Nová DNA

19.11.2012 08:58

 

Nové DNA
 
DR.BERRENDA FOX potvrzuje evoluci DNA a symptomy
 
 
V tomto článku, doktorka BERRENDA FOX poskytuje důkazy o změně lidské DNA a buněk. Doktorka Fox pracuje v Avalon wellness centru v Mounth Shasta, California. Doktorka podala důkazy analýzou krve, ve které se ve skutečnosti vyvíjí velmi spontánním způsobem, nový řetězec DNA.
 
Promluvme si na chvilku o její životopise.
"Mám doktorát z fyziologie a přírodních věd a během mého studia jsem byla zapojena do médií a pokračuje to až ke kinům. Spolupracuji s televizí FOX na jednom programu o mimozemských civilizacích a jejich úloze v tom co se všeobecně děje s lidstvem v tomto čase.
 
O: Jaké jsou změny, které se dějí v této době na naší planetě a jaký dopad to má na naše těla?
 
Dr: Jsou to obrovské změny, mutace, které se podle genetikou začaly už od kdy jsme vyšli z vody. Nějaký ten rok zpět ve městě Mexico, byla konference genetiků z celého světa, s hlavním tématem "Změna DNA". Žijeme v revoluční změně avšak nevíme přesně v co konkrétně se měníme.
 
O: Jaká je naše změna DNA?
 
Dr.: Každý z nás má dvojitou spirálu DNA. To, co mi vidíme je, že se začínají vytvářet další nové spirály. V dvojité spirále jsou dva řetězce, nebo pokud chcete dvě vlákna v jejím nitru a tak jak to chápu já je, že se nám je vyvíjí dvanáct. Vypadá to tak, že tento proces začal zhruba 5-10 let dozadu. My mutujeme! Toto je vědecké vysvětlení. Je to mutace druhu na něco, co ještě není známo. Tyto změny ještě nejsou zveřejněny, protože vědecká komunita cítí že by to zalarmovali lidstvo. Stejně ale se mění i naše buňky. Nyní pracuji se třemi dětmi, které mají 3 vlákna DNA. Mnoho náboženství už mluvilo o těchto změnách a ví se že v nějaké formě přijdou. Víme že je to pozitivní mutace, jako fyzická tak i mentální a emocionální, ale může být špatně pochopena nebo vystrašit.
 
O: Projevují se na těchto dětech nějaké rozdílu, které je odlišují od ostatních?
 
Dr: Jsou to děti, které mohou pohybovat objekty v domě pokud se koncentrují, nebo si vzít sklenici s vodou pouze pohledem. Jsou to telepatické bytosti. Vzhledem k tomu si můžete myslet, že jsou nadlidi nebo poloviční andělé, ale není to tak. Podle mě jsou tím, čím budeme i my v nejbližších desetiletích.
 
O: Myslíte si, že toto se stane každému z nás?
Dr.: Zdá se, že většina lidí narozených před rokem 1940, nebyla schopna realizovat tuto změnu avšak začali něco jako "příští generaci" co jim dalo možnost formovat další vlákno v průběhu našeho života. Náš imunologický a endokrinní systém představuje největší důkaz o této změně. Toto je jeden z důvodů,. pro které pracuji ve výzkumu s testy a imunologickou terapií. Některý dospělí, kterých jsem testovala, mají další vlákno které se jim právě formuje a některý už toto třetí vlákno mají. Tyto osoby žijí ve velkém počtu změn fyzického těla a vědomí s ohledem na to, že vše je Jedno. Moje stanovisko je, že Země a její obyvatelé, zvyšují své vibrace. Mnozí z posledně narozených mají těla po magnetické stránce zářivé. Ti mezi námi, kteří jsou již starší a vyberou si změnu, musí projít mnoha fyzickými změnami.
 
O: Jaká je příčina změn v tělech. narozených s normální dvojitou spirálou?
Dr: Nejlehčí forma mutace DNA je skrz virus, a viry nejsou vždy špatné. Virus žije jen na živé tkáni. Virus DNA známý jako "Epstein Barr" a "herpes 6" mění buněčnou strukturu. Retrovirus HIV ne je virus DNA, avšak změní tělo a zničí ho. Téměř všechny osoby, které žijí v tomto procesu a jsou ještě naživu, mají novou profesi, nebo nový způsob myšlení, nebo začínají novou formu života. I když se mohou cítit nemocní, nebo nešťastní, toto je dar. Zde byla dána možnost změny struktury DNA a jejich těla na tělo víc světelné, více zdravé, které bude moci žít v následující generaci. I andělé, kteří jsou již viditelní jsou znamením, že se měníme. Podle toho jak to chápu já, bude tento proces kompletní ještě před koncem roku 2012.
 
O: Jaké změny máme očekávat?
Dr: Nebudou nemoci, nebude nutné umřít. Budeme schopni přežít naše lekce ne skrz utrpení a bolest, ale skrz lásku a pochopení. Starý systém bude muset zkolabovat, aby se zrodilo něco nového. Nyní jsou války, vlády nefungují, systémy zdravotní péče také. Mnohé staré paradigmatu již nebudou moci existovat, i když bojují, aby se udrželi. Je evidentní že tak či onak se to mění. Ti z nás, kteří se rozhodli v tomto okamžiku žít, jsou prekurzory nového druhu. Jsme v době kdy se manifestuje nebe na Zemi. Přijímáme pomoc od těch, které nazýváme mistři, mimozemšťané, andělské bytosti a oni nás učí jít do našeho nitra. Mnozí z nás jsou už schopni poslouchat tento tichý hlásek a mnohý z nás jsou v symfonii se změnami které přicházejí.
 
O: Jaké jsou sekundární efekty těchto změn?
Dr: S buněčnou změnou se může někdy osoba cítit jako kdyby nebyla tady, může se cítit vyčerpaná, protože pomalu se nám mění buňky a konvertují nás do jiných bytostí. Jako právě narozené děti, lidé mohou pociťovat potřebu hodně odpočívat, může nastat mentální zmatek, kdy nejsou schopni se soustředit například v každodenních činnostech. Jako kdyby byly preprogamovávaní na něco většího. Obecně mohou mít bolesti celého těla, bez zjevného či konkrétního důvodu. Mnoho lidí se cítí divně a mnoho z nich chodí ke doktorem dát si předepisovat Prozac (lék na deprese) protože nerozumí tomu, co se děje. Toto je těžká chvíle pro medicínu, protože medicína není zvyklá na práci s energetickými těly. Ženy žijí v hormonálních změnách. Vím že čakry souvisejí s naším endokrinním systémem, proto mohou bezdůvodně plakat, protože hormony se uvolňují. Mnoho žen jde do menopauzy dříve než je to běžné a to z důvodu, že akceleruje. Muži se mohou cítit flustrovaní únavou, protože jsou zvyklí být aktivní. Mohou cítit, že jejich ženská stránka se začíná projevovat ve smyslu intuice a vývoje. Emocionální terapie, která se vyvinula v posledních 30-ti letech, vyvinula na tyto změny nové techniky. Ve skutečnosti děláme obrovský kus emocionální práce ve velmi krátkém čase!
 
O: Jak jednáte s lidmi, kteří procházejí těmito změnami?
Dr.: přiblížit se k jejich individualitám. nezacházejí s nimi špatně. Doktor v latině znamená: "Jediná efektivní služba, kterou pravý léčitel může nabídnout, je ta posílit individuum, dát mu nezbytné nástroje a uklidnit ho v tom, co se děje a vysvětlit mu, že je možné se uzdravit a osvobodit od negativních symptomů v tomto procesu změny. " V první řadě si vyžádám imunologické testy, něco co se normálně nedělá, pak vše těmto osobám vysvětlím a informuji je ve smyslu toho, jak se mohou sami o sebe postarat. Já nejsem léčitel. který je vyléčí, ale pouze nástroj jejich individuálního procesu hojení. V lidech je jistá síla, kterou je vidět iv jejich krevních testech. Oni vidí. co se děje a to vyvolává něco v podvědomí. Skutečný klíč je ve faktu, že osoba převezme svou odpovědnost a splní si práci na sobě samé. Používám orgánoterapiu, evropskou terapii pro konstrukci hormonálního systému a pro akceptování změn DNA. Používám také homeopatii bylinky, vitamíny, laser .. vše v závislosti od potřeby.
 
O: Jak vidíte pokrok ve Vaší práci?
Dr: Vidím ho jako bod, jako přechod. Je to věda a umění zároveň. Léčitelství je spíše umění než věda. Nevěřím, že budu léčitelka celý život, protože nemoci budou eliminovány. My vědomé osoby eliminujeme nemoci a utrpení.
 
DNA a změny těla: Prostředky
Fyzicky se měníme ze "základních" bytostí s dvojitou spirálou DNA na krystalické bytosti se strukturou DNA 1024, protože křišťálové struktury mohou existovat jedině ve vyšších dimenzionálních levelech. Ve skutečnosti slučujeme naše těla s vyšší strukturou, která je docela blízko struktuře naší proto jsme schopni integrovat vedlejší účinky relativně dobře. Neměníme se pouze mi lidé. Všechny formy života na Zemi se konvertují na křišťálové bytosti. Ryby, květiny, stromy, psi, kočky ... všechno se mění. Nic neumře a nebude zničené, protože se všichni společně přesouváme k novému stavu bytí.
 
Tento nový stav vyžaduje abychom nezaostali jak fyzicky, tak i mentální a emocionální v konceptech třetí dimenze. Stejně jako smrt, třeba to nechat jít. Je to důležitá součást procesu změny, protože staré pravidla nelze přenášet do příštího života, který bude kompletně nový a odlišný. Tyto pokroky a změny způsobí že lidé nechají za sebou vztahy, domy, závislosti, prostě vše, co nebude v souladu s novou formou bytí. Na druhé straně je v podstatě dobré, že je i trochu strach a úzkost, protože to dokazuje, že tyto změny se dějí i když ne všichni jsou si jejich vědomi. Je několik symptomů, které se objevují na našich tělech a jsou to:
 
Symptomy změny DNA:
Nachlazení
Horečky
Bolesti kostí a kloubů a léky nezabírají
Bolesti hlavy které nepřecházejí ani po utlmujúcich lécích
Neustále kýchání, které není způsobeno rýmou ani alergií
Závratě
Pískání v uších
Bušení srdce
Pocit vibrování celého těla hlavně během noci
Silné svalové spasmy
Bolesti zad-křížů
Brnění
Ztráta svalové síly v rukou
Změny v oběhovém systému
Změny v imunitním systému
Změny lymfatického systému
Změna dýchání
Pocit únavy i při minimální zátěži
Velká potřeba spánku
Zrychlený růst vlasů a nehtů
Deprese bez zjevného důvodu
Tlak, stres
 
Mnoho lidí zažívá tyto symptomy as panikou chodí ke doktorem, kde jim řeknou že nic zvláštního s nimi není. A taková je pravda. Všechny tyto symptomy jsou pouze dočasné aa prostě znamenají že se dějí velké psychologické změny.
 
Pár prostředků pro výše uvedené symptomy:
Nechte to proudit, protože jinak bojujete proti tomu.
Pokud se cítíte unavení, odpočívejte a spěte kolik potřebujete
Pijte hodně vody, napomáhá to dostat toxiny ven z těla
Používejte kozlík na uklidnění při emocionálním tlaku
Řecké seno pomůže lymfatickému systému zbavit se toxinů
 
Velká část těchto symptomů trvá několik týdnů a pak se ztratí. Mohou se ale vrátit. Malé procento dospělých má již tuto změnu za sebou. Změnu DNA, které již u nich obsahuje 1024 vláken. Jedna paní narostla o 3 palce a zvětšilo se jí číslo nohou. Všichni mladší než 7 let už ukončili změnu, nebo ji právě dokončují. Naopak některé osoby teprve začínají s touto změnou. Tato změna má mnoho jmen a je známá jako "Probuzení", jako proces vzestupu a jak realizace Mer-ka-by.
 
V každém případě každý z nás musí překonat své obavy a přijmout lásku, pravou lásku, která začíná v nás. Pokud nebudeme milovat sami sebe a mít důvěru v sebe sama, nebudeme moci milovat a mít důvěru v jiných.
 
Dr. BERRENDA FOX
Dr. Claudio Capozza-holistik
Medicína, homeopatie, Homotoxikologie
kineziologie

—————

Zpět