OBECNÉ charakteristiky duší z Plejád

06.11.2013 19:17
 
Ti , co mají Plejády jako planetární původ jejich duše jsou senzitivní , milující a milí . Mají hlubokou přetrvávající touhu po míru a štěstí pro všechny. Pokud by se někdo zeptal Plejáďané : "Co očekáváš od života ? " Odpověděli by " Být šťastný " . Plejáďané mají příjemnou jemnou energii , v níž blízkosti se ostatní rádi pohybují .
 
Plejádskej duše jsou emocionální a milující , přesto mají sklon k potlačování těchto emocí kvůli jejich touze uspokojit druhých. Jsou senzitivní a rychle reagují na kritiku . Plejáďané mají tendenci obětovat jejich osobní potřeby a přání , dokud se pokoušejí uspokojit druhých . Toto může způsobit vnitřní rozhořčení . Spíše než aby otevřeně vyjádřili rozhořčení , nebo hněv , mohou použít místo toho pasivně agresivní chování doufajíc , že jejich pocity si lidé všimnou a zareagují na ně , aniž by bylo nutné se o nich bavit .
 
Musí se naučit si uvědomit , že lidé kterých chtějí uspokojit , by obvykle upřednostnili slyšet o jejich potřebách a pocitech . Plejáďané mohou fyzicky onemocnět v situacích , kde je kolem nich stres , otevřené napětí , nebo hádky , protože absorbují emoce druhých při snažení se urovnání situace. Jejich tendence potlačovat jejich vlastní emoce a emoce , které nasálo od druhých , může u nich vytvořit energetické bloky , pokud nejsou tyto emoce po určitém čase uvolněné . Toto může vést k možné fyzické nemoci.
 
Velká část zkušenosti pro Plejáďanov , kterou se sem přišli naučit , je dovolit jiným , aby zažili to co si vybrali , a aby do toho osobně nezasahovali . Plejádskej duše se naučí si být vědomy jejich touze udělat ostatních šťastnými a naučí se uvědomit si , že člověk může být odpovědný pouze za jeho osobní štěstí a svůj vývoj . Musí se naučit umožnit druhým , aby byly za sebe oni zodpovědní , za jejich růst a jejich situace , které je mají něco naučit .
 
Plejádskej bytosti si musí taky uvědomit , že nemohou rozhodnout kdy jsou jiní šťastní , nebo co jiní potřebují k tomu , aby byli šťastní a místo toho se soustředit na jejich vlastní štěstí . Když akceptují skutečnou odpovědnost za osobní štěstí , budou kvést a jejich fyzické tělo na to zareaguje zářivým zdravím .
 
Plejáďané musí pracovat na rozvinutí komunikačních schopností na úrovni třetí dimenze , a stejně tak na jejich sebedůvěře . Je pro ně důležité si znovu převzít jejich osobní sílu , naučit se volně komunikovat a stát se silnými zevnitř. Někdy může jiným připadat , že Plejáďané jsou velmi rezervovaní a odtažení . Toto je kvůli jejich tendenci kritizovat jejich myšlenky až do bodu , že se o ně nepodělit a jejich problému se sebedůvěrou , co má spoustu Plejáďanov společného. Často cítí , že jejich myšlenky nejsou hodné , aby se o ně podělili , a tak musí pracovat i na této oblasti.
 
Duše z Plejád si mohou osvojit vzory používáním různých dočasných útěků z této 3D reality . Tyto mohou být ve formě zkoušení drog , nebo pití alkoholu , vytvářením sexuálních , nebo romantických dramat , nebo prostě únikem do jiných realit čtením , díváním TV nebo filmů .
 
Plejáďané uvolňují své emoce přes pláč . Kvůli jejich tendenci potlačovat emoce , může být toto dostat až do bodu kde uvolnění musí nastat. Toto se může udát přes pláč , který vypadá jako přehnaná reakce na současnou situaci , ale je to mnohem víc než jen uvolnění emocí od současné situace .
 
Kvůli jejich komunikačním problémům , na kterých lze Plejáďané pracují , mohou zažít různé druhy uvolnění přes krční čakru , jako například pláč . Mohl by to být i častý fyzický problém řeči , jako například chrapot , kašel , nebo úzkost v oblasti hrdla . Toto se již více dít nebude , po tom co se naučí sebedůvěře a volnému projevování emocí a potřeb v každodenním životě . Na tyto věci se mohou stejně pohlížet jako na znamení , aby v sobě pátrali po tom , co by mělo být , ale není odkomunikované .
 
Plejáďané jsou velmi silní ve víře a důvěřování . Už od dětství mají silný pocit , že mají určitý účel a pocit toho , že existuje božské spojení , účel a plán dokonce i v jejich nejtemnější hodině . Mají vnitřní touhu hledat duchovní odpovědi a najít jejich spojení s Božskou silou. Když začnou hledat a učit se , začnou růst . Když si začnou uvědomovat Božské spojení a začnou se milovat jako dokonalé bytosti kterými jsme všichni , hodně ze starých pocitů , emocí a pochybností odejde .
 
Zpracování a překlad: Juraj
 
ZDROJ : https://www.youtube.com/watch?v=x5GrYFDbRp8
 
Tento článek je překlad z původního videa a je ho možné v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem s přidáním zdroje www.novazem.info včetně všech již uvedených zdrojů a celé tento poznámky .

—————

Zpět