Osvoboďte se naplno!! - AA Uriel

23.08.2013 22:17
 
 
Převzato 22.8.2013 prostřednictvím Apukhe.
 
 
Moji milovaní. Ani slovo "milovaní" nedokáže vypovědět tu lásku, kterou k vám cítíme. Zbývá vám jen a jen procítit naši Archandělská lásku k vám. Teď a Tady se vám chci promluvit s důležitou zprávou. Ta se dotýká vás všech a zůstává jen na vás, jak se rozhodnete, co uděláte.
 
Vím, ze všech stran jste neustále informováni o příchozích vlnách energií, které vám umožňují pokročit a zároveň pročistit kolektivní vědomí lidstva. V příštích dnech začnou přicházet energie míru. Energie, kódy které vám budou nastoleny jako obrovská pomoc nalezení v sobě vnitřního míru. To vše vás nejprve povede k absolutní otevřenosti k sobě samému.
 
Všechny skrytá tajemství, které ať už vědomě nebo podvědomě držíte v sobě, budou se chtít uvolnit. Nebraňte se prosím tomuto procesu. Zlato-duhový déšť světelných paprsků je již nyní připraven vás prozářit po celé linii času až po současné vaše buňky.
 
Svoboda znamená žít beze stopy strachu s láskou v lásce. Samozřejmě, neznamená to, abyste byly nějaké slepé duchovní ovečky, které jako stádo jdou za svým "učitelem". Jak to zjistíte? Jednoduše. Například vnímáme, že často některý z vás na různých elektronických vašich stránkách podporujete jen některých vašich vůdců a přitom vaše srdce, duše vás vedou ik jiným. No vy pro jistotu, aby se váš "guru" nerozlobil, jen tajně čtete články jiného. Kdo vám zakázal veřejně prezentovat vaše svobodné názory? Někdo, nebo vaše vnitřní strachy?
 
Dávejte si pozor milovaní právě na některých "učitelů", který sice jako fráze používají nádherné slova, myšlenky, ale jinak vibračně jsou již za vámi. V knize knih se také o tom píše, že poslední budou první a první poslední. Otevřete prosím vaše srdce, oči, uši a nenechte se jimi manipulovat. Samozřejmě je to na vás. Ode mě je to jen doporučení, nakolik respektuji vaši svobodnou vůli.
 
Ve vašich meditacích, vizualizacích MÍR přijímejte a posílejte dále tam, kam vy to v srdci vnímáte. Mír je harmonie a tak si vyberte, kde vy osobně vnímáte vaši největší disharmonii. Pokud toužíte po míru bez armády, násilí, stejně se můžete přidat ve vašich světelných pracích. Nezapomeňte jen na jedno. Násilnosti pomocí armády vymysleli lidé, jednotlivci, který s vámi také se snaží manipulovat různými formami lží a právě proto nestačí jen chtít zastavit nějakou násilnost. Je třeba zastavit lidi, který to vědomě pro své chamtivé manýry vymýšlejí.
 
Právě proto pokud procítíte paprsky osobního míru, zjistíte, že se přestanete bát o své bytí, budoucnost. Zjistíte, že si vystačíte sami se vším a ve všem. Přestanete krmit vaší energií strachu upírské pozemské vlády. Vždyť oni žijí z vás, z vašich energií!!!! Vím, použil jsem trochu silná slova, ale jak vás ještě můžu probudit, pomoci? Dostali jste privilegium svobodné vůle. Sami se rozhodujete a my vám pomáháme radami, energiemi.
 
Pokud očekáváte, že za vás to někdo udělá, tak jste v iluzi. Osvoboďte se milovaní. Podporujeme vás jak se jen dá, ale ten krok máte udělat vy. Pokud to tak cítíte, udělejte ten krok v nadcházejících dnech. Přijměte mír do sebe, osvoboďte se od všeho nepotřebného a tím pádem dovolíte, aby vaše vědomí se opět rozšířilo.
 
Mír je svoboda, upřímnost pokora v jednotné lásce. Dovolte si být svobodný a upřímný v lásce vůči sobě. V nadcházejících se dnech, máte šanci změnit svůj vlastní život, abyste mohli pomoci dalším a dalším. A my vám v tom žehnáme.
 
Uriel
 
 
 
Pro https://gaia2010.sk/ 22.8.2013 napsal Ján Bálint Apukhe. Tento článek může být dále šířen, kopírován v nezkrácené, neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka is aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

—————

Zpět