." ... tobě, tobě, všem který to potřebují.
 
Přesně tuto pomoc nejvíce potřebuje každý z nás, pokud řešíme ledajakou životní lekci, protože jinak ta lekce se vrátí větší silou, abychom se jí už nemohli vyhnout, nebo nás počká v jiném životě.
 
S Láskou a Pokorou přeji hodně Světla v duši, čistou a jasnou mysl ... nám všem.
 
Apukhe.
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 17.7.2013 napsal Ján Bálint Apukhe. Tento článek může být dále šířen, kopírován v nezkrácené, neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.
 

—————

Zpět